مشاهده همه 7 نتیجه

ویال ضد ریزش مو رینفولتیل فارمالایف مخصوص خانم ها، 10 عدد

۱۶۱.۰۰۰ تومان۱.۶۱۰.۰۰۰ تومان
ویال ضد ریزش مو رینفولتیل فارمالایف مخصوص خانم ها یک محلول گیاهی فوق العاده می باشد که با فعال کردن مجدد رویش مو و تقویت کننده فولیکول موها، از ریزش موی سر بانوان جلوگیری نموده و موجب ضخامت موها نیز خواهد شد.  

قرص رومالین فورت فارمالایف ۶۰ عددی، کاهش دردهای عضلانی

Original price was: ۸۹۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۸۵۰.۰۰۰ تومان.
قرص رومالین فورت فارمالایف به عنوان یک ضد التهاب قوی جهت درمان آرتریت روماتوئید، دردهای رماتیسمی، افزایش سطح ایمنی و محافظت از بدن فرموله شده است.

ویال ضد ریزش مو رینفولتیل فارمالایف مخصوص آقایان، 10 عدد

۱۶۱.۰۰۰ تومان۱.۶۱۰.۰۰۰ تومان
ویال ضد ریزش مو رینفولتیل فارمالایف مخصوص آقایان با دارا بودن ترکیبات موثر جهت فعال نمودن رویش مجدد موها و همچنین افزایش  ضخامت موها، تقویت موی سر و جلوگیری از ریزش فرموله شده است.

قرص رینفولتیل فارمالایف، تقویت مو

۸۹۱.۰۰۰ تومان
قرص رینفولتیل فارمالایف با دارا بودن عصاره های گیاهی، ویتامین ها و مینرال ها به عنوان یک مکمل ویژه، جهت بهبود سلامت عمومی بدن، تقویت پیاز و ریشه مو و کنترل کننده ریزش مو در آقایان و بانوان تهیه و تولید شده است.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، کپسول تقویت کننده مو ادونس فرمولا هیرتامین ، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

قرص فرولایف فارما لایف

۷۵.۶۰۰ تومان
قرص فرولایف فارمالایف حاوی میزان قابل ملاحظه ایی آهن، زینک، مس، ویتامین C، ویتامین B12، بابونه، گندم و عصاره گیاه آسرولا می باشد که در درمان و همچنین پیشگیری از کم خونی بدن بسیار مؤثر است.

قرص کلایماکس فارما لایف

۳۴۹.۰۰۰ تومان

شاخصه های قرص کلایماکس فارما لایف :

  • بهبود عملکرد جسمی و جنسی آقایان.
  • افزایش میل جنسی آقایان.
  • کاهش تشویش و اضطراب.
  • افزایش توانایی جنسی.
  • کاهش خستگی ذهنی.

قرص پی ام اس 50 فارمالایف، ✅️پریود بدون درد ✅️کاهش اختلالات پیش از قاعدگی

۴۹۲.۰۰۰ تومان
قرص پی ام اس 50 فارمالایف با بهبود تعادل هورمون های زنانه و همچنین کاهش ترشح پرولاکتین و FSH ، موجب تحریک و تولید LH شده و اثر قابل ملاحظه ای در کاهش علائم و پیشگیری و درمان اختلالات قبل از قاعدگی دارد.   با توجه به نایاب بودن این محصول در کشور، کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.