مشاهده همه 11 نتیجه

پماد رهامین رها ۳۰ گرم – ضد التهاب و تسکین درد مفاصل

۴۵.۰۰۰ تومان
پماد رهامین رها با دارا بودن اثرات ضد التهاب، آنتی اکسیدان، کنترل کننده درد، در درمان روماتیسم مزمن و آسیب های التهابی بسیار موثر است. مصرف موضعی پماد رهامین بر روی محل درد باعث کنترل دردهای استئوآرتریت و اختلالات روماتیسمی می شود.

کپسول کوئترول رزوراترول 250 رها 60 عدد

۲۰۰.۰۰۰ تومان
کپسول کوئترول رزوراترول به سبب خاصیت آنتی اکسیدانی قوی که دارد، اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد بر بدن را از بین می‌برد و موجب به تاخیرانداختن روند پیری پوست می شود.

قرص بیوتین ۵۰۰۰ میکروگرمی رها، تامین کننده ویتامین B7

۷۶.۵۰۰ تومان
قرص بیوتین ۵۰۰۰ میکروگرمی رها برای پیشگیری و درمان کمبود ویتامین B7 مناسب برای افراد دچار نارسایی جذب مواد غذایی و یا افرادی که رژیم غذایی جهت کاهش وزن دارند، تجویز می‌شود.

قرص رافولیت رها 100 عدد

۱۴۵.۰۰۰ تومان
قرص رافولیت رها با دارا بودن ویتامنی های موثری مانند: ویتامین B6، B12 و فولیک اسید به بهبود عملکرد قلب و عروق کمک کرده، سطح خونی هوموسیستئین را کنترل کرده و کاهش می دهد و در متابولیسم کربوهیدرات، چربی و پروتئین ها به انرژی نقش مؤثری ایفا می کند.   بهترین جایگزین برای این محصول قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی می باشد.

شربت مولتی ویتامین جینکوویتون رها فارما

۴۵.۰۰۰ تومان
شربت مولتی ویتامین جینکوویتون رها فارما یک مکمل ویتامینی بسیار قوی برای تأمین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن می باشد.

شربت مولتی ویتامین و مینرال + رویال ژلی، رویال ویت، رها

۸۶.۰۰۰ تومان
شربت مولتی ویتامین و مینرال + رویال ژلی، رویال - ویت، رها پس از 2 سالگی برای کودکانی که با مشکل کمبود اشتها و کمبود وزن مواجه هستند، پیشنهاد می شود.

قرص جوینت میکر رها

۲۶۱.۶۰۰ تومان
قرص جوینت میکر رها با دارا بودن ترکیبات مؤثر جهت کاهش التهاب، کنترل استئوآرتریت و کمک به درمان دردهای ماهیچه ای کمر و درد پشت مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول آلپیک (آلفا لیپوئیک اسید) رها، 30 عدد، یک محصول چند منظوره

۱۵۷.۰۰۰ تومان
کپسول آلپیک (آلفا لیپوئیک اسید) رها به عنوان یک آنتی اکسیدان شبه ویتامین برای درمان دیابت و بهبود بیماری‌های قلبی و عروقی و کبد مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص مولتی ویتامین و مینرال سنتوم رها

۵۲.۳۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین و مینرال سنتوم رها برای درمان انواع بیماری ها، دوران بارداری، تغذیه نامناسب، بیماری های گوارشی و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. 

قرص رابونکس رها

Original price was: ۹۸.۰۰۰ تومان.Current price is: ۹۶.۰۰۰ تومان.
قرص رابونکس رها در جهت کمک به بهبود انعطاف پذیری و ترمیم غضروف و کاهش تدریجی درد و التهاب مفاصل نقش بسزایی ایفا می کند.

قرص مولتی ویتامین استروفان رها

۷۵.۰۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین استروفان رها فارما مکملی است که علائم یائسگی را تحت پوشش قرار می دهد.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، قرص منو اَورت کلسیم پلاس یوروویتال و یا قرص فلاوانون 4 لایفکس هلث، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.