مشاهده همه 19 نتیجه

شامپو کراتین کمپلکس ردیست،1000 میلی لیتر

۲۶۳.۰۰۰ تومان
شامپو کراتین کمپلکس ردیست با دارا بودن فرمولاسیونی غنی شده از کراتین، موجب تقویت و ترمیم موها شده و از سلامت و رنگ موها محافظت می نماید و موها را نرم و براق و درخشان می کند.

شامپو ضد ریزش مو ردیست

۲۹۳.۷۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش مو ردیست با دارا بودن یک فرمولاسیون قوی حاوی مواد معدنی و ویتامین های مغذی مو، سبب تقویت موهای ضعیف و استحکام ریشه موها شده و از ریزش مو جلوگیری به عمل می آورد.

شامپو آرگان ردیست

۲۴۰.۰۰۰ تومان
شامپو آرگان ردیست با دارا بودن ترکیب طبیعی روغن آرگان با تقویت ریشه مو، باعث افزایش رشد و کاهش نرخ ریزش غیرطبیعی و درخشان شدن موها می‌شود.

شامپو عصاره سیر ردیست

۲۴۰.۰۰۰ تومان
شامپو عصاره سیر ردیست محصولی بسیار قوی در زمینه تغذیه موها می باشد که رطوبت مورد نیاز موها را تأمین نموده و آن را تقویت و ترمیم کرده و از ریزش موها جلوگیری می کند.

شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست

۱۷۳.۶۰۰ تومان۲۳۷.۵۰۰ تومان
شامپو حالت دهنده و تقویت کننده موی ردیست حاوی روغن آرگان، جوجوبا و چای سبز، باعث تثبیت رنگ موهای کراتینه می شود.

سرم نرم کننده دو فاز ردیست حاوی روغن آرگان

۲۴۶.۸۰۰ تومان
سرم نرم کننده دو فاز ردیست حاوی روغن آرگان، ضد وز و موخوره بوده که علاوه بر ترمیم موهای آسیب دیده به موهای ضعیف و حساس استحکام و استقامت می بخشد.

کرم مراقبت از موی شیر و عسل ردیست

۱۲۴.۵۰۰ تومان
کرم مراقبت از موی شیر و عسل ردیست بدون ایجاد چربی و سنگینی موها را بسیار نرم و درخشان می‌کند.

ماسک مو کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده

۱۰۷.۸۰۰ تومان
ماسک مو کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده با بهره مندی از کراتین سبب ترمیم بافت موهای آسیب دیده و خشک می شود.

ماسک مو چهل گیاه ردیست مناسب موهای خشک و ضعیف

۱۰۷.۸۰۰ تومان
ماسک مو چهل گیاه ردیست مناسب موهای خشک و ضعیف موها را شاداب و خوش حالت می کند و با ایجاد لایه ای محافظ،  سبب استحکام و مقاوم شدن موها در برابر عوامل آسیب زا می شود.

ماسک مو ردیست حاوی عصاره سیر

۱۰۷.۹۰۰ تومان۱۲۴.۰۰۰ تومان
ماسک مو سیر ردیست معجونی بسیار قوی در زمینه تغذیه موها می باشد که رطوبت مورد نیاز موها را تأمین کرده و آن را تقویت و ترمیم می نماید.

ماسک مو ردیست حاوی روغن ارگان، مناسب موهای رنگ شده

۱۰۸.۰۰۰ تومان
ماسک مو ردیست حاوی روغن ارگان، مناسب موهای رنگ شده دارای عصاره طبیعی روغن آرگان بوده که موهای سر را به طرز چشمگیری نرم و مرطوب، خوش حالت و صاف نموده و نیز تمامی مواد مورد نیاز برای رشد و تقویت ساقه مو را فراهم کرده و از تارهای موی سر به خوبی محافظت می کند.

لوسیون بدن ردیست مدل Vanilla

۱۷۰.۰۰۰ تومان
لوسیون بدن ردیست با دارا بودن عصاره آلوئه ورا و شی باتر یک آبرسان فوری برای انواع پوست می باشد که خاصیت ضد التهاب داشته و موجب نرمی و لطافت پوست می شود.

روغن مو کراتین ردیست 100 میلی لیتر

۴۶۳.۸۰۰ تومان
روغن مو کراتین ردیست به دلیل داشتن کراتین هیدرولیز شده علاوه بر ترمیم و بازسازی ساختار مو، موخوره را از بین برده، از وز شدن موها جلوگیری کرده و موها را صاف می کند.

عطر مو ردیست با رایحه طبیعی

۱۲۰.۰۰۰ تومان
عطر مو ردیست با رایحه طبیعی موها را بازسازی نموده و باعث ایجاد بافتی شاین و درخشان در موهای سر شده و جلوه ای جذاب و زیبا به موها می دهد.

روغن مو آرگان ردیست

۴۶۳.۷۰۰ تومان
روغن مو آرگان ردیست سرشار از روغن آرگان، بدون ایجاد حس چربی بر روی مو، سبب افزایش قابلیت ارتجاعی و حجم موها شده و موها را نرم و خوش حالت می کند.

سرم مو روغن آرگان و کراتین ردیست

۲۸۶.۴۰۰ تومان
سرم مو روغن آرگان ردیست سرشار از روغن آرگان خالص مناسب برای تغذیه ساقه و ریشه مو، سبب ترمیم موهای حساس و آسیب دیده می شود.

سرم موی دوفاز شیر و عسل ردیست

۲۴۶.۸۰۰ تومان
سرم موی دوفاز شیر و عسل ردیست بدون ایجاد چربی و سنگینی موها را بسیار نرم و درخشان می‌کند.

سرم موی دو فاز ردیست حاوی عصاره های گیاهی

۲۴۶.۷۰۰ تومان
سرم موی دو فاز ردیست حاوی عصاره های گیاهی موها را تغذیه کرده و موجب بهبود ریزش مو، موخوره، شوره سر، خارش سر و همچنین کنترل چربی سر می شود.

سرم موی دوفاز کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده

۲۴۶.۸۰۰ تومان
سرم موی دوفاز کراتین ردیست مناسب موهای آسیب دیده، یک اسپری ترمیم کننده عالی حاوی کراتین می باشد که در ترمیم موخوره و بازسازی مو بسیار مفید می باشد.