مشاهده همه 14 نتیجه

کرم دور چشم اسکن اسکین 20 میلی لیتر

۴۶۲.۵۰۰ تومان
کرم دور چشم اسکن اسکین یک محصول چند منظوره است که به رفع چروک های عمیق دور چشم، افتادگی پوست و پف و تیرگی پوست دور چشم کمک شایانی می نماید. همچنین ترکیبات گیاهی و موثر در این محصول همچون روغن نارگیل، روغن زیتون و روغن بادام، برای مرطوب کنندگی و کمک به کاهش تیرگی و پف دور چشم مورد استفاده قرار گرفته اند.

کرم ضد لک و روشن کننده اسکن اسکین 30 میلی لیتر

۵۱۶.۳۰۰ تومان
کرم ضد لک و روشن کننده اسکن اسکین علاوه بر شفاف نمودن پوست دارای خاصیت لایه برداری و ضدالتهابی بوده و با خاصیت آنتی تیروزیناز از ایجاد لک بر روی پوست جلوگیری می‌کند. همچنین این محصول با ترکیبات موثری که دارد بر روی مکانیسم‌های ایجاد لک تاثیر گذاشته و ساخت ملانین که عامل ایجاد لک است را کنترل می‌ نماید.

کرم آبرسان و مرطوب کننده پوست نرمال تا مختلط اسکن اسکین، 50 میلی لیتر

۳۸۶.۳۰۰ تومان
کرم آبرسان و مرطوب کننده پوست نرمال تا مختلط اسکن اسکین با دارا بودن آبرسان‌های طبیعی و روغن‌های گیاهی، علاوه بر رفع خشکی پوست، در کاهش چین و چروک‌های سطحی نیز موثر می باشد.

ژل شستشوی پوست خشک اسکن اسکین، 150 میلی لیتر

۲۹۸.۷۰۰ تومان
ژل شستشوی پوست خشک اسکن اسکین با بهره گیری از مواد تشکیل دهنده ضد التهاب و آنتی باکتریال، به خوبی از پوست شما در برابر انواع مشکلات پوستی محافظت می نماید.

میسلار واتر پوست چرب و مختلط اسکن اسکین، 250 میلی لیتر

۲۵۴.۰۰۰ تومان
میسلار واتر پوست چرب و مختلط اسکن اسکین با دارا بودن خواص آنتی باکتریال، ضد التهاب و ضد آکنه، تاثیر بسزایی در تنظیم چربی پوست، کاهش بروز جوش و آکنه و کاهش منافذ باز پوست دارد.

میسلار واتر پوست خشک و حساس اسکن اسکین، 250 میلی لیتر

۲۵۴.۰۰۰ تومان
میسلار واتر پوست خشک و حساس اسکن اسکین با قدرت پاک کنندگی خوبی که دارد برای پاکسازی روزانه آرایش صورت و آلودگی‌های پوست مناسب است.

کرم روشن کننده و ضد چروک دست اسکن اسکین، 50 میلی لیتر

۴۸۲.۵۰۰ تومان
کرم روشن کننده و ضد چروک دست اسکن اسکین با دارا بودن ترکیبات آنتی اکسیدان از پوست دست شما به طور کامل محافظت نموده و به حفظ سلامتی پوست دست کمک شایانی می کند.

کرم ترمیم کننده چروک سطحی پوست اسکن اسکین، 30 میلی لیتر

۳۴۴.۰۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده چروک سطحی پوست اسکن اسکین علاوه بر رفع چروک های سطحی پوست، با ایجاد پانسمان نامرئی، التهاب و خارش پوست را کاهش داده و باعث افزایش سرعت ترمیم پوست می شود.

ژل شستشوی پوست چرب اسکن اسکین، 150 میلی لیتر

۳۳۰.۰۰۰ تومان
ژل شستشوی پوست چرب اسکن اسکین علاوه بر تنظیم چربی پوست صورت با یک لایه برداری ملایم پوست را از آلودگی ها و سلول های مرده پاکسازی می کند.

کرم ضد جوش و ضد آکنه اسکن اسکین، 30 میلی لیتر

۲۹۷.۶۰۰ تومان
کرم ضد جوش و ضد آکنه اسکن اسکین با ترکیبات موثری که در خود دارد برای درمان جوش زیرپوستی، جوش سرسیاه، جوش سرسفید و حتی جوش‌های التهابی موثر بوده و به جمع کردن منافذ باز نیز کمک بسیار فراوانی می‌کند.

کرم ضد آفتاب اسکن اسکین با 50 SPF مخصوص پوست نرمال و مختلط، 40 میلی لیتر

۳۸۵.۰۰۰ تومان۶۰۶.۳۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی اسکن اسکین با 50 SPF مخصوص پوست نرمال و مختلط با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی رادیکال های آزاد را خنثی کرده و از ایجاد چین و چروک و لک های پوستی پیشگیری می نماید.

کرم ضد آفتاب بی رنگ اسکن اسکین با SPF50 مناسب پوست های چرب و مستعد آکنه

۴۹۶.۴۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب بی رنگ اسکن اسکین با SPF50 با کنترل ترشح چربی پوست علاوه بر محافظت پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید از ایجاد آکنه بر روی پوست جلوگیری نموده و برای پوست های چرب و مستعد آکنه مناسب است.

کرم ضد آفتاب و ضد لک اسکن اسکین با SPF50

۴۹۵.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب و ضد لک اسکن اسکین با SPF50 با ایجاد یک سپر محافظتی یکپارچه از پوست در برابر طیف گسترده ای از اشعه های UVA-UVB محافظت می کند.

کرم آبرسان و مرطوب کننده پوست خشک و خیلی خشک اسکن اسکین، 50 میلی لیتر

۴۸۷.۵۰۰ تومان
کرم آبرسان و مرطوب کننده پوست خشک و خیلی خشک اسکن اسکین با داشتن آبرسان‌های طبیعی و روغن‌های مغذی و قدرت نفوذ بسیار بالایی که دارد، به خوبی رطوبت مورد نیاز پوستتان را تامین می‌کند.