مشاهده همه 10 نتیجه

دئورولان زنانه شون

۷۳.۲۰۰ تومان
دئورولان زنانه شون با از بین بردن باکتری‌های سطح پوست، از ایجاد بوی بد عرق جلوگیری می‌ نماید.

شامپو بدن کرمی شیر انبه شون

۹۲.۶۰۰ تومان
شامپو بدن کرمی شیر انبه شون با فرمولاسیون ویژه خود به آرامی آلودگی‌ها را از سطح پوست پاک نموده و حس تازگی و شادابی ایجاد می‌کند.

شامپو بدن حاوی عصاره لیمو و آلوئه ورا شون

۷۱.۹۰۰ تومان
شامپو بدن حاوی عصاره لیمو و آلوئه ورا شون با ترکیبات منحصر به فرد خود از خاصیت ارتجاعی پوست به خوبی محافظت کرده و در مرور زمان سبب شفافیت پوست شده و یک روشن کننده خوب خواهد بود.

شامپو بدن حاوی عصاره چای سبز و نعناع شون

۸۲.۶۰۰ تومان
شامپو بدن حاوی عصاره چای سبز و نعناع شون با رایحه بسیار مطبوع و لذت‌بخش، سبب حس طراوت و تازگی پوست شده و به آرامی آلودگی ها را از روی پوست پاک می نماید.

شامپو بدن عصاره انار شون

۸۲.۸۰۰ تومان
شامپو بدن عصاره انار شون با دارا بودن عصاره انار تأثیر بسیار خوبی در بازگرداندن خاصیت ارتجاعی پوست داشته و این امر به بروز دیرتر چین‌ و چروک پوست و افتادگی آن کمک می‌کند.

دئورولان مردانه بلک فارست شون

۷۳.۲۰۰ تومان
دئورولان مردانه بلک فارست شون با دارا بودن ترکیبات مؤثر تعریق را کنترل کرده و بوی بد بدن را از بین می برد.

کرم اسکراب (لایه بردار) صورت شون

۷۹.۹۰۰ تومان
کرم اسکراب (لایه بردار) صورت شون با بهره گیری از ذرات پوست گردو، پوست را به طور ملایم لایه برداری کرده و موجب آبرسانی به پوست نیز می شود.

شامپو بدن کرمی شیر نعنا شون

۳۱.۳۰۰ تومان
شامپو بدن کرمی شیر نعنا شون حاوی ذرات اسکراب طبیعی گردو با لایه‌برداری ملایم از پوست، طراوت و شادابی را برای پوست به ارمغان آورده و برای انواع پوست مناسب می باشد.

شامپو بدن اسطوخودوس شون

۷۱.۹۰۰ تومان
شامپو بدن اسطوخودوس شون با فرمولاسیون منحصر به فرد خود پوست را به ملایمت شستشو داده و موجب درخشندگی و لطافت فوق العاده پوست می گردد.

محلول پاک کننده میسلار آنتی اکسیدان شون

۲۹.۰۰۰ تومان
محلول پاک کننده میسلار آنتی اکسیدان شون حاوی عصاره آلوئه ورا و چای سبز، به طور کاملا مؤثری آرایش را از روی پوست پاک کرده و سبب از بین رفتن آلودگی‌‌ها و پاکسازی منافذ پوست می‌شود.