مشاهده همه 8 نتیجه

کرم روشن کننده و ضد لک دور چشم اسکین کد 15 میلی‌ لیتر

۱.۱۲۸.۰۰۰ تومان
کرم روشن کننده و ضد لک دور چشم اسکین کد با دارا بودن ترکیبات موثر و قدرتمند جهت روشن کردن، شفافیت، سم زدایی، کاهش پف، لک و حلقه های تیره نواحی ظریف دور چشم تهیه و تولید شده است.

ژل شستشوی صورت اسکین کد مدل اسنشیال 125 میلی لیتر

۶۴۴.۸۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت اسکین کد با داشتن ترکیبات طبیعی و بسیار موثر، با تنظیم ترشح غدد چربی و خاصیت ضد باکتری که دارد از ایجاد جوش بر روی پوست صورت جلوگیری می نماید.

کرم مناسب چروکهای سطحی دور چشم اسکین کد

۱.۳۷۹.۰۰۰ تومان
معرفی کرم مناسب چروکهای سطحی دور چشم اسکین کد : کرم مناسب چروکهای سطحی دور چشم اسکین کد با بافت

کرم ضد چروک روز اسکین کد SPF 15

۱.۷۳۶.۰۰۰ تومان
کرم ضد چروک روز اسکین کد SPF 15 سرشار از گوی های آبی رنگ حاوی ویتامین E و A و ترکیبات ضد پیری می باشد که باعث بهبود ساختار پوست، تأخیر روند پیری و کاهش خطوط و چروک می گردد.

لوسیون ضد آفتاب اسکین کد SPF50

۸۷۷.۵۰۰ تومان
لوسیون ضد آفتاب اسکین کد SPF50 با دارا بودن بافتی سبک و فاقد چربی علاوه بر محافظت حداکثری در برابر اشعه های UVA و UVB به درمان انواع لک و پیشگیری از ایجاد چروک و به تعویق انداختن روند پیری پوست کمک بسزایی خواهد کرد.

سرم لیفتینگ پوست اسکین کد

۱.۳۶۴.۰۰۰ تومان
سرم لیفتینگ پوست اسکین کد ضد چروک و بازسازی کننده بافت پوست بوده و با لیفت پوست و افزایش استحکام آن، باعث یکدست شدن پوست می گردد.

لوسیون مات کننده مناسب پوست چرب اسکین کد

۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
لوسیون مات کننده مناسب پوست چرب اسکین کد، با بافتی بسیار سبک، یک مرطوب کننده بسیار قوی می باشد که به تنظیم ترشح چربی پوست کمک نموده و پوستی سالم، یکدست و مات را به شما هدیه می دهد.

کرم آبرسان پوست 24 ساعته اسکین کد

۱.۱۲۸.۰۰۰ تومان
کرم آبرسان پوست 24 ساعته اسکین کد به کاهش نشانه های پیری، خطوط و چین و چروک های پوستی کمک نموده و پوست را به صورت عمیق آبرسانی می کند.