مشاهده همه 13 نتیجه

اسپری دئودورانت زنانه اسنوناس

۳۵.۰۰۰ تومان
اسپری دئودورانت زنانه اسنوناس با مهار رشد باکتریهای تولید کننده عرق، بوی نامبوع عرق را از بین برده و موجب شادابی و طراوت پوست شما می شود.

بالم لب کوکونات اسنوناس

۴۴.۰۰۰ تومان
بالم لب کوکونات اسنوناس دارای ترکیبی از روغن‌های گیاهی خاص و طبیعی است که موجب نرم و صدف شدن لب ها شده و زیبایی آن را حفظ می کند.

شامپو بدن گل رز اسنوناس

۱۵۰.۰۰۰ تومان
شامپو بدن گل رز اسنوناس با دارا بودن خواص و رایحه طبیعی گل رز، حس طراوت و شادابی خوبی بر روی پوست ایجاد می شود.

شامپو بدن آلوئه ورا اسنوناس

۱۵.۰۰۰ تومان
شامپو بدن آلوئه ورا اسنوناس علاوه بر پاکسازی کامل پوست از آلودگی ها، باعث مرطوب شدن، آبرسانی و نرمی بیشتر پوست بدن می شود .

شامپو بدن سیب اسنوناس

۱۵۰.۰۰۰ تومان
معرفی شامپو بدن سیب اسنوناس : شامپو بدن سیب اسنوناس با دارا بودن خواص و رایحه طبیعی سیب، حس طراوت

شیر بدن انبه اسنوناس

۱۵۰.۰۰۰ تومان
شیر بدن انبه اسنوناس با دارا بودن عصاره عالی انبه، غنی از ویتامین‌ها و پروتئین موجود در شیر می باشد که به نرم شدن و درخشان شدن پوست کمک شایانی می‌کند.

شیر بدن زیتون اسنوناس

۱۵۰.۰۰۰ تومان
شیر بدن زیتون اسنوناس با دارا بودن عصاره ویژه زیتون، غنی از ویتامین‌ها و پروتئین موجود در شیر می باشد که به نرم شدن و درخشان شدن پوست کمک شایانی می‌کند.

شیر بدن آلوئه ورا اسنوناس

۱۵۰.۰۰۰ تومان
شیر بدن آلوئه ورا اسنوناس با دارا بودن عصاره بی نظیر آلوئه ورا، غنی از ویتامین‌ها و پروتئین موجود در شیر می باشد که به نرم شدن و درخشان شدن پوست کمک شایانی می‌کند.

ژل شستشو بدن چند میوه اسنوناس

۹۰.۰۰۰ تومان
ژل شستشو بدن چند میوه اسنوناس سرشار از عصاره میوه های دارای اسیدهای آلفا هیدروکسی می باشد که قدرت تمیزکنندگی بسیار خوبی دارد.

ژل شستشو بدن کلاسیک اسنوناس

۱۵۰.۰۰۰ تومان
ژل شستشو بدن کلاسیک اسنوناس دارای ترکیباتی با قدرت کف سازی بالا و مرطوب سازی و نرمی بخش پوست می باشد. این ژل مناسب برای پوست های نرمال و قابل استفاده برای تمامی اعضا خانواده می باشد.

شامپو موی 1*2 اسنوناس

۹۹.۲۰۰ تومان
شامپو موی 1*2 اسنوناس دارای ویتامین B5 و روغن جوجوبا ریشه و ساقه مو را تقویت نموده و با رطوبت رسانی به موها از خشکی مو جلوگیری کرده و شانه پذیری موها را آسان خواهد کرد.

شامپو موهای آسیب دیده و رنگ شده اسنوناس

۱۰۰.۰۰۰ تومان
شامپو موهای آسیب دیده و رنگ شده اسنوناس دارای ویتامین B5 شوره سر را از بین برده و با تقویت و تغذیه مو، می تواند موهای آسیب دیده را بازسازی کند.

شامپو نرم کننده موهای معمولی اسنوناس

۹۹.۲۰۰ تومان
شامپو نرم کننده موهای معمولی اسنوناس حاوی ویتامین B5 جهت تغذیه و تقویت مو فرموله شده است. عصاره چای سبز در این شامپو باعث نرمی و لطافت مو نیز می شود.