مشاهده همه 7 نتیجه

قرص مولتی ویتامین و مینرال دوران بارداری و شیردهی ساپلکس

۱۹۲.۰۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین و مینرال دوران بارداری و شیردهی ساپلکس به عنوان یک مکمل منحصر به فرد و با دارا بودن فرمولاسیون ویژه ویتامین ها و مواد معدنی ضروری در طول بارداری و شیردهی را تأمین می کند.

قرص مولتی ویتامین مینرال ساپلکس

۲۶۷.۴۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین مینرال ساپلکس با دارا بودن ویتامین‌های محلول در آب و محلول در چربی و همچنین املاح معدنی لازم، سلامت عمومی بدن را ارتقا بخشیده و کارایی جسمی و فکری را افزایش می‌دهد.

قرص بون تونیک ساپلکس

۱۴۲.۸۰۰ تومان
قرص بون تونیک ساپلکس با دارا بودن کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین D در بهبود عملکرد بدن، کمک به افزایش تراکم استخوان ها، رفع پوکی استخوان و رفع دردهای استخوانی کمک شایانی می کند.

شربت زینک همراه ب کمپلکس و ویتامین C ساپلکس

۷۲.۵۰۰ تومان
شربت زینک همراه ب کمپلکس و ویتامین C ساپلکس به بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان، تقویت حافظه و یادگیری در کودکان در حال رشد، تنظیم و تعادل در سوخت و ساز بدن و پیشگیری از بی اشتهایی، کمک به عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت در برابر بیماری ها و همچنین به رشد و نمو کودکان کمک شایانی می کند.

شربت مولتی ویتامین به همراه آهن ساپلکس

۷۹.۵۰۰ تومان
شربت مولتی ویتامین به همراه آهن ساپلکس با تأمین ویتامین‌های مورد نیاز بدن به بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن کمک نموده و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن نیزمی شود.

قرص زینک پلاس ساپلکس

۷۲.۵۰۰ تومان
قرص زینک پلاس ساپلکس با دارا بودن ترکیبات ویژه از ریزش مو جلوگیری نموده، استحکام ناخن و سطح ایمنی آنها را افزایش داده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

قرص مولتی ویتامین پرگنانسی ساپلکس

۴۹.۰۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین پرگنانسی ساپلکس با دارا بودن ریز مغذی‌های ضروری و ویتامین‌ها، سلامت مادر و جنین را در طول دوران بارداری و شیردهی محافظت می کند.