مشاهده همه 11 نتیجه

کرم لیفتینگ روز پروژنا سین بیونیم 50 میلی لیتر

۱.۱۹۹.۸۰۰ تومان
کرم لیفتینگ روز پروژنا سین بیونیم محصولی برای لیفت پوست صورت است که به جوان سازی و یکدستی پوست کمک نموده و می تواند چروک های پوست را پر کند.

ژل کرم مرطوب کننده و کنترل کننده چربی پوست سین بیونیم 40 میلی لیتر

۴۵۹.۸۰۰ تومان
ژل کرم مرطوب کننده و کنترل کننده چربی پوست سین بیونیم مناسب پوست مختلط تا چرب با دارا بودن ساختار فلوئید و خاصیت ضد براقی و غنی از اسید هیالورونیک درشت مولکول، بلافاصله پوست را مرطوب کرده و سبوم اضافی پوست را جذب می‌نماید و سبب شادابی و متعادل شدن چربی پوست می شود.

کرم لیفتینگ دورچشم پروژنا سین بیونیم 20 میلی لیتر

۵۹۹.۸۰۰ تومان
کرم لیفتینگ دورچشم پروژنا سین بیونیم، محصولی چند منظوره برای از بین بردن طیف وسیعی از مشکلات دور چشم است. این محصول جوان کننده، با تقویت سد دفاعی پوست و برخورداری از ۳ ترکیب قدرتمند، باعث کاهش چروک و پف زیر چشم می‌شود.

سرم شفاف کننده یونیورسال سین بیونیم 50 میلی لیتر

۷۹۹.۸۰۰ تومان
سرم شفاف کننده یونیورسال سین بیونیم محصولی بی نظیر است که با بهره‌گیری از ترکیب انحصار PRO-B۳ و با سیستم دفاعی چندگانه خود، نقش بسزایی در بهبود کیفیت پوست و رفع مشکلات پوستی دارد.

شیرپاک کن میسلار سین بیونیم 150 میلی لیتر

۴۹۹.۸۰۰ تومان
شیرپاک کن میسلار سین بیونیم با دارا بودن ترکیبات ویژه، نه تنها برای پاک کردن صورت مناسب است، بلکه برای پوست حساس دور چشم نیز قابل استفاده بوده و آلودگی ها را به خوبی می زداید.

کرم پاک کننده مداکنیل سین بیونیم 150میلی لیتر

۴۹۹.۸۰۰ تومان
کرم پاک کننده مداکنیل سین بیونیم برای تمیز کردن و از بین بردن آلودگی‌هایی مانند ذرات خاک، باکتری‌ها، سلول‌های‌مرده و چربی‌‌ها از روی پوست استفاده می‌شود. همچنین این کرم دارای خاصیت شستشوی عمقی بوده و علاوه بر تمیز کردن پوست صورت، پاکسازی پوست را هم در بر دارد و باعث بهبود بافت پوست، روشن کردن رنگ پوست و کاهش ظاهر منافذ باز و جوش‌های سطحی می‌شود.

فلوئید ضدجوش قوی سین بیونیم مدل اکنیل 40 میلی لیتر

۴۵۹.۸۰۰ تومان
فلوئید ضدجوش قوی سین بیونیم با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر تقویت و مرطوب کردن پوست صورت، با کنترل چربی پوست، از ایجاد جوش و آکنه جلوگیری می‌کند.

کرم مرطوب کننده 24 ساعته سین بیونیم، 40 میلی لیتر

۴۵۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده 24 ساعته سین بیونیم با دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر آبرسانی بسیار خوب پوست، از پوست در برابر آلودگی های محیطی محافظت می کند.

کرم شب پوست مختلط تا چرب سین بیونیم مدل مداکنیل، 30 میلی لیتر

۶۹۹.۸۰۰ تومان
کرم شب پوست مختلط تا چرب سین بیونیم دارای فرمولاسیونی کاملی می باشد که به طور مؤثر با مشکلات پوست چرب و چروک‌های آن مبارزه کرده، منافذ مسدود شده پوست را تمیز کرده و مشکلات پوست چرب را کاهش می‌دهد.

کرم لیفت شب پروژنا سین بیونیم 50 میلی لیتر

۱.۲۹۹.۸۰۰ تومان
کرم لیفت شب پروژنا سین بیونیم یک محصول ضد پیری است که با دارا بودن فرمولاسیون ویژه خود، خطوط ریز و چین و چروک پوست را برطرف نموده و موجب استحکام و درخشندگی پوست نیز می شود.

کرم ضد آفتاب ضد لک فوتو 3 سین بیونیم SPF50

۵۵۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب ضد لک فوتو 3 سین بیونیم SPF50 علاوه بر محافظت از پوست در برابر آفتاب و تقویت سد دفاعی پوست، خاصیت ضد لک و روشن‌کنندگی داشته و از ایجاد لک های قهوه ایی جدید بر روی پوست نیز جلوگیری می کند.