مشاهده همه 9 نتیجه

کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین 20 گرم

۸۲.۸۰۰ تومان
کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین با کاهش التهابات پوست و تنظیم میزان رطوبت و چربی پوست، به رفع انواع جوش و ترمیم جای خوش کمک نموده و برای افراد با پوست مستعد آکنه و پوست چرب مناسب است.

کرم دور چشم سه کاره ساین اسکین، 20 میلی لیتر

۱۱۵.۷۰۰ تومان
کرم دور چشم سه کاره ساین اسکین با بافت سبک و جذب سریع و با داشتن یک عملکرد سه گانه از افتادگی پوست اطراف چشم، تیرگی دور چشم و پف زیر چشم جلوگیری می‌کند.

فلوئید ضد آفتاب ساین اسکین مدل ساین شیلد با SPF50

۱۱۰.۳۵۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب ساین اسکین از پوست در برابر اشعه های مضر  UVAو UVB نور خورشید محافظت نموده و برای انواع پوست بخصوص پوست چرب مناسب می باشد.

کرم ضد چروک دور چشم ساین اسکین 20 میلی لیتر

۷۷.۰۰۰ تومان
کرم ضد چروک دور چشم ساین اسکین علاوه بر کاهش چروک اطراف چشم و خطوط پنجه کلاغی دارای اثرات مرطوب کنندگی نیز می باشد.

کرم ژل ضد آفتاب فاقد چربی مردانه ساین اسکین مدل سان شیلد با SPF50

۱۱۵.۶۰۰ تومان
کرم ژل ضد آفتاب فاقد چربی مردانه ساین اسکین از پوست در برابر طیف وسیعی از اشعه های UVA و UVB محافظت نموده و دارای بافتی سبک، پخش پذیری بالا و جذب سریع می باشد.

کرم ژل ضدآفتاب ساین اسکین مدل ساین شیلد مناسب پوست چرب با SPF50

۱۳۸.۷۰۰ تومان
کرم ژل ضدآفتاب ساین اسکین مدل ساین شیلد با برخورداری از فاکتور حفاظتی SPF50 محافظت کاملی از پوست در برابر پرتوهای UVB ایجاد نموده و با استفاده از فیلترهای UVA تا حد بالایی از نفوذ طول موج های نور خورشید به پوست ممانعت بعمل می آورد.

کرم بالم زیبایی ساین بیوتی ساین اسکین 40 گرمی SPF 30

۱۲۱.۸۵۰ تومان
کرم بالم زیبایی ساین بیوتی ساین اسکین 40 گرمی حاوی ترکیبات درمانی و مراقبتی پوست به همراه کرم پودر است. این کرم یک ضد آفتاب، ضد چروک، ضد التهاب و مرطوب کننده قوی می باشد.

کرم دور چشم 3 کاره رنگی ساین اسکین

۱۰۵.۵۰۰ تومان
کرم دور چشم 3 کاره رنگی ساین اسکین علاوه بر بهره مندی از بافت سبک و جذب سریع، چروک و خطوط ریز و روند پیری پوست را در اطراف چشم کاهش می دهد.

کرم ضد آفتاب فلوئید سان شیلد SPF30 ساین اسکین 50 گرم

۸۲.۵۰۰ تومان۸۳.۰۰۰ تومان
فرمولاسیون کرم ضد آفتاب فلوئید سان شیلد SPF30 جهت محافظت از پوست در مقابل اثرات مضر نور خورشید از فیلترهای UVB و UVA با فاکتور حفاظتی +++PA تنظیم شده است.