مشاهده همه 10 نتیجه

سرم روشن کننده و آبرسان ویتامین سی توپاز ۳۰ میلی لیتر

۳۹۰.۰۰۰ تومان
سرم روشن کننده و آبرسان ویتامین سی توپاز حاوی هیالورونیک اسید، ویتامین سی و آنتی اکسیدان است که با روشن کردن و رطوبت رسانی پوست جلوه زیبایی به صورت شما می دهد. همچنین این سرم با افزایش  تولید کلاژن و الاستین باعث جوانسازی پوست نیز می شود.

شامپو ضد ریزش موهای خشک توپاز 200 میلی لیتر

۴۲.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موهای خشک توپاز علاوه بر توقف ریزش مو، با تحریک فولیکول ها را موجب رشد مجدد موها می شود و با رطوبت رسانی مناسب به موهای خشک و آسیب دیده نرمی و لطافت را برای موها به ارمغان می اورد. همچنین این شامپو ضد ریزش، به سبب تامین مواد مغذی، ریشه مو را تقویت کرده و باعث کاهش شکنندگی مو و افزایش استحکام تار موهایتان می شود.

شامپو ضدریزش موی چرب توپاز، 200 میلی لیتر

۱۳۲.۰۰۰ تومان
شامپو ضدریزش موی چرب توپاز با دارا بودن ترکیبات مناسب علاوه بر تعادل چربی کف از ریزش موها جلوگیری نموده و برای موهای نازک‌شده نیز بسیار مناسب می باشد.

شامپو مناسب موهای دارای ریزش و شوره توپاز

۱۳۶.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای دارای ریزش و شوره توپاز، با دارا بودن عصاره های گیاهی فوق العاده از ریزش موها جلوگیری کرده، شوره سر را کنترل می کند و سبب تحریک ریشه مو برای رویش مجدد می شود.

شامپو مناسب پوست سر دارای پوسته توپاز 200 میلی لیتر

۱۴۹.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب پوست سر دارای پوسته توپاز مناسب انواع مو با دو نوع کاربری ضد شوره و ضد ریزش، نقش مهمی را در جلوگیری از پوسته ریزی و شوره سر، رفع چربی پوست سر، تقویت، رشد مجدد و درمان ریزش موها بر عهده دارد.

شامپو ضد ریزش موهای معمولی توپاز

۱۰۵.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش موهای معمولی توپاز علاوه بر استفاده از عصاره طبیعی گیاهانی همچون کافئین، عصاره بابا آدم، جنسینگ و آلوئه ورا از ویتامین های B3 ، B5 و H  نیز استفاده کرده که همگی در برطرف کردن و درمان ریزش مو و همچنین تقویت آن نقش مؤثری بر عهده دارند.

محلول ضد ریزش موی توپاز

۳۷۲.۵۰۰ تومان
محلول ضد ریزش موی توپاز با ترکیبی است از مواد وعصاره های گوناگون باعث کاهش ریزش مو،تحریک رشد مو و افزایش تراکم آن می شود.

لوسیون پی اس او توپاز مناسب پوست های آسیب دیده

۱۰۵.۶۰۰ تومان
لوسیون پی اس او توپاز مناسب پوست های آسیب دیده با استفاده از عصاره های گیاهی در ترمیم و بازسازی پوست های ملتهب و همچنین کاهش روند پوسته ریزی ضایعات پوست سر بسیار مؤثر می باشد.

کرم پی اس او مناسب پوست های آسیب دیده توپاز

۱۱۵.۰۰۰ تومان
کرم پی اس او مناسب پوست های آسیب دیده توپاز با قدرت عملکرد بالا و دارا بودن ترکیبات گیاهی جزء بهترین محصولات مراقبت از پوست شناخته شده است که با بهره گیری از ترکیبات حرفه ای در ترمیم و بازسازی بخش های آسیب دیده پوست نقش قابل ملاحظه ایی را ایفا می کند.

سرم روشن کننده و ضد لک توپاز

۲۱۵.۰۰۰ تومان
سرم روشن کننده و ضد لک توپاز با دارا بودن آنتی اکسیدان های قوی انواع لک های پوستی، کک و مک و آثار به جای مانده از جوش و آکنه را بین می برد.