مشاهده همه 8 نتیجه

استیک ضد تعریق مردانه آمبرلا مدل وایلد 90 میلی لیتر

۱۵۷.۰۰۰ تومان
استیک ضد تعریق مردانه آمبرلا مدل وایلد با بافت سبک و کرمی به سرعت جذب پوست شده و ترکیبات مفید آن بدون ایجاد حساسیت به رفع بوی نامطبوع عرق می پردازد. استیک ضد تعریق مردانه آمبرلا برای همه ی افراد با انواع پوست مناسب است.

استیک ضد تعریق مردانه آمبرلا مدل جنتل 90 میلی لیتر

۱۵۷.۰۰۰ تومان
استیک ضد تعریق مردانه آمبرلا مدل جنتل بدون ایجاد حساسیت و با بافت کرمی، از پوست در برابر تعریق و بوی نامطبوع بدن محافظت می کند. همچنین استیک ضد تعریق مردانه آمبرلا از خشکی پوست نیز جلوگیری می‌کند.

استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل اسنو 90 میلی لیتر

۱۵۷.۰۰۰ تومان
استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل اسنو با بافت کرمی و زود جذب، بدون ایجاد حساسیت ، در برابر تعریق و بوی نامطبوع بدن از پوست شما محافظت می کند. استیک ضد تعریق آمبرلا با رایحه دلپذیر مناسب استفاده روزانه خانم‌ها است.

استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل کیس میس 90 میلی لیتر

۱۵۷.۰۰۰ تومان
استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل کیس میس علاوه بر رفع بوی نامطبوع بدن دارای خواص مرطوب کنندگی و ضد باکتری است. استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا با داشتن رایحه خوشبو و ماندگاری 24 ساعته، یک انتخاب مناسب برای بانوان در طول روز است.

استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل دریم 90 میلی لیتر

۱۵۷.۰۰۰ تومان
استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل دریم یکی از موثرترین و خوشبوترین محصولات ضد تعریقی است که از پوست در برابر تعریق و بوی نامطبوع بدن محافظت می کند. استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا هیچ حساسیتی و یا لکی بر روی لباس ایجاد نمی کند.

استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل اسپا 90 میلی لیتر

۱۵۷.۰۰۰ تومان
استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا مدل اسپا با داشتن رایحه دلپذیر از تعریق و بوی نامطبوع بدن جلوگیری نموده و با ماندگاری بالایی که دارد شما را در طی روز خوشبو نگه می‌دارد. با استفاده از استیک ضد تعریق زنانه آمبرلا دیگر نگران حساسیت پوستی یا لک شدن لباس‌هایتان نباشید.

دئودورانت ضد تعریق زنانه آمبرلا

۱۱۵.۰۰۰ تومان
دئودورانت ضد تعریق زنانه آمبرلا با ویژگی ضد حساسیت و ضد باکتری می باشد که برای انواع پوست معمولی، چرب، خشک و حساس مفید می باشد.

دئودورانت ضد تعریق مردانه آمبرلا

۱۱۵.۰۰۰ تومان
دئودورانت ضد تعریق مردانه آمبرلا با دارا بودن ترکیبات مؤثر از تعریق بالا جلوگیری کرده و بوی نامطبوع ناشی از تعریق را به صورت کامل از بین می‌برد.