نمایش 1–24 از 65 نتیجه

شربت پلارژین کیدز پارس گیتا دارو ۱۲۰ میلی لیتر

۸۹.۵۰۰ تومان
شربت پلارژین کیدز پارس گیتا دارو ، یک داروی کاملا گیاهی مخصوص کودکان یک سال به بالا می باشد که قادر است تمامی عفونت های دستگاه تنفسی به ویژه برونشیت و سرما خوردگی را برطرف کند.

قطره پلارژین پارس گیتا دارو 30 میلی لیتر

۹۸.۰۰۰ تومان
قطره پلارژین پارس گیتا دارو یک داروی کاملا گیاهی است که با دارا بودن ترکیبات موثر و تقویت سیستم ایمنی موجب درمان سرماخوردگی و علائم ناشی از آن مانند سرفه، آبریزش بینی، گرفتگی صدا و .. میشود.

شربت پلارژین بزرگسال پارس گیتا دارو ۱۲۰ میلی لیتر

۸۹.۰۰۰ تومان
شربت پلارژین بزرگسال پارس گیتا دارو با به کارگیری ترکیبات کاملا گیاهی موثر، برای تمامی عفونت‌های حاد دستگاه تنفسی RTIS (به ویژه برونشیت و سرما خوردگی) مناسب بوده و ثابت کرده بهترین راه حل برای مقابله با عوامل بیماری زا است. شربت پلارژین نه تنها شدت علائم بیماری را کاهش می‌دهد بلکه به طور قابل توجهی دوره درمان را نیز کوتاه می‌کند.

قرص بایو فایت گرین نیچر 30 عدد

۴۳۰.۰۰۰ تومان
قرص بایو فایت گرین نیچر با دارا بودن آندروگرافیس پانیکولاتا در ترکیبات خود علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن به بهبود عفونت‌های ریه کمک نموده و در پیشگیری و درمان بیماری‌هایی همچون آنفولانزا و کرونا موثر است. *قرص کلد بایو فایت گرین نیچر اخیراً به بایو فایت گرین نیچر تغییر نام داده است و با همان بسته بندی و ترکیبات عرضه می شود.*

شربت پلیوم بهشاد دارو ۱۲۰ میلی لیتر

۶۰.۰۰۰ تومان
شربت پلیوم بهشاد دارو برای بهبود و درمان عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی شامل سرماخوردگی، گلودرد، سرفه، گرفتگی و آبریزش بینی کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت پلیوم پلاس بهشاد دارو ۱۲۰ میلی لیتر

۷۰.۰۰۰ تومان
شربت پلیوم پلاس بهشاد دارو با دارا بودن عصاره ریشه پلارگونیوم سیدوئیدز و عصاره برگ پیچک،دارای خاصیت خلط آور، برطرف کننده اسپاسم و التهاب برونشیت‌ها و ضد احتقان و ضد سرفه است.

آبنبات سرد مکیدنی اکالیپتوس ناتسور با طعم های مختلف

۲۵.۰۰۰ تومان
آبنبات سرد مکیدنی اکالیپتوس ناتسور، علاوه بر درمان گرفتگی و احتقان گلو، سبب جلوگیری از سرماخوردگی، احساس خنکی و حس بهتر دهان و خوشبوکنندگی دهان می شود.

قرص ماکسیکر ایکس گلدن لایف 30 عدد

۹۳.۵۰۰ تومان
قرص ماکسیکر ایکس گلدن لایف به علت داشتن روی و ویتامین C، باعث افزایش تولید و فعالیت گلبول‌های سفید بدن شده و طول دوره ی درمان بیماری‌های عفونی به خصوص آنفولانزا و سرماخوردگی را کاهش می یابد.

قرص کلد بایو فایت گرین نیچر، تقویت سیستم ایمنی و ریه،30 عدد

۴۲۹.۷۰۰ تومان
قرص کلد بایو فایت گرین نیچر با تقویت سیستم ایمنی بدن به بهبود عفونت‌های ریه کمک نموده و در پیشگیری و درمان بیماری‌هایی همچون آنفولانزا و کرونا می‌تواند موثر واقع شود.   نام این محصول به بایو فایت گرین نیچر تغییر پیدا کرده است.

شربت کالیک اطفال نوتک فار 120 میلی لیتر، درمان سرفه و سرماخوردگی

۵۱.۰۰۰ تومان
شربت کالیک اطفال نوتک فار یک شربت کاملا گیاهی بوده که در درمان سرفه و علائم سرماخوردگی و همچنین در درمان تب و آنفولانزا می توان از آن بهره گرفت.

شربت سینوپرت بیونوریکا ۱۰۰ میلی لیتر

۱۳۷.۰۰۰ تومان
شربت سینوپرت بیونوریکا با دارا بودن ترکیبات موثر گیاهی اثری بسیار سریع و پایدار برای از بین بردن عامل ایجاد رینیت و درمان علائم این بیماری و همچنین سینوزیت پارانازال دارد.

کپسول اکیناسه + ویتامین C + زینک ساپلاس مدز

۱۳۷.۰۰۰ تومان
کپسول اکیناسه + ویتامین C + زینک ساپلاس مدز مکملی منحصر به فرد جهت تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد که دفعات ابتلا به سرماخوردگی را کاهش داده و موجب کاهش شدت علائم سرماخوردگی و کاهش طول درمان نیز می شود.

اسپری دهانی کلداماریس تروت سیگما فارم

۲۸۴.۰۰۰ تومان
اسپری دهانی کلداماریس تروت سیگما فارم از غشاء مخاطی در برابر محرک‌های خارجی، گسترش و تکثیر ویروس‌ها و عوامل بیماری‌ زا محافظت می‌نماید.

اسپری بینی کلداماریس فلو پلاس سیگما فارم

۲۹۸.۰۰۰ تومان
اسپری بینی کلداماریس فلو پلاس سیگما فارم رطوبت طبیعی بینی را تأمین نموده و از خشکی مخاط بینی جلوگیری می‌کند. از اسپری بینی کلداماریس قرمز رنگ جهت پیشگیری از سرماخوردگی و تخفیف علائم عفونت‌های ویروسی مجاری تنفسی نیز استفاده می‌شود.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم هانسال، تقویت سیستم ایمنی ✅

۶۵.۴۰۰ تومان
قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم هانسال، به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی در حفظ سلامت و افزایش توان بدن و تقویت سیستم ایمنی نقش بسزایی داشته و در بهبود عملکرد کلاژن سازی و حفظ سلامت پوست نیز بسیار مفید است.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم یوروویتال

۸۱.۴۰۰ تومان
قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم یوروویتال به عنوان یک مکمل غذایی با تأمین ویتامین سی مورد نیاز بدن و با داشتن خاصیت آنتی اکسیدان سبب  افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن می شود.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم آپوویتال

۸۱.۴۰۰ تومان
قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم آپوویتال با تأمین ویتامین سی مورد نیاز بدن از بیماری‌های عفونی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا در فصول سرد سال جلوگیری می کند.

قرص جوشان ویتامین سی 500 های هلث، تقویت سیستم ایمنی✅

۵۰.۱۰۰ تومان
قرص جوشان ویتامین سی 500 های هلث ویتامین سی مورد نیاز روزانه بدن را تأمین کرده که همین امر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و از بروز بیماری سرماخوردگی و آنفولانزا در فصول سرد سال جلوگیری می کند.

قرص جوشان اسستين (استیل سیستئین) حکیم

۸۵.۵۰۰ تومان
  • قرص جوشان اَسستين (استیل سیستئین) حکیم در درمان مشکلات تنفسی نظیر آسم و COPD مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • کاهش تعداد حملات حاد برونشیت شدید از اثرات مفید آن است.
  • جلوگیری از نفروپاتی ناشی از مواد حاجب نیز جزء مصارف این قرص می‌باشد.
  • پاکسازی راه‌های تنفسی و تسکین سرفه از دیگر موارد کاربرد اسستین است.

قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرم های هلث

۳۶.۰۰۰ تومان۷۹.۲۰۰ تومان
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرم های هلث، ویتامین ث مورد نیاز روزانه بدن را تأمین می کند.

شربت ‎بنفشه باریج اسانس 60 میلی لیتر

۶۰.۰۰۰ تومان
شربت ‎بنفشه باریج اسانس سرشار از عصاره گل بنفشه و شکر سرخ می باشد که جهت درمان سرماخوردگی، سرفه و تب مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت توسیان گل دارو 120 میلی لیتر

۸۵.۰۰۰ تومان
شربت توسیان گل دارو حاوی عصاره مايع برگها و سرشاخه های گلدار آويشن، یک ضد سرفه گیاهی می باشد که به بهبود سرفه، برونشیت، سیاه سرفه، لارنژیت و تنگی نفس کمک شایانی می‌کند.

شربت تیمکس ایران داروک و بهبود سرماخوردگی

۸۶.۰۰۰ تومان
شربت تیمکس ایران داروک حاوی آویشن باغی می باشد که برای درمان سرماخوردگی بسیار مؤثر است. این محصول با ترکیبات گیاهی که دارد، خلط آور بوده و از سرفه ‌جلوگیری می‌کند.

شربت تیمکس پلاس ایران داروک، بهبود سرماخوردگی

۹۳.۰۰۰ تومان
شربت تیمکس پلاس ایران داروک حاوی آویشن باغی و عسل می باشد که برای درمان سرماخوردگی بسیار مؤثر است. این محصول با ترکیبات گیاهی که دارد، خلط آور بوده و از سرفه ‌جلوگیری می‌کند.