نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش دادن همه 7 نتیجه

شامپو ترمیم کننده و مراقبت کننده روغن آرگان آدرا

قیمت: 75,300 تومان
شامپو ترمیم کننده و مراقبت کننده روغن آرگان آدرا به صورت عمقی موها را آبرسانی کرده و حالت پذیری و درخشندگی موها را افزایش می دهد. بعلاوه ساقه های آسیب دیده مو را ترمیم نموده و شرایط مراقبت از مو را فراهم می کند.

شامپو تثبیت کننده رنگ مو آدرا

قیمت: 68,600 تومان
شامپو تثبیت کننده رنگ مو آدرا با تأمین مواد آلی و مورد نیاز مو، سبب احیا و ترمیم موهای رنگ شده و آسیب دیده می شود و درخشندگی مو را افزایش می دهد.

ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان

قیمت: 175,000 تومان
ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان سرشار از روغن آرگان می باشد که از مو در برابر آسیب های محیطی محافظت نموده و با ترمیم موهای خشک و آسیب دیده درخشندگی و لطافت را به مو باز می‌گرداند.

ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا حاوی روغن آرگان و روغن برنج

قیمت: 56,600 تومان
ماسک موی مغذی و ترمیم کننده آدرا با دارا بودن پروویتامین B5، وظیفه نرم کنندگی، ترمیم کنندگی و بازسازی کنندگی ساقه موهای آسیب دیده و رنگ شده را بر عهده دارد.

ژل شستشوی صورت کرمی حاوی روغن آرگان آدرا

قیمت: 122,000 تومان
ژل شستشوی صورت کرمی حاوی روغن آرگان آدرا بدون بروز خشکی یا تحریک، پوست صورت را از هرگونه آلودگی و چربی اضافه پاک می‌کند و برای شستشوی روزانه پوست مناسب می‌باشد.

ژل بهداشتی بانوان آدرا حاوی عصاره انار

قیمت: 42,000 تومان
ژل بهداشتی بانوان آدرا حاوی عصاره انار علاوه بر ضدعفونی کردن و مرطوب کنندگی ناحیه تناسلی بانوان، باعث افزایش خاصیت الاستیکی یا جمع کنندگی دهانه واژن نیز می‌شود.

ژل حالت دهنده براق موی آدرا

قیمت: 53,000 تومان
ژل حالت دهنده براق موی آدرا با بهره گیری از پروویتامین B5 به ساقه مو نفوذ کرده و سبب استحکام آن می‌شود. این محصول با پوششی براق و ماندگار باعث حالت پذیری هرچه بهتر مو‌ها می‌شود.