نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش دادن همه 4 نتیجه

پودر جوشان ویتاکسل بهشاد دارو

قیمت: 392,400 تومان
پودر جوشان ویتاکسل بهشاد دارو فرموله شده با ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و گیاهان دارویی، سبب افزایش میل و بهبود عملکرد جنسی در خانم ها و آقایان، افزایش انرژی برای انجام فعالیت های روزمره و رفع خستگی مزمن، افزایش توان ورزشی، بهبود خلق و خو و مقابله با استرس و بهبود عملکرد شناختی مغز می شود.

پودر جوشان فولفیل بهشاد دارو

قیمت: 115,000 تومان
پودر جوشان فولفیل بهشاد دارو با دارا بودن گیاه کنجاک، عصاره چای سبز و کرومیوم یک محصول کاملا گیاهی می باشد که با کاهش مؤثر اشتها، افزایش کاتابولیسم چربی ها، رفع یبوست و کاهش کلسترول خون، در دستیابی به کاهش وزنی چشم گیر و بدون عوارض جانبی در کنار رعایت برنامه غذایی و فعالیت بدنی مناسب به شما یاری می رساند.

پودر جوشان مولتی ویتامین افرسان بهشاد دارو

قیمت: 24,000 تومان

پودر جوشان مولتی ویتامین افرسان بهشاد دارو با دارا بودن انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن به عنوان یک مکمل قوی جهت حفظ سلامت عمومی بدن، افزایش انرژی و بهبود عملکرد بدن عمل نموده و به تقویت سیستم ایمنی و کاهش دوره نقاهت بعد از بیماری و جراحی می‌پردازد.

قرص جوشان ضد سرفه پراسپکت بهشاد دارو

قیمت: 37,000 تومان
قرص جوشان ضد سرفه پراسپکت بهشاد دارو تهیه شده از عصاره برگ خشک گیاه پیچک به عنوان یک داروی گیاهی برای درمان بیماری‌های کاتارال دستگاه تنفسی استفاده می‌شود و دارای اثرات ضد ترشحی، ضد اسپاسم برونشی و اثر تسکین دهنده سرفه می باشد.