مشاهده همه 6 نتیجه

شربت پلیوم بهشاد دارو ۱۲۰ میلی لیتر

۶۰.۰۰۰ تومان
شربت پلیوم بهشاد دارو برای بهبود و درمان عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی شامل سرماخوردگی، گلودرد، سرفه، گرفتگی و آبریزش بینی کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت پلیوم پلاس بهشاد دارو ۱۲۰ میلی لیتر

۷۰.۰۰۰ تومان
شربت پلیوم پلاس بهشاد دارو با دارا بودن عصاره ریشه پلارگونیوم سیدوئیدز و عصاره برگ پیچک،دارای خاصیت خلط آور، برطرف کننده اسپاسم و التهاب برونشیت‌ها و ضد احتقان و ضد سرفه است.

قرص جوشان ضد سرفه پراسپکت بهشاد دارو

۳۷.۰۰۰ تومان
قرص جوشان ضد سرفه پراسپکت بهشاد دارو تهیه شده از عصاره برگ خشک گیاه پیچک به عنوان یک داروی گیاهی برای درمان بیماری‌های کاتارال دستگاه تنفسی استفاده می‌شود و دارای اثرات ضد ترشحی، ضد اسپاسم برونشی و اثر تسکین دهنده سرفه می باشد.

پودر جوشان مولتی ویتامین افرسان بهشاد دارو

۲۶۱.۶۰۰ تومان

پودر جوشان مولتی ویتامین افرسان بهشاد دارو با دارا بودن انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن به عنوان یک مکمل قوی جهت حفظ سلامت عمومی بدن، افزایش انرژی و بهبود عملکرد بدن عمل نموده و به تقویت سیستم ایمنی و کاهش دوره نقاهت بعد از بیماری و جراحی می‌پردازد.

پودر جوشان فولفیل بهشاد دارو

۱۹۵.۰۰۰ تومان
پودر جوشان فولفیل بهشاد دارو با دارا بودن گیاه کنجاک، عصاره چای سبز و کرومیوم یک محصول کاملا گیاهی می باشد که با کاهش مؤثر اشتها، افزایش کاتابولیسم چربی ها، رفع یبوست و کاهش کلسترول خون، در دستیابی به کاهش وزنی چشم گیر و بدون عوارض جانبی در کنار رعایت برنامه غذایی و فعالیت بدنی مناسب به شما یاری می رساند.

پودر جوشان ویتاکسل بهشاد دارو

۵۲۸.۰۰۰ تومان
پودر جوشان ویتاکسل بهشاد دارو فرموله شده با ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و گیاهان دارویی، سبب افزایش میل و بهبود عملکرد جنسی در خانم ها و آقایان، افزایش انرژی برای انجام فعالیت های روزمره و رفع خستگی مزمن، افزایش توان ورزشی، بهبود خلق و خو و مقابله با استرس و بهبود عملکرد شناختی مغز می شود.