نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش دادن همه 7 نتیجه

مسواک پروفیلاک وایت تریزا با برس نرم

قیمت: 106,000 تومان
مسواک پروفیلاک وایت تریزا با برس نرم با طراحی مناسب و با حرکت‌های کنترل شده تمیزی دندان را بهبود بخشیده و با دارا بودن الیاف کاملاً ته گرد شده، هیچگونه آسیبی به دندان‌ها و لثه وارد نمی‌کند.

مسواک وی کر با برس متوسط تریزا

قیمت: 70,000 تومان
مسواک وی کر با برس متوسط تریزا با دارا بودن دو سطح برس برای تمیز کردن موثر دندان ها از زرد شدن آنها جلوگیری نموده و دسته ارگونومیک این مسواک و شیارهای روی دسته آن جهت در دست گرفتن بهتر مسواک به شما کمک می کند.

مسواک پرفکت وایت تریزا با برس متوسط و خاصیت سفیدکنندگی

قیمت: 134,000 تومان
مسواک پرفکت وایت تریزا با دارا بودن الیاف کوتاه و بلند و زاویه دار، علاوه بر تمیز کردن فضای بین دندانی، حذف پلاک ها و زردی دندان دارای خاصیت سفیدکنندگی و ماساژ لثه نیز می باشد.

مسواک پروفیلاک فاین تیپ تریزا مخصوص دندان های حساس

قیمت: 117,000 تومان
مسواک پروفیلاک فاین تیپ تریزا دارای الیافی ته گرد و بسیار نرم و ابریشمی می باشد که آن را برای بهبودی بسیاری از التهابات لثه به ویژه دندانهای حساس مناسب می سازد.

مسواک فلکسیبل هد با برس متوسط تریزا همراه با محافظ

قیمت: 110,000 تومان
مسواک فلکسیبل هد با برس متوسط تریزا دارای طراحی منحصر به فردی است که آن را به یکی از کارآمد ترین مسواک‌های موجود در بازار تبدیل می‌کند. ترکیب و ترتیب چیدمان الیاف برس مسواک به گونه ایی است که در قسمت جلویی مسواک از الیاف بلندی استفاده شده و باعث می شود تمیزی فضای دندان‌ها بهبود یابد.

مسواک دوتایی پرفکت وایت تریزا با برس نرم

قیمت: 137,000 تومان
مسواک دوتایی پرفکت وایت تریزا با برس نرم با دارا بودن الیاف زاویه دار و ته گرد برای تمیز کردن فضای بین دندانی و پاکسازی ملایم و موثر سطوح دندان طراحی شده است.

مسواک فوکوس پرو کلین تریزا پک 4 عددی

قیمت: 112,000 تومان
مسواک فوکوس پرو کلین تریزا علاوه بر الیاف ته گرد جهت محافظت از مینای دندان و بافت لثه، دارای الیاف بلند و کوتاه جهت پاکسازی بهینه فواصل بین دندانی و سطوح دندان نیز می باشد.