مشاهده همه 8 نتیجه

مسواک برقی سونیک پاور کودکان تریزا

۹۷۱.۰۰۰ تومان
مسواک برقی سونیک پاور کودکان تریزا، مسواک زدن را برای کودکان ساده‌تر می‌کند و باعث می‌شود این کار به شیوه ی درست انجام شود.

مسواک وی کر با برس متوسط تریزا

۱۰۳.۵۰۰ تومان
مسواک وی کر با برس متوسط تریزا با دارا بودن دو سطح برس برای تمیز کردن موثر دندان ها از زرد شدن آنها جلوگیری نموده و دسته ارگونومیک این مسواک و شیارهای روی دسته آن جهت در دست گرفتن بهتر مسواک به شما کمک می کند.

مسواک فوکوس پرو کلین تریزا پک 4 عددی

مسواک فوکوس پرو کلین تریزا علاوه بر الیاف ته گرد جهت محافظت از مینای دندان و بافت لثه، دارای الیاف بلند و کوتاه جهت پاکسازی بهینه فواصل بین دندانی و سطوح دندان نیز می باشد.

مسواک دوتایی پرفکت وایت تریزا با برس نرم

۱۳۷.۰۰۰ تومان
مسواک دوتایی پرفکت وایت تریزا با برس نرم با دارا بودن الیاف زاویه دار و ته گرد برای تمیز کردن فضای بین دندانی و پاکسازی ملایم و موثر سطوح دندان طراحی شده است.

مسواک فلکسیبل هد با برس متوسط تریزا همراه با محافظ

۱۶۴.۰۰۰ تومان
مسواک فلکسیبل هد با برس متوسط تریزا دارای طراحی منحصر به فردی است که آن را به یکی از کارآمد ترین مسواک‌های موجود در بازار تبدیل می‌کند. ترکیب و ترتیب چیدمان الیاف برس مسواک به گونه ایی است که در قسمت جلویی مسواک از الیاف بلندی استفاده شده و باعث می شود تمیزی فضای دندان‌ها بهبود یابد.

مسواک پروفیلاک فاین تیپ تریزا مخصوص دندان های حساس

۱۵۰.۰۰۰ تومان
مسواک پروفیلاک فاین تیپ تریزا دارای الیافی ته گرد و بسیار نرم و ابریشمی می باشد که آن را برای بهبودی بسیاری از التهابات لثه به ویژه دندانهای حساس مناسب می سازد.

مسواک پرفکت وایت تریزا با برس متوسط و خاصیت سفیدکنندگی

۱۳۴.۰۰۰ تومان
مسواک پرفکت وایت تریزا با دارا بودن الیاف کوتاه و بلند و زاویه دار، علاوه بر تمیز کردن فضای بین دندانی، حذف پلاک ها و زردی دندان دارای خاصیت سفیدکنندگی و ماساژ لثه نیز می باشد.

مسواک پروفیلاک وایت تریزا با برس نرم

۱۰۶.۰۰۰ تومان
مسواک پروفیلاک وایت تریزا با برس نرم با طراحی مناسب و با حرکت‌های کنترل شده تمیزی دندان را بهبود بخشیده و با دارا بودن الیاف کاملاً ته گرد شده، هیچگونه آسیبی به دندان‌ها و لثه وارد نمی‌کند.