نمایش 1–24 از 90 نتیجه

نمایش 1–24 از 90 نتیجه

سرم احیا کننده ابروی سریتا

قیمت: 384,000 تومان
سرم احیا کننده ابروی سریتا، با فرمولاسیون ویژه ایی طراحی شده است که باعث افزایش فاز رشد مو (آناژن) و تحریک ریشه مو، رویش مجدد و افزایش ضخامت ابرو می شود.

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T2 سریتا

قیمت: 125,000 تومان
تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T2 سریتا، یک فرآورده منحصر به فرد، غنی شده از کافئین و عصاره های گیاهی با مهار کردن ریزش مو به رشد مجدد آنها نیز کمک می کند.

محلول تقویت کننده مژه سریتا

قیمت: 384,000 تومان
ترکیبات موجود در فرمولاسیون محلول تقویت کننده مژه سریتا، فولیکول‌های مژه را تقویت کرده و سبب رشد مجدد مژه های ریخته شده می شود.

تونیک تقویت کننده مو سریتا (پرو-مین)، مناسب برای انواع مو

قیمت: 188,000 تومان
از ویژگیهای تونیک تقویت کننده مو سریتا (پرو-مین) 60 میل می توان، رشد و رویش مجدد مو، مهار ریزش مو، تقویت مو، رطوبت رسانی به پوست سر، افزایش جریان خون در پوست سر را نام برد.

شامپو تقویت کننده نوپریت مدل نوپری فورت جی

قیمت: 160,000 تومان
شامپو تقویت کننده نوپریت مدل نوپری فورت جی جهت تنظیم و کنترل چربی و رطوبت پوست سر، افزایش خون رسانی و تغذیه پیاز مو فرموله شده است.

شامپو تقویت کننده موهای خشک اویدرم مدل کراستم دی

قیمت: 57,900 تومان
شامپو تقویت کننده موهای خشک اویدرم مدل کراستم دی با بهره مندی از پیشرفته ترین مواد موثر، با انتقال دادن اکسیژن و مواد مغذی به پیاز مو، سبب تقویت جریان خون مویرگی پوست سر و در نهایت کنترل ریزش مو می گردد.

شامپو تقویت کننده موهای چرب اویدرم مدل کراستم جی

قیمت: 128,000 تومان
شامپو تقویت کننده موهای چرب اویدرم مدل کراستم جی با بهره مندی از پیشرفته ترین مواد مؤثر، با انتقال دادن اکسیژن و مواد مغذی به پیاز مو، موجب تقویت جریان خون مویرگی پوست سر و در نتیجه کنترل ریزش مو می شود.

شامپو ضد ریزش اویدرم مدل پالمینکس

قیمت: 83,500 تومان
شامپو ضد ریزش اویدرم مدل پالمینکس با تقویت پیاز و ساقه مو و مهار تولید دی هیدرو تستوسترون (عامل اصلی ریزش موی آندروژنیک) مانع از ریزش موی سر با الگوهای مختلف (زنانه و مردانه) شده و باعث لطافت و شادابی موها می گردد.

تونیک تقویت کننده موی سر اس وی آی مدل هرلاس استاپ

قیمت: 178,500 تومان
تونیک تقویت کننده موی سر اس وی آی مدل هرلاس استاپ با داشتن فرمولی منحصر به فرد سبب افزایش جریان خون مویرگی پوست سر شده و مواد مورد نیاز و حیاتی ریشه مو را تأمین می کند.

لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو فولیکا مخصوص آقایان

قیمت: 140,600 تومان
لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش مو فولیکا سبب تسریع در رشد موهای جایگزین، افزایش جریان گردش خون پوست سر و تنظیم ترشح چربی پوست می شود.

شامپو کافئین پلاس ایروکس

قیمت: 83,700 تومان
شامپو کافئین پلاس ایروکس با افزایش گردش محیطی خون در کف سر موجب تغذیه فولیکول‌های مو شده و از ریزش موهای ضعیف جلوگیری کرده و همچنین موجب افزایش رشد مو می‌شود.

شامپو پرو ویتا-اف ایروکس

قیمت: 41,760 تومان
شامپو پروویتا-اف ایروکس بر پایه ترکیب اصلی آمونیوم آلکیل اتر سولفات (آنیونیک با خواص آمفوتری) فرموله شده است که به موها نرمی و لطافت خاصی می بخشد.

شامپو ضد ریزش موی گزنه ایروکس

قیمت: 45,200 تومان
شامپو ضد ریزش موی گزنه ایروکس جهت کنترل ریزش موهای چرب تا نرمال فرموله شده است که با دارا بودن عصاره گزنه سبب افزایش گردش خون محیطی و تحریک رویش مو شده و همچنین چربی پوست سر و مو را کنترل و کاهش می دهد.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا

قیمت: 88,000 تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا حاوی ترکیبات مؤثر کافئین، ساوپالمیتو، پروتئین جوانه گندم و عصاره های گیاهی می باشد که باعث تقویت مو، کنترل ریزش مو و کمک به رویش و رشد مجدد مو می گردد.

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T1 سریتا

قیمت: 74,000 تومان
تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی T1 سریتا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از فرمولاسیون منحصر به فرد خود، تأثیر بسزایی در درمان و کنترل شوره های مقاوم، درماتیت سبورئیک، رفع پوسته های سفید رنگ و درمان خارش پوست سر دارد.

تونیک ضد ریزش نوپریت مناسب انواع پوست سر

قیمت: 370,000 تومان
تونیک ضد ریزش نوپریت مناسب انواع پوست سرعلاوه بر کنترل خارش و پوسته ریزی انواع پوست سر سبب افزایش خونرسانی به پیاز مو شده و از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

کرم ژل مناسب موهای دارای ریزش سکه ای سریتا

قیمت: 245,000 تومان
کرم ژل مناسب موهای دارای ریزش سکه ای سریتا حاوی ترکیباتی همچون نارینجینین، عصاره جلبک گالبانا، آمینکسیل و ویتامین D3 ویژه درمان و کنترل بیماری آلوپسی آره آتا فرموله شده است.

محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین

قیمت: 165,900 تومان
محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین حاوی عصاره‌های گیاهی همچون ساو پالمتو، گزنه، بابونه، رزماری و دم اسب بوده که سبب افزایش استقامت و استحکام مو، تغذیه کننده فولیکول مو و بهبود گردش خون می‌شود.

محلول تقویت مو لامینین

قیمت: 185,156 تومان
محلول تقویت مو لامینین فولیکول های آسیب دیده مو را ترمیم نمود و از نازک شدن مو جلوگیری می نماید. همچنین پیاز مو را تقویت و در استحکام مو بسیار مؤثر است.

شامپو مناسب موهای چرب دارای ریزش سریتا مدل مینوتا

قیمت: 112,000 تومان
شامپو مناسب موهای چرب دارای ریزش سریتا مدل مینوتا حاوی عصاره دانه سیتروس گراندیس می باشد که در درمان هر دو الگوی ریزش مو مردانه و زنانه مناسب بوده و به رشد مو کمک می‌کند.

شامپو مناسب موهای خشک دارای ریزش سریتا مدل مینوتا

قیمت: 112,000 تومان
شامپو مناسب موهای خشک دارای ریزش سریتا مدل مینوتا به رفع خشکی پوست و موی سر کمک کرده و سبب تسکین التهاب و افزایش سلامت پوست سر می‌شود.

شامپو ضد ریزش موهای چرب توپاز

قیمت: 84,000 تومان
شامپو ضد ریزش موهای چرب توپاز علاوه بر درمان ریزش و برطرف شدن خارش و قرمزی پوست سر، با افزایش جریان خون به رشد بهتر مو و حفظ سلامت آن کمک شایانی می کند.

شامپو مناسب موهای دارای ریزش و شوره توپاز

قیمت: 84,000 تومان
شامپو مناسب موهای دارای ریزش و شوره توپاز، با دارا بودن عصاره های گیاهی فوق العاده از ریزش موها جلوگیری کرده، شوره سر را کنترل می کند و سبب تحریک ریشه مو برای رویش مجدد می شود.

شامپو تقویت کننده ماینوکسیدیل لامینین

قیمت: 117,000 تومان
شامپو تقویت کننده ماینوکسیدیل لامینین با دارا بودن کافئین و ماینوکسیدیل سبب تقویت، افزایش استحکام و ضخامت تار موها شده و تأثیر مستقیمی در تحریک ریشه و رشد مو دارد.