نمایش دادن همه 14 نتیجه

نمایش دادن همه 14 نتیجه

ماسک مو چهل گیاه ردیست مناسب موهای خشک و ضعیف

قیمت: 84,000 تومان
ماسک مو چهل گیاه ردیست مناسب موهای خشک و ضعیف موها را شاداب و خوش حالت می کند و با ایجاد لایه ای محافظ،  سبب استحکام و مقاوم شدن موها در برابر عوامل آسیب زا می شود.

سرم نرم کننده دو فاز ردیست حاوی روغن آرگان

قیمت: 188,000 تومان
سرم نرم کننده دو فاز ردیست حاوی روغن آرگان، ضد وز و موخوره بوده که علاوه بر ترمیم موهای آسیب دیده به موهای ضعیف و حساس استحکام و استقامت می بخشد.

موس مو بسیار قوی آمالفی

قیمت: 186,000 تومان
موس مو بسیار قوی آمالفی یک محصول بسیار ویژه برای ایجاد حالت دلخواه و افزایش حجم موها می باشد.

ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان

قیمت: 175,000 تومان
ماسک مو با آبکشی آدرا آرگانیک حاوی روغن آرگان سرشار از روغن آرگان می باشد که از مو در برابر آسیب های محیطی محافظت نموده و با ترمیم موهای خشک و آسیب دیده درخشندگی و لطافت را به مو باز می‌گرداند.

شامپو ضد شوره موی خشک درمالیفت مدل ویتاکر

قیمت: 68,800 تومان
شامپو ضد شوره موی خشک درمالیفت مدل ویتاکر حاوی جدیدترین و مؤثرترین ترکیبات ضد شوره و ضد سبوره و التیام بخش پوست سر علاوه بر درمان شوره‌های مقاوم باعث رفع خارش، خشکی و التهاب پوست سر گردیده و موها را نرم و درخشان می‌کند.

سرم مو حاوی کراتین لاناریا

قیمت: 88,500 تومان
سرم مو حاوی کراتین لاناریا، با دارا بودن ویتامین E و سیلیکون های تخصصی جهت افزایش و نرمی مو و جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن مو مورد استفاده قرار می گیرد.

سرم موی گره باز کن مارال حاوی عصاره آلوئه ورا

قیمت: 98,000 تومان
سرم موی گره باز کن مارال حاوی عصاره آلوئه ورا که با وجود کراتین در آن، مناسب برای قبل از کوتاهی و براشینگ بوده و از گره خوردگی و موخوره جلوگیری می کند.

ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای رنگ شده

قیمت: 60,000 تومان
ماسک موی دوفاز اسلوفیت مناسب موهای رنگ شده دارای عصاره طبیعی روغن آرگان بوده که موهای سر را به طرز چشمگیری نرم و مرطوب، خوش حالت و صاف می نماید.

اسپری شیر مو فاربن

قیمت: 135,500 تومان
اسپری شیر مو فاربن حاوی پروتئین شیر بوده و بافت مو را به صورت عمیق تغذیه و آبرسانی می‌کند.

شامپو موهای آسیب دیده و رنگ شده اسنوناس

قیمت: 100,000 تومان
شامپو موهای آسیب دیده و رنگ شده اسنوناس دارای ویتامین B5 شوره سر را از بین برده و با تقویت و تغذیه مو، می تواند موهای آسیب دیده را بازسازی کند.

شامپو موی 1*2 اسنوناس

قیمت: 99,200 تومان
شامپو موی 1*2 اسنوناس دارای ویتامین B5 و روغن جوجوبا ریشه و ساقه مو را تقویت نموده و با رطوبت رسانی به موها از خشکی مو جلوگیری کرده و شانه پذیری موها را آسان خواهد کرد.

شامپو موهای مجعد و وزدار درمالیفت

قیمت: 39,800 تومان
شامپو موهای مجعد و وزدار درمالیفت سرشار از روغن آرگان، گوار، پروتئین ابریشم و سدیم می باشد که با تغذیه و آبرسانی موهای مجعد و وز سبب نرمی و لطافت هر چه بیشتر مو می‌شود.

شامپو حاوی روغن آرگان پیگا ویوا

قیمت: 269,000 تومان
شامپو حاوی روغن آرگان پیگاویوا با دارا بودن روغن هسته آرگان در فرمولاسیون خود باعث مرطوب و نرم شدن موها شده و از خشکی و وز شدن آنها جلوگیری کرده و در رفع موخوره و شوره سر بسیار مؤثر عمل می کند.

ماسک مو تقویت کننده حاوی روغن آرگان بدون نیاز به آبکشی انلیل

قیمت: 92,000 تومان
ماسک مو تقویت کننده حاوی روغن آرگان بدون نیاز به آبکشی انلیل با دارا بودن عصاره های گیاهی روغن آرگان، روغن هسته انار، عصاره جینسینگ و جوانه گندم با تقویت ریشه و ساقه موها  از آنها در برابر اثرات مخرب آلاینده ها محافظت می کند.