مشاهده همه 10 نتیجه

شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده آدیسا

۲۶۰.۰۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده آدیسا علاوه بر تقویت و جلوگیری از ریزش موها موجب حفظ سلامت، پرپشتی و مقاومت آنها نیز می شود.

شامپو انرژی زا و مغذی مو آدیسا

۳۶۰.۰۰۰ تومان
شامپو انرژی زا و مغذی مو آدیسا حاوی روغن‌های گیاهی می باشد که علاوه بر کنترل چربی اضافه و پاکسازی منافذ پوست سر، فولیکول‌های مو را نیز تقویت می‌نماید.

شامپو ضد ریزش مو آدیسا

۲۹۰.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش مو آدیسا با دارا بودن ترکیبات مؤثر موجب تقویت و استحکام تارهای مو شده و از ریزش موها جلوگیری نموده و باعث تحریک رشد مجدد موها می شود.

محلول ضد ریزش مو آدیسا

۴۵۰.۰۰۰ تومان
محلول ضد ریزش مو آدیسا با دارا بودن ترکیبات مؤثر در جهت تقویت‌ مو و جلوگیری از ریزش‌ مو و تحریک رشد موهای جدید مورد استفاده قرار می گیرد.

سرم بیست کاره آدیسا

۲۱۵.۰۰۰ تومان
سرم بیست کاره آدیسا با حفظ رطوبت تارهای مو و بهبود آبرسانی قوی به موها از خشکی و شکنندگی تارهای مو جلوگیری می کند.

سرم روغن آرگان آدیسا

۳۱۱.۰۰۰ تومان
سرم روغن آرگان آدیسا با ایجاد یک لایه سیلیکونی نرم بر روی پوست سر، از پوسته پوسته شدن و شوره سر جلوگیری می کند.

ماسک بازسازی کننده موهای آسیب دیده آدیسا

۲۳۸.۵۰۰ تومان
ماسک بازسازی کننده موهای آسیب دیده آدیسا با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد رطوبت مو را حفظ نموده و از خشک شدن موها جلوگیری می نماید.

روغن آرگان آدیسا

۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان
روغن آرگان آدیسا با ایجاد یک لایه سیلیکونی نرم بر روی تار مو، از ایجاد چربی و آسیب دیدگی مو در برابر عوامل محیطی به طور کامل محافظت می نماید.

محلول کنترل کننده چربی مو آدیسا

۳۹۳.۳۰۰ تومان
محلول کنترل کننده چربی مو آدیسا جهت درمان و کنترل ترشح چربی اضافی کف سر، پاکسازی منافذ سر، مرطوب کنندگی تارهای مو و جلوگیری از شوره چرب مورد استفاد قرار می گیرد.

محلول مغذی و بازسازی کننده مو آدیسا مدل آنتی ایجینگ

۳۵۱.۹۰۰ تومان
محلول مغذی و بازسازی کننده مو آدیسا مدل آنتی ایجینگ به عنوان یک تغذیه کننده قوی فولیکول و ریشه موها، بازسازی کننده و ترمیم موها شناخته شده است.