مشاهده همه 9 نتیجه

قرص جویدنی ویتامین ث کاراسی امید طب کوشا 60 عددی

Original price was: ۲۰۴.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۴۲.۸۰۰ تومان.
قرص جویدنی ویتامین ث کاراسی امید طب کوشا، حاوی مقادیر زیاد آنتی اکسیدانی مثل ویتامین ث، ویتامین ای، بتاکاروتن و لیکوپن می باشد، این عصاره خوش بو در پیشگیری و بهبود آنفولانزا و سرماخوردگی بسیار تاثیر گذار است.

کپسول پروبیوتیک فمی گارد امین (بانوان)

۵۲.۰۰۰ تومان
کپسول پروبیوتیک فمی گارد امین، از دو گونه مفید و ضروری پروبیوتیک شامل لاکتوباسیلوس رامنوسوس و لاکتوباسیلوس روتری تشکیل شده و به کمک این ساختار به حفظ میکروارگانیسم‌های مورد نیاز و مفید محیط واژن در بانوان کمک می‌کنند.

قرص جویدنی پروبیوتیک اورالامین امین، 30 عددی

۴۷.۰۰۰ تومان
قرص جویدنی پروبیوتیک اورالامین امین با دارا بودن ترکیبات موثر همچون پروبیوتیک استرپتوکوکوس سالیواریوس، به بهبود و حفظ سلامت سیستم تنفسی کمک شایانی می نماید.

کپسول پروبیوتیک مودامین امین

۵۴.۰۰۰ تومان
کپسول پروبیوتیک مودامین امین حاوی پروبیوتیک‌های ضروری و مورد نیاز بدن می باشد که از آن جهت کنترل استرس و اضطراب و همچنین جلوگیری و درمان افسردگی استفاده می‌شود.

کپسول پروبیوتیک بیوهارت امین

۴۶.۰۰۰ تومان
کپسول پروبیوتیک بیوهارت امین حاوی یک گونه پروبیوتیکی به نام لاکتوباسیلوس روتری بوده که با استفاده از آن می توان در افزایش سلامت سیستم قلبی - عروقی و پیشگیری از ابتلا به بیماری های خاص نقش داشت.

کپسول پروبیوتیک مکسامین امین

۶۰.۰۰۰ تومان
کپسول پروبیوتیک مکسامین امین به دلیل دارا بودن سه نوع پروبیوتیک تأثیر بسزایی در حفظ سلامتی دستگاه گوارش داشته و  در درمان یبوست، اسهال و نفخ بسیار مؤثر است.

کپسول پروموجی امین

۴۳.۰۰۰ تومان
کپسول پروموجی امین به دلیل دارا بودن پروبیوتیک ساکارومایسس بولاردی، در برابر میکروب‌های مضر عامل بروز در اسهال عفونی حاد عمل نموده، به یاری روده‌ها شتافته و به مقابله با آنها پرداخته و التهاب و آسیب روده ها را کاهش می دهد.

کپسول پروتکتال امین

۴۳.۰۰۰ تومان
کپسول پروتکتال امین با دارا بودن پروبیوتیکی به نام ساکارومایسس بولاردی، ویتامین C ،ویتامین D3 و زینک ( بصورت گلوکونات )، سبب حفظ سلامت دستگاه گوارش می شود.

کپسول واژینال واژامین امین

۴۵.۰۰۰ تومان
سویه های بکار رفته در کپسول واژینال واژامین امین از جنس فلور طبیعی واژن می باشند و توانایی این را دارند که رشد باکتری های پاتوژن را مهار کرده و از تکرار عفونت جلوگیری نمایند.