مشاهده همه 5 نتیجه

کرم ضد آفتاب پوست مختلط تا چرب سی بی پاریس SPF50 حجم 40 میلی لیتر

۴۹۹.۸۰۰ تومان۵۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست مختلط تا چرب سی بی پاریس، یک گزینه ایده‌آل برای کسانی است که به دنبال محافظت فوق‌العاده از پوست خود در برابر اشعه‌های مضر UVA و UVB هستند، بدون آنکه با مشکل افزایش چربی پوست و بسته شدن منافذ پوستشان مواجه شوند.

بی بی کرم سی بی پاریس 30 میلی لیتر

۳۴۹.۸۰۰ تومان
بی بی کرم سی بی پاریس جهت کنترل ترشح چربی پوست و از بین بردن منافذ باز پوستی، کاهش لکه های پوستی و اصلاح عیوب و مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم روشن کننده قوی صورت سی بی پاریس 30 میلی لیتر

۴۴۹.۸۰۰ تومان
کرم روشن کننده قوی صورت سی بی پاریس با دارا بودن خاصیت ضد لک بسیار قوی، لک های تیره و جای جوش و آکنه را از سطح پوست از بین برده و باعث روشن شدن و شفاف شدن پوست می شود. این کرم قوی روشن کننده صورت برای انواع پوست مناسب بوده و هیچ گونه حساسیتی برای پوست به وجود نمی‌آورد.

کرم مرطوب کننده صورت و بدن آتوپیک سی بی پاریس

۳۹۹.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده صورت و بدن آتوپیک سی بی پاریس یک رطوبت رسان فوری و بادوام است که پوست های آتوپیک را تغذیه رسانی، نرم و لطیف کرده و التهاب، قرمزی و خارش ناشی از آتوپیک را التیام می بخشد.

میسلار واتر پوست نرمال تا خشک سی بی پاریس 200 میلی لیتر

۲۹۹.۸۰۰ تومان
میسلار واتر پوست نرمال تا خشک سی بی پاریس با فرمولاسیون ملایم و بدون نیاز به آبکشی قادر است تمام آلودگی‌ها و آرایش‌های صورت حتی ضد آب را پاک نموده و پوستی لطیف، تمیز و نرم را برای شما به ارمغان می‌آورد.