نمایش 1–24 از 43 نتیجه

فوم شستشوی پوست خشک و معمولی درمالیفت مدل هیدرالیفت 150 میلی لیتر

۹۶.۵۰۰ تومان
فوم شستشوی پوست خشک و معمولی درمالیفت مدل هیدرالیفت به عنوان یک شوینده غیر صابونی و با دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر پاکسازی پوست از هر نوع آلودگی، باعث رفع خشکی و زبری پوست و حفظ نرمی و لطافت آن می‌شود.

فوم شستشو و روشن کننده صورت درمالیفت مدل ملالیفت، 150 میلی لیتر

۱۳۸.۵۰۰ تومان
فوم شستشو و روشن کننده صورت درمالیفت با دارا بودن ترکیبات روشن کننده یک انتخاب عالی برای برطرف شدن لکه ها و تیرگی های پوست بوده و علاوه بر شستشوی پوست آن را پاکسازی نموده و شادابی و طراوات را به پوست بازمی گرداند.

فوم شستشوی پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت، 150 میلی لیتر

۱۳۸.۵۰۰ تومان
فوم شستشوی پوست چرب و جوشدار درمالیفت با دارا بودن عصاره سبوکسیل و زینک، باعث تنظیم ترشح چربی شده و از بروز جوش های سرسیاه و سر سفید در پوست جلوگیری می کند.

فوم شستشوی پوست حساس درمالیفت مدل رزالیفت ،150 میلی لیتر

۱۳۸.۵۰۰ تومان
فوم شستشوی پوست حساس درمالیفت مدل رزالیفت با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر شستشوی پوست از آلودگی ها و مواد آرایشی، به رفع قرمزی و التهاب پوست های حساس و خشک کمک می نماید.

فوم شستشوی پوست آسیب دیده درمالیفت مدل سیکالیفت، 150 میلی لیتر

۱۴۸.۵۰۰ تومان
فوم شستشوی پوست آسیب دیده درمالیفت فاقد پارابن و سولفات بوده و با توجه به اثر شویندگی بسیار ملایم، جهت شستشوی زخم باز و یا بعد از اعمال جراحی به صورت روزانه می توان از آن استفاده نمود.

سرم موهای وزدار درمالیفت مدل ویتا فریز ، 100 میلی لیتر

Original price was: ۱۳۸.۵۰۰ تومان.Current price is: ۱۱۷.۷۰۰ تومان.
سرم موهای وزدار درمالیفت مدل ویتا فریز با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد از ایجاد موخوره، زبری و خشکی موها جلوگیری نموده و به صاف کردن موهای وزدار و مجعد و جلوگیری از ایجاد موخوره کمک شایانی می کند.

شامپو بدن ضد قارچ درمالیفت مدل ویتابادی

۱۱۹.۸۰۰ تومان
شامپو بدن ضد قارچ درمالیفت مدل ویتابادی جهت پیشگیری و درمان موضعی بیماری‌های قارچی پوست فرموله شده است.

شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت

۱۲۷.۸۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت با دارا بودن جدیدترین و مؤثرترین ترکیبات ضد ریزش و ضد چربی، علاوه بر تقویت رشد فولیکول های ضعیف و جلوگیری از ریزش مو، باعث ایجاد تعادل در ترشح چربی از غدد سباسه سر نیز می گردد.

شامپو ضد شوره موهای چرب درمالیفت مدل ویتاکر

۱۲۸.۵۰۰ تومان
شامپو ضد شوره موهای چرب درمالیفت مدل ویتاکر از رشد باکتری ها و قارچ های مولد شوره جلوگیری نموده و تنظیم کننده ترشحات غدد چربی پوست سر را تنظیم می کند.

شامپو تقویت کننده موی خشک و آسیب دیده درمالیفت

۱۲۷.۸۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موی خشک و آسیب دیده درمالیفت علاوه بر تقویت رشد فولیکول های ضعیف و جلوگیری از ریزش مو، باعث احیا و بازسازی موهای خشک و آسیب دیده شده و از ایجاد موخوره جلوگیری می کند.

شامپو بدن کرمی درمالیفت مدل ویتا سنس

۱۰۹.۵۰۰ تومان
شامپو بدن کرمی درمالیفت مدل ویتا سنس سرشار از ترکیبات مرطوب کننده، بیزابولول، عصاره گیاه بابونه، کره کاکائو و دکسپانتنول می باشد که علاوه بر رفع خشکی و زبری پوست باعث التیام پوست‎های آسیب دیده می گردد.

کرم مرطوب کننده بدن درمالیفت مدل هیدرالیفت

۲۲۸.۵۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده بدن درمالیفت مدل هیدرالیفت ویژه پوست های معمولی تا خشک، لایه های عمیق پوست را آبرسانی کرده و تا چندین ساعت رطوبت آن را حفظ می نماید.

ژل شستشوی غیر صابونی روشن کننده پوست درمالیفت مدل ملالیفت

۱۲۸.۵۰۰ تومان
ژل شستشوی غیر صابونی روشن کننده پوست درمالیفت مدل ملالیفت سرشار از قوی ترین و جدیدترین ترکیبات روشن کننده و ضد لک پوست می باشد که قادر است جای جوش و لک های قهوه ای پوست را از بین برده و به عنوان یکی از بهترین محصولات درمالیفت برای روشن کردن پوست های تیره شناخته شود.

ژل شستشوی غیر صابونی پوست های حساس درمالیفت مدل رزالیفت

۱۰۸.۸۰۰ تومان
ژل شستشوی غیر صابونی پوست های حساس درمالیفت مدل رزالیفت علاوه بر داشتن شویندگی مناسب از ملایمت و سازگاری بیشتری با پوست برخوردار بوده و فاقد سولفات و پارابن است.

ژل شستشوی غیر صابونی پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت

۱۲۸.۵۰۰ تومان
ژل شستشوی غیر صابونی پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت علاوه بر جلوگیری از ایجاد چربی بر روی پوست و رفع آن، موجب لایه برداری از سطح پوست شده و ترشح بیش از حد سبوم پوست را کنترل می کند و برای شستشوی پوست صورت و بدن قابل استفاده است.

محلول پاک کننده پوست های حساس درمالیفت مدل رزالیفت

۱۲۸.۵۰۰ تومان
محلول پاک کننده پوست های حساس درمالیفت مدل رزالیفت بدون ایجاد هر گونه خشکی و حساسیت، پوست صورت، چشم و لب را از مواد آرایشی و آلودگی ها پاک نموده و باعث شادابی و سلامت پوست می گردد.

محلول پاک کننده پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت

۱۴۸.۵۰۰ تومان
محلول پاک کننده پوست چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت بدون ایجاد هر گونه خشکی و حساسیت، پوست صورت را از مواد آرایشی و آلودگی ها پاک نموده و باعث شادابی و سلامت پوست می گردد.

محلول پاک کننده روشن کننده پوست درمالیفت مدل ملالیفت

۱۰۸.۵۰۰ تومان
محلول پاک کننده روشن کننده پوست درمالیفت مدل ملالیفت با ترکیبات ویژه ایی که دارد محصولی مناسب برای پاک کردن آرایش صورت با خاصیت ضد لک و تیرگی پوست صورت است که می ‎تواند تأثیر مستقیمی بر روی لک های صورت بگذارد.

محلول پاک کننده پوست معمولی و خشک درمالیفت مدل هیدرالیفت

۱۰۸.۵۰۰ تومان
محلول پاک کننده پوست معمولی و خشک درمالیفت مدل هیدرالیفت دارای خاصیت آبرسانی قوی و مرطوب کننده پوست بوده و می تواند انواع آرایش صورت، دور چشم و لب را به طور کامل پاک نماید.

کرم مرطوب کننده پوست خشک درمالیفت مدل هیدرالیفت

۱۳۹.۵۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده پوست خشک درمالیفت مدل هیدرالیفت خشکی پوست را برطرف کرده و رطوبت و شادابی به آن می بخشد.

کرم مرطوب کننده پوست چرب درمالیفت مدل هیدرالیفت ای سی

۱۳۸.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده پوست چرب درمالیفت مدل هیدرالیفت ای سی علاوه بر حفظ رطوبت و آبرسانی به عمیق ترین لایه های پوست، چربی های اضافه ترشح شده پوست را جذب کرده و از ایجاد جوش در پوست های چرب جلوگیری می کند.

کرم مرطوب کننده پوست‌های حساس درمالیفت مدل رزالیفت

۱۵۸.۵۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده پوست‌های حساس درمالیفت مدل رزالیفت فاقد ترکیبات استروئیدی بوده و قرمزی و التهاب پوست را درمان می کند.

کرم ترمیم کننده پوست های آسیب دیده درمالیفت مدل سیکالیفت

۱۹۸.۵۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده پوست های آسیب دیده درمالیفت مدل سیکالیفت دارای خواص آنتی باکتریال و ضد قارچ بوده و در ترمیم آسیب دیدگی پوست ناشی از لیزر درمانی، درم ابریژن، پیلینگ، جای بخیه و فوتو تراپی مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم متعادل کننده چربی پوست درمالیفت مدل سبولیفت

۱۸۸.۵۰۰ تومان
کرم متعادل کننده چربی پوست درمالیفت مدل سبولیفت با کاهش چربی و متعادل کردن آن در سطح پوست سبب درمان و جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه جدید می شود.