مشاهده همه 5 نتیجه

ژل مرطوب کننده پوست حاوی ویتامین E درماپلاس 30 میلی لیتر

۳۲۸.۷۰۰ تومان
ژل مرطوب کننده پوست حاوی ویتامین E درماپلاس با دارا بودن پایدارترین نوع ویتامین E و با تامین رطوبت مورد نیاز سلول‌ها، به ترمیم و بازسازی پوست نیز می‌پردازد. استفاده از این محصول روند پیری پوست را کند نموده و موجب کاهش چین و چروک‌ها می‌شود.

سرم مرطوب و ترمیم کننده آرگان درماپلاس مدل هومکتانت، 30 میلی لیتر

۴۹۲.۵۰۰ تومان
سرم مرطوب و ترمیم کننده آرگان درماپلاس مدل هومکتانت علاوه بر تامین رطوبت مورد نیاز سلول‌ها، علائم پیری پوست را کاهش داده، سلول‌های آسیب دیده را ترمیم کرده و شادابی و لطافت را به پوست باز می‌گرداند.

ژل مرطوب کننده حاوی ویتامین C درماپلاس

۴۸۶.۳۰۰ تومان
ژل مرطوب کننده حاوی ویتامین C درماپلاس با اثر آنتی اکسیدان تقویت شده، از پوست در برابر عوامل مهاجم خارجی مراقبت و محافظت نموده و موجب کاهش چین و چروک ها و بهبود خاصیت الاستیسیته پوست نیز می گردد.

ژل مرطوب کننده ویتامین A درماپلاس

۳۹۱.۷۰۰ تومان
ژل مرطوب کننده ویتامین A درماپلاس با دارا بودن روغن آرگان، عصاره آلوئه ورا و ویتامین A، کلاژن سازی را در پوست افزایش داده و در نتیجه چین و چروک های عمیق و سطحی پوست را درمان می کند.

سرم هیالورونیک اسید + B5 درماپلاس، 30 میلی لیتر

۵۲۸.۰۰۰ تومان
سرم هیالورونیک اسید + B5 درماپلاس علاوه بر دارا بودن ویتامین B5 از هیالورونیک اسید با سه وزن مولکولی کم،متوسط و بالا جهت افزایش نفوذ و آبرسانی در چند عمق و در یک فرمول مبتنی بر آب استفاده شده است.