مشاهده همه 9 نتیجه

قرص سینامودین پلاس دینه 60 عدد

۵۲.۸۰۰ تومان
قرص سینامودین پلاس دینه با دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر کنترل متابولیسم قند و چربی، در به تاخیر انداختن عوارض دیابت نوع یک و دو بسیار موثر است. مصرف قرص سینامودین پلاس در کاهش قند و چربی خون نیز نقش دارد.

قرص شیکوریدین دینه 50 عدد

۵۰.۰۰۰ تومان
قرص شیکوریدین دینه با گیاهانی همچون عصاره ریشه کاسنی، دانه شنبلیله و اسانس رازیانه تهیه و تولید شده است و در رفع بی اشتهایی، احساس ضعف عمومی و تامین ویتامین‌های مورد نیاز بدن در دوران نقاهت بیماران بسیار موثر عمل می کند.

قرص سی لاکس دینه و یبوست

۳۴.۰۰۰ تومان
قرص سی لاکس دینه یک مکمل گیاهی حاوی عصاره برگ سنا و گیاه رازیانه می باشد که دارای اثرات قاطع ملین و مسهل است و برای رفع یبوست های ناشی از ضعف اعمال روده بزرگ به کار می رود. این محصول با کمک در تخلیه روده، از تنبلی آن جلوگیری می کند.

محلول خوراکی گرایپ واتر دینه

۳۱.۰۰۰ تومان
محلول خوراکی گرایپ واتر دینه یک محصول کاملا گیاهی حاوی اسانس شوید، دانه زیره و نعنا می باشد که باعث افزایش ترشحات سیستم گوارشی و خروج گازهای ناشی از نفخ شده و در نتیجه دل پیچه و درد ناشی از نفخ معده را در کودکان برطرف می کند.

شربت پدی کاف دینه، مخصوص کودکان

۳۹.۰۰۰ تومان
شربت پدی کاف دینه حاوی عصاره برگ عشقه، ختمی و آویشن می باشد که تسکین دهنده سرفه و علائم برونشیت و خلط آور، ویژه کودکان فرموله شده است و فاقد الکل، رنگ و طعم دهنده مصنوعی است.

شربت آوی پکت دینه 120 میلی لیتر

۶۰.۰۰۰ تومان
شربت آوی پکت دینه حاوی عصاره مایع سرشاخه های گلدار آویشن می باشد که سرفه های ناشی از سرماخوردگی، برونشیت، سیاه سرفه، لارنژیت، تنگی نفس و سرفه های ناشی از عوامل تحریکی مانند آلودگی هوا و دود سیگار را تسکین می دهد.

قرص آلتادین دینه

۳۳.۶۰۰ تومان
قرص آلتادین دینه دارای مواد مؤثره گیاهی می باشد که در گلودردهای غیرعفونی و یا درکنار آنتی بیوتیک در گلودردهای عفونی، در درمان سرفه های ناشی از افزایش سرماخوردگی کاربرد دارد.

قرص جینگو بی.زد. دینه

۴۰.۰۰۰ تومان
قرص روکش دار قرص جینگو بی.زد. دینه که از عصاره استاندارد برگ گیاه جینکوبیلوبا همراه با ویتامین B1 و زینک تهیه شده است جهت بهبود عملکرد مغزی، حافظه و حس جهت یابی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص روکش دار گیاهی ومیگان دینه 30 عدد

۴۰.۹۰۰ تومان
قرص روکش دار گیاهی ومیگان دینه به عنوان یک مکمل چند منظوره علاوه بر بهبود علائم آرتروز و آرتریت روماتوئید، تهوع و استفراغ و درمان علائم سوء‌هاضمه، سبب تقویت سیستم ایمنی فرد نیز می‌شود.