مشاهده همه 10 نتیجه

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب امونی SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۳۹۱.۰۰۰ تومان۴۸۲.۶۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب پوست چرب امونی حاوی عوامل ضد آفتاب بالا و محافظتی است که از پوست چرب در برابر اشعه های مضر UVA و UVB محافظت می کند.

کرم ضد آفتاب پوست نرمال تا خشک امونی SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۴۱۵.۴۰۰ تومان۴۹۹.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست نرمال تا خشک امونی، علاوه برمراقبت از پوست در برابر اشعه‌های مضر UVA و UVB، باعث تغذیه و نرم شدن پوست نیز می شود.

کرم ضد آفتاب و ضد لک امونی SPF50 حجم50 میلی لیتر

۴۴۵.۲۰۰ تومان۵۳۵.۳۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب و ضد لک امونی بسیار سبک بوده و به راحتی جذب پوست می‌شود و می تواند به زیبایی پوست کمک فراوانی کند.

کرم مناسب پوست داراي چروك عمقی امونی، 50 میلی لیتر

۱.۰۱۷.۰۰۰ تومان
کرم مناسب پوست داراي چروك عمقی امونی یک کرم ضد چروك قوي مناسب افراد با سنین بالاي 34 سال می باشد که سبب بازسازي پوست و یکنواختی سطح آن می شود.

کرم ضد لک روز ترا وایت امونی، 50 میلی لیتر

۴۸۸.۶۰۰ تومان
کرم ضد لک روز ترا وایت امونی به واسطه ترکیبات موثر خود، لک‌های صورت را از بین برده و پوستی شفاف و یکدست را برای شما به ارمغان می‌آورد.

کرم ضد لک شب برلیانت امونی، 50 میلی لیتر

۵۸۶.۴۰۰ تومان
کرم ضد لک شب برلیانت امونی با دارا بودن مواد موثر ضد لک، یک درمان مناسب برای لک‌های مقاوم بوده و با خاصیت مرطوب کنندگی خوبی که دارد شادابی و لطافت را به پوست باز می‌گرداند.

کرم مناسب تیرگی و پف دور چشم امونی، 15 میلی لیتر

۴۲۶.۳۰۰ تومان
کرم مناسب تیرگی و پف دور چشم امونی با داشتن خواص ضد التهابی و آنتی‌اکسیدانی، علاوه بر رفع تیرگی و پف دور چشم ، به تقویت و رفع خستگی دور چشم نیز کمک کند.

کرم ضد چروک دور چشم 5 پپتاید امونی، 15 میلی لیتر

۳۹۵.۰۰۰ تومان
کرم ضد چروک دور چشم 5 پپتاید امونی با دارا بودن ترکیبات آنتی اکسیدانی و ضد چروک باعث می شود چروک‌های زیر چشم و خطوط پنجه کلاغی دور چشم کاهش یافته و از ایجاد چین و چروک‌های جدید نیز جلوگیری شود.

کرم روشن کننده پوست بدن امونی، 100 میلی لیتر

۴۷۷.۸۰۰ تومان
کرم روشن کننده پوست بدن امونی با دارا بودن ترکیبات موثر باعث لایه برداری، رطوبت رسانی و کاهش تولید ملانین در پوست شده و به روشن شدن نواحی تیره پوست بدن به ویژه کشاله ران و زیر بغل کمک شایانی می‌کند.

کرم مرطوب کننده پوست چرب امونی 50 میلی لیتر

۳۲۴.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده پوست چرب امونی پوست را مرطوب نگه می دارد، از دهیدراته شدن پوست پیشگیری می کند و میزان چربی پوست را کاهش می دهد.