مشاهده همه 8 نتیجه

اسپری رطوبت رسان و تثبیت کننده آرایش ژنوبایوتیک، 100 میلی لیتر

۲۳۱.۰۰۰ تومان
اسپری رطوبت رسان و تثبیت کننده آرایش ژنوبایوتیک یک محصول ایرانی و بسیار تاثیرگذار است که به شما کمک می کند تا آرایشتان درست همانند ساعت اول، دست نخورده و تازه باقی بماند.

ماسک خواب شب لب ژنوبایوتیک 20 گرم

۳۴۰.۰۰۰ تومان
ماسک خواب شب لب ژنوبایوتیک با دارا بودن ترکیبات موثر و با محافظت از پوست حساس لب‌ها در طول شب، طراوت و شادابی را برای لب هایتان به ارمغان می اورد.

محلول پاک کننده آرایش ژنوبایوتیک مناسب پوست چرب و مختلط

۱۹۶.۰۰۰ تومان
محلول پاک کننده آرایش ژنوبایوتیک مناسب پوست چرب و مختلط، یک پاک کننده فوق العاده است که هر گونه آلودگی، چربی اضافی و آرایش های غلیظ و ضد آب را از روی صورت، لب و چشم ها به طور کامل پاک می کند.

ژل ضد آکنه صورت ژنو بایوتیک

۲۸۸.۸۰۰ تومان
ژل ضد آکنه صورت ژنو بایوتیک بر پایه ترکیبات کاملا گیاهی، به منظور کاهش چربی و کنترل باکتری مولد آکنه مورد استفاده قرار می گیرد.

محلول صورت و بدن ژنوبایوتیک (مناسب پوست های چرب و جوش دار)

۱۷۴.۵۰۰ تومان
محلول صورت و بدن ژنوبایوتیک با افزایش میزان سنتز آنتی بیوتیک‌های طبیعی پوست موجب بهبود آکنه‌های (پاپول، پستول و ندول) و آکنه‌های غیر التهابی (سر سیاه و سر سفید) در تمام نواحی بدن از جمله صورت، بدن و پشت نیز می‌شود.

فوم شستشوی صورت ژنوبایوتیک (مناسب پوست های حساس و مستعد آکنه)

۱۴۹.۵۰۰ تومان

فوم شستشوی صورت ژنوبایوتیک با ترکیبات ویژه ایی از عصاره های طبیعی گیاهی موجب پاکسازی پوست از آلودگی ها و آسیب‌های محیطی می شود.

محلول پاک کننده آرایش ژنو بایوتیک مناسب پوست خشک و حساس

۶۷.۰۰۰ تومان
محلول پاک کننده آرایش ژنو بایوتیک، برای پاکسازی ملایم پوست از میکاپ و آلودگی های روزانه بدون خشک کردن پوست با استفاده از فناوری نوین میسل بسیار کار آمد است و به افزایش نرمی و رطوبت رسانی به پوست صورت، دور چشم و لب کمک شایانی می نماید.

کرم ترمیم کننده پوست های آسیب دیده ژنوبایوتیک مدل ریپوژن

۷۵.۰۰۰ تومان
کرم ترمیم کننده پوست های آسیب دیده ژنوبایوتیک مدل ریپوژن به ترمیم و بازسازی پوست آسیب‌دیده بر اثر زخم، سوختگی، لیزر و پیلینگ کمک می‌کند.