مشاهده همه 24 نتیجه

مسواک کودک 3 تا 6 سال جی یو ام با برس نرم

۴۳۵.۰۰۰ تومان
مسواک کودک 3 تا 6 سال جی یو ام با برس نرم و طراحی زیبا و استاندارد یک انتخاب مناسب برای کودکان می باشد.

مسواک بین دندانی 1.1 جی یو ام مدل 1414

۴۵۰.۰۰۰ تومان
مسواک بین دندانی 1.1 جی یو ام مدل 1414 بین دندان ها، اطراف دندان های ایمپلنت شده، زیر روکش، دندان های ارتودنسی شده و اطراف براکت ها را کاملا تمیز می نمایید.

مسواک بین دندانی 0.9 جی یو ام مدل 1412

۴۵۰.۰۰۰ تومان
مسواک بین دندانی 0.9 جی یو ام مدل 1412 برای حذف پلاکت های دندان و فضاهای باز بین دندانی و همچنین برای تمیزکردن دندان بعد از جراحی، ایمپلنت و ارتودنسی مناسب می باشد.

مسواک بین دندانی 0.8 جی یو ام مدل 1314

۴۵۰.۰۰۰ تومان
مسواک بین دندانی 0.8 جی یو ام مدل 1314 برای حذف پلاکت های دندان و فضاهای باز بین دندانی و همچنین تمیزکردن دندان بعد از جراحی، ایمپلنت و ارتودنسی بسیار مناسب می باشد.

مسواک تراول جی یو ام کد 158

۲۳۸.۵۰۰ تومان
مسواک تراول جی یو ام کد 158 با دارا بودن الیاف گنبدی شکل امکان مسواک زدن با زاویه‌ی 45 درجه را فراهم می سازد تا بتوان سطح تمام دندان‌ها را از مواد غذایی مانده کاملا پاک کرد. 

مسواک تراول براش مسافرتی نرم

۲۳۸.۵۰۰ تومان
مسواک تراول براش مسافرتی نرم دارای الیافی نرم و بلندتر در میانه‌آن بوده که این طراحی امکان مسواک زدن با زاویه‌ 45 درجه را می‌دهد تا بتوان سطح تمام دندان‌ها را از مواد غذایی مانده کاملا پاک کرده و باعث از بین رفتن حداکثر پلاک‌های میکروبی در زیر لثه ‌شود.

مسواک بزرگسال نرم سوپریم مکس G.U.M

۲۰۲.۵۰۰ تومان

شاخصه های مسواک بزرگسال نرم سوپریم مکس G.U.M :

  • دارای50% الیاف بیشتر نسبت به دیگر مسواک ها با قابلیت برداشت پلاک میکروبی بیشتر.
  • مناسب برای دندان های حساس و لثه های آسیب پذیر.
  • دسته انعطاف پذیر برای سهولت در مسواک زدن.
  • دارای برس با الیاف نرم با سر بزرگ.
  • برطرف کننده مؤثر پلاک میکروبی.
  • مناسب جهت استفاده بزرگسالان.
  • دارای زبان پاک کن و ماساژر لثه.
  • قدرت تمیز کنندگی بالا.

مسواک جی یو ام مدل اکتیویتال با برس نرم کد 581

۱۹۵.۰۰۰ تومان
الیاف کوتاه و بلند و زاویه دار مسواک جی یو ام مدل اکتیویتال جهت از بین بردن زردی دندان و حذف پلاک‌ها نیز بسیار موثر عمل می‌کنند.

مسواک بین دندانی 1.2 جی یو ام مدل 1512

۱۹۶.۰۰۰ تومان
مسواک بین دندانی 1.2 جی یو ام مدل 1512 فضای باریک بین دندان ها و سیم های ارتودنسی و زیر براکت ها را از هرگونه جرم و پلاک پاک می کند و از خرابی دندان ها جلوگیری می کند. 

مسواک زبان پاک کن جی یو ام کد 760

۱۵۹.۰۰۰ تومان
مسواک زبان پاک کن جی یو ام کد 760 دارای دو ردیف الیاف نایلونی کوتاهِ موازی ولی با فاصله است که وارد شیار‌ها و تورفتگی‌های ریز زبان می‌شود و به آرامی مواد غذایی باقیمانده و باکتری‌هایی که در ایجاد بوی نامطبوع دهان دخیل هستند را به روی سطح زبان هدایت می‌کند.

مسواک دوقلو متوسط سوپرتیپ جی یو ام کد 463

۱۵۶.۰۰۰ تومان
مسواک دوقلو متوسط سوپرتیپ جی یو ام کد 463 به طور ویژه برای تمیز کردن بخش های دهان و دندان که دسترسی به آنها دشوار خواهد بود، طراحی و ساخته شده است.

مسواک تکنیک دیپ کلین، جی یو ام کد 525

۱۵۹.۰۰۰ تومان
مسواک تکنیک دیپ کلین، جی یو ام کد 525 با دارا بودن برس نرم و قابل انعطاف برای پاکسازی دندان و برطرف کردن پلاک میکروبی طراحی شده است. این مسواک آسیبی به لثه و دندان نمی رساند.

مسواک تکنیک دیپ کلین رگولار نرم، جی یو ام کد 524

۱۵۹.۰۰۰ تومان
مسواک تکنیک دیپ کلین رگولار نرم، جی یو ام کد 524 دارای الیاف بسیار نازک و انعطاف پذیر می باشد که به راحتی تمامی نقاط بین دندانی و شیار لثه که معمولا باکتری های بیماری زا را در خود جای می دهند، تمیز و پاکسازی می کند.

مسواک تکنیک کامپلیت کر، جی یو ام کد 591

۱۳۷.۰۰۰ تومان
مسواک تکنیک کامپلیت کر، جی یو ام کد 591 با برس نرم و سری کوچک دارای نوآوری اختصاصی برای مسواک زدن صحیح با زاویه‌ی 45 درجه است به طوریکه امکان قرار دادن آن در زاویه غلط وجود ندارد.

مسواک جی یو ام مدل دام تریم کد 458

۸۵.۰۰۰ تومان
مسواک جی یو ام مدل دام تریم کد 458 با طراحی گنبدی شکل دارای الیافی بلندتر در میانه‌ی آن و با دسته ارگونومیک امکان مسواک زدن با زاویه‌ی 45 درجه را امکان پذیر می‌کند.

مسواک کامپلیت کر جی یو ام کد 592

۸۹.۵۰۰ تومان
مسواک کامپلیت کر جی یو ام کد 592 با برس نرم و سری متوسط  جهت مسواک زدن صحیح با زاویه‌ی 45 درجه بسیار مناسب است.

مسواک کامپلیت کر جی یو ام کد ۵۹۰

۱۷۸.۰۰۰ تومان
مسواک کامپلیت کر جی یو ام کد ۵۹۰ دارای دسته ویژه Quad-Grip یا چهاروجهی است که کمک می کند، همیشه مسواک در زاویه ی ۴۵ درجه نگه داری شود.

مسواک کلاسیک نرم جی یو ام کد 411

۱۲۸.۰۰۰ تومان
مسواک کلاسیک نرم جی یو ام کد 411 با دسترسی آسان به میان دندان‌ها و خطوط لثه، پاک کردن پلاک‌های میکروبی را ممکن می‌سازد.

مسواک جی یو ام سنسیویتال کد 509

۱۵۹.۰۰۰ تومان
مسواک جی یو ام سنسیویتال کد 509 دارای دوگونه الیاف برای تمیز کردن دندان ها می باشد گونه اول؛ الیاف بلند و قابلیت نفوذ به نقاط بین دندانی و شیار لثه و گونه دوم الیاف کوتاه بسیار نرم با نوک بسیار نازک شده (0.155mm)که برای دندان ها و لثه های حساس مناسب می باشد.

مسواک جی یو ام کد 124

۱۰۴.۰۰۰ تومان
مسواک جی یو ام کد 124 برای افرادی که در حال درمان ارتودنسی ثابت هستند، کاربرد داشته و برس های آن به شکل خاصی طراحی شده است که شبیه حرف V انگلیسی بوده و زمانی که روی دندانی که سیم ارتودنسی روی آن وجود دارد قرار می گیرد؛ کاملا سطوح دندان و براکت ارتودنسی را در بر می گیرد.

کیت مسافرتی جی یو ام

۲۰۰.۰۰۰ تومان
کیت مسافرتی جی یو ام شامل یک عدد مسواک مسافرتی، خمیر دندان ارویجینال وایت، نخ دندان اوریجینال وایت و بین دندانی سافت پیکس می باشد.

مسواک دنچر براش مخصوص دندان مصنوعی

۱۵۹.۰۰۰ تومان
مسواک دنچر براش مخصوص دندان مصنوعی، دارای الیاف بلند و مایل برای نظافت مابین دندان و لثه مصنوعی طراحی شده است.

مسواک تکنیک دیپ کلین نرم با سر بزرگ G.U.M

۱۵۹.۰۰۰ تومان
مسواک تکنیک دیپ کلین نرم با سر بزرگ G.U.M دارای چهار ردیف الیاف با ویژگی گنبدی شکل به منظور نفوذ و پاک کنندگی بالا می باشد. همچنین قسمت لاستیکی در انتهای دسته‌ مسواک برای ماساژ دادن ایمن لثه است.

مسواک کلاسیک نرم با سر بزرگ G.U.M

۱۲۸.۰۰۰ تومان
مسواک کلاسیک نرم با سر بزرگ گام دارای چهار ردیف الیاف با ویژگی گنبدی شکل به منظور نفوذ و پاک کنندگی بالا می باشد که باعث کاهش التهاب لثه و کاهش خونریزی آن در طی هفته‌ها استفاده می‌شود.