مشاهده همه 8 نتیجه

شامپو موی خشک هلس دراپ، 250 میلی لیتر

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو موی خشک هلس دراپ با افزایش نرمی، درخشش و انعطاف پذیری موها از بروز موخوره نیز جلوگیری نموده و برای موهای خشک، خیلی خشک و آسیب دیده بسیار مناسب است.

محلول ضد ریزش موی مردانه هلس دراپ، 45 میلی لیتر

۵۸۸.۰۰۰ تومان
محلول ضد ریزش موی مردانه هلس دراپ با دارا بودن ترکیبات ویژه و موثر علاوه برتقویت فولیکول‌های مو با بهره مندی از میزان بالای مهارکننده های اختصاصی DHT موجب کاهش ریزش موهای آقایان می شود.

محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ، 45 میلی لیتر

۵۸۸.۰۰۰ تومان
محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ با دارا بودن ترکیبات گیاهی ویژه جهت مهار آنزیمDHT  علاوه بر جلوگیری از ریزش مو در بانوان موجب تقویت موی سر آنها نیز می شود.

شامپو موهای رنگ شده هلس دراپ، 250 میلی لیتری

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو موهای رنگ شده هلس دراپ سبب افزایش درخشش و تثبیت رنگ مو در موهای رنگ شده و دکلره می‌شود و هیچ گونه حساسیت پوستی را به دنبال ندارد.

شامپو موی چرب هلس دراپ، 250 میلی لیتری

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو موی چرب هلس دراپ علاوه بر پاکسازی پوست کف سر از چربی، فاصله شستشوی مو را طولانی‌تر نموده و احتمال بروز شوره را کاهش می دهد.

شامپو ضد شوره موی خشک هلس دراپ، 250 میلی لیتری

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره موی خشک هلس دراپ با دارا بودن ترکیبات موثر به صورت تخصصی به درمان شوره سر می‌پردازد. این محصول حاوی روغن کالاندولا است و از گره خوردگی موها نیز جلوگیری می‌کند.

شامپو تقویت کننده انواع مو هلس دراپ، 250 میلی لیتری

۲۹۸.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده انواع مو هلس دراپ حاوی شوینده‌های ملایمی است که چربی اضافی پوست سر را از بین می‌برد و التهابات را التیام می‌بخشد. همچنین علاوه بر تقویت موهای ضعیف و بی‌جان از انواع ریزش مو نیز جلوگیری می‌کند.

شامپو ضد شوره موی چرب هلس دراپ، 250 میلی لیتری

۴۲۳.۸۰۰ تومان
شامپو ضد شوره موی چرب هلس دراپ با دارا بودن ترکیبات موثر، تاثیر قابل توجهی در کاهش شوره، چربی و عفونت های قارچی پوست سر دارد.