مشاهده همه 8 نتیجه

کرم روشن کننده پوست صورت لاکویینتا، 30 میلی لیتر

۶۷۳.۳۰۰ تومان
کرم روشن کننده پوست صورت لاکویینتا با دارا بودن ترکیبات مرغوبف لک‌های قهوه‌ای پوست و لک‌های ناشی از جای جوش را کم رنگ نموده و برای افزایش روشنی و زیبایی پوست صورت بسیار مناسب است.

کرم دور چشم سه کاره قوی لاکویینتا، ۱۵ میلی لیتر

۶۲۶.۰۰۰ تومان
کرم دور چشم سه کاره قوی لاکویینتا با ترکیبات منحصر به فرد جهت رفع چین و چروک، رفع تیرگی و پف اطراف چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کرم ضدآفتاب فاقد چربی لاکویینتا اصلی SPF50

۶۰۲.۷۰۰ تومان۶۳۷.۵۰۰ تومان
کرم ضدآفتاب فاقد چربی لاکویینتا SPF 50 علاوه بر محافظت حداکثری در برابر اشعه های مضر نور خورشید UVA و UVB، در رفع انواع لک و تیرگی های پوستی نیز مؤثر می باشد.

کرم مرطوب کننده فاقد چربی لاکویینتا

۵۰۱.۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده فاقد چربی لاکویینتا حاوی عصاره جوجوبای هیدرولیز شده، عصاره آلوئه ورا، عصاره پوسته قهوه عربیکا و آسکوربیک اسید می باشد که با تنظیم تعادل چربی و رطوبت پوست، لطافت و شادابی را برای پوست به ارمغان می آورد.

سرم لیفتینگ لاکویینتا

۱.۱۰۵.۰۰۰ تومان
سرم لیفتینگ لاکویینتا حاوی غلظت بالایی از ترکیبات جوانساز، لیفتینگ و سیستم بیو اکتیو پپتیدی می باشد که این پپتیدها عصب سلولی را تقویت نموده و سرعت پیام رسانی سلولی را بهبود می بخشند.

کرم ضد چروک لاکویینتا

۶۶۱.۰۰۰ تومان
کرم ضد چروک لاکویینتا با تحریک و بهبود رشد سلول های چربی پوست به عنوان یک لیپوفیلر (پرکننده طبیعی) عمل نموده و باعث بازسازی و افزایش استحکام پوست می شود.

کرم آبرسان پوست خشک لاکویینتا

۶۶۱.۰۰۰ تومان
کرم آبرسان پوست خشک لاکویینتا با آبرسانی عمیق پوست رطوبت آن را تا 24 ساعت حفظ می نماید و سبب رطوبت و شادابی پوست می شود، همچنین به بازسازی سد دفاعی پوست نیز کمک می نماید.

سرم ویتامین C لاکویینتا

۹۷۴.۰۰۰ تومان
سرم ویتامین C لاکویینتا محصولی منحصر به فرد با عملکرد چند گانه، غنی شده با ویتامین C، عصاره پرتقال و ترکیبات پپتیدی می باشد که با افزایش سنتزکلاژن و کاهش علائم پیری، باعث درخشان و روشن شدن پوست می شود.