مشاهده همه 9 نتیجه

پن ضدجوش آنتی باکتریال لیلاک

۴۹۰.۰۰۰ تومان
پن ضدجوش آنتی باکتریال لیلاک حاوی ترکیبات ضد جوش قوی می باشد که برای انواع پوست حتی پوست های حساس و خشک مناسب می باشد.

پن کودک لیلاک

۴۹۰.۰۰۰ تومان
پن کودک لیلاک با دارا بودن ترکیبات مرطوب کننده علاوه بر پاک کننده غیر صابونی بسیار ملایم، شادابی، طراوت و نشاط را به پوست کودک هدیه می دهد.

پن روشن کننده لیلاک

۴۹۰.۰۰۰ تومان
پن روشن کننده لیلاک حاوی AHA، آربوتین و ۳۰% مرطوب کننده می باشد که برای انواع پوست حتی پوست های حساس و خشک مناسب می باشد.

پن ترمیم کننده لیلاک

۴۹۰.۰۰۰ تومان
پن ترمیم کننده لیلاک جهت شستشوی بعد از لیزر، پیلینگ (لایه برداری)، میکرودرم و هر نوع آفتاب سوختگی بسیار مناسب می باشد.

صابون دئودورانت لیلاک

۴۹۰.۰۰۰ تومان
صابون دئودورانت لیلاک به صورت تخصصی، برای از بین بردن جوش، مقابله با قارچ های پوستی، از بین بردن بوی بد عرق و درمان قارچ نواحی تناسلی بانوان تولید شده است.

پن ضد چروک و پیری لیلاک

۴۹۰.۰۰۰ تومان
پن ضد چروک و پیری لیلاک با دارا بودن ترکیبات مرطوب کننده مناسب برای پوست های حساس و دارای چروک می باشد که از پیری زودرس پوست نیز جلوگیری می کند.

پن پوست چرب SOS لیلاک

۳۹۰.۰۰۰ تومان
پن پوست چرب SOS لیلاک با دارا بودن ترکیبات موثر، باعث درمان انواع جوش های پوستی اعم از جوش های دوران جوانی، کیستی، چرکی، عفونی و کومدون ها می گردد.

پن کلاژن دریایی لیلاک

۲۹۴.۰۰۰ تومان
پن کلاژن دریایی لیلاک سرشار از عصاره با ارزش کلاژن دریایی می باشد که با آبرسانی فوق العاده قوی به لایه های زیرین پوست از چین و چروک و پیری پوست جلوگیری می کند.

پن ضدجوش لجن دریایی لیلاک

۲۹۴.۰۰۰ تومان
استفاده ازپن ضدجوش لجن دریایی لیلاک با پاکسازی عمیق منافذ پوست و کنترل مؤثر چربی آن، از بروز جوش و آکنه در پوست های چرب جلوگیری می کند.