مشاهده همه 9 نتیجه

کرم دور چشم میلیتو، 15 میلی لیتر

۵۶۸.۱۰۰ تومان
کرم دور چشم میلیتو با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد به عنوان یک محصول چند منظوره علاوه بر روشن کنندگی پوست اطراف چشم، از ایجاد چین و چروک و پف و تیرگی دور چشم در اثر افزایش سن نیز جلوگیری می کند.

کرم ضد لک قوی میلیتو، 15 میلی لیتر

۶۷۳.۰۰۰ تومان
کرم ضد لک قوی میلیتو با دارا بودن انواعی از ترکیبات موثر سبب کاهش تولید رنگدانه ملانین در پوست شده و از این رو می تواند به روشن شدن پوست کمک بسزایی کند و انواع لک های پوستی را برطرف نماید.

سرم روشن کننده حاوی ویتامین سی میلیتو، ۱۵ میلی لیتر

۹۵۲.۳۰۰ تومان
سرم روشن کننده حاوی ویتامین سی میلیتو با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی باعث روشن شدن پوست شده و از آسیب عوامل محیطی مانند آلودگی هوا یا اشعه های مضر نور خورشید به پوست شما جلوگیری می نماید.

لوسیون مناسب پوست های مستعد آکنه میلیتو

۵۹۰.۵۰۰ تومان
لوسیون مناسب پوست های مستعد آکنه میلیتو با بهره گیری از مواد فعال لایه بردار، جهت رفع جوش ها و دانه های سرسیاه سطح پوست های چرب و مستعد آکنه و کنترل چربی و برق اضافی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل مراقبت از پوست میلیتو SPF30

۴۴۱.۰۰۰ تومان
ژل مراقبت از پوست میلیتو SPF30 به بهبود سریعتر زخم کمک نموده و جهت ترمیم انواع بریدگی‌ها، بخیه و زخم بدون ایجاد‌ کلوئید مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم مراقبت از پوست صورت میلیتو

۴۰۳.۶۰۰ تومان
کرم مراقبت از پوست صورت میلیتو با دارا بودن فرمولاسیون جدید و منحصر به ‌فرد و بسیار مناسب جهت پوست‌های آسیب دیده، رشد و تکثیر باکتری‌ها را در سطح پوست به خوبی کنترل می کند.

کرم مرطوب کننده میلیتو

۵۰۸.۳۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده میلیتو با بهره گیری از ترکیبات گیاهی جوجوبا، آلوئه‌ورا و اوره، التهاب و خشکی بیش از حد پوست مستعد درماتیت آتوپی و اگزمای با خارش شدید را کنترل می کند.

محلول مرطوب کننده پوست میلیتو، 100 میلی لیتر

۴۹۳.۴۰۰ تومان
محلول مرطوب کننده پوست میلیتو حاوی عصاره آلوئه ورا است که با مرطوب کنندگی و آبرسانی بسیار بالای خود، خشکی، قرمزی و التهاب ناشی از خشکی پوست را از بین می برد.

سرم لیفتینگ صورت میلیتو، 30 میلی لیتر

۷۳۲.۶۰۰ تومان
سرم لیفتینگ صورت میلیتو با دارا بودن ترکیبات موثر به تقویت پوست و بهبود خاصیت ارتجاعی آن کمک نموده و موجب آبرسانی عمیق پوست می شود و استفاده منظم از آن پوست را شفاف و تقویت می کند.