مشاهده همه 20 نتیجه

کرم شب لایه بردار AHA %20 ام کیو، 30 میلی لیتر

۴۰۳.۶۰۰ تومان
کرم شب لایه بردار AHA %20 ام کیو با دارا بودن آلفا هیدروکسی اسید به عنوان یک لایه بردار قوی علاوه بر از بین بردن سلول های سطحی مرده پوست، منجر به کاهش چشمگیر چروک های صورت و گردن ناشی از افزایش سن خواهد شد.  

کرم ضد لک قوی حاوی هیدروکینون ام کیو، 30 میلی لیتر

۴۹۶.۴۰۰ تومان
کرم ضد لک قوی حاوی هیدروکینون ام کیو با دارا بودن ترکیبات موثر می تواند در درمان لک ها و کاهش سطح تیرگی پوست نقش بسزایی داشته باشد.

کرم ژل ضد لک و روشن کننده پوست ام کیو، 30 میلی لیتر

۳۵۳.۵۰۰ تومان
کرم ژل ضد لک و روشن کننده پوست ام کیو بواسطه داشتن عناصر مغذی و ضد تیرگی قوی، پس از درمان های پوستی نظیر لیزر، پیلینگ و میکرودرم ابرژن قابل استفاده بوده و تأثیر بسزایی در جلوگیری از بروز لک های پوستی خواهد داشت.

کرم شب لایه بردار AHA %10 ام کیو، 30 میلی لیتر

۳۶۴.۸۰۰ تومان
کرم شب لایه بردار AHA %10 ام کیو با دارا بودن آلفا هیدروکسی اسید 10 درصد و خاصیت لایه برداری بسیار ملایم، باعث روشن تر شدن و یکنواختی رنگ پوست می شود.

کرم ضد چروک و روشن کننده ام کیو مدل بوستر، 30 میلی لیتر

۴۲۶.۲۰۰ تومان
کرم ضد چروک و روشن کننده ام کیو مدل بوستر به دلیل دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد، از پوست شما در مقابل چین و چروک و پیری زودرس محافظت نموده و پوست را جوانسازی کرده و آن را شفاف و روشن می‌کند.

کرم دورچشم 6 در 1 ام کیو، 30 میلی لیتر

۴۵۷.۵۰۰ تومان
کرم دورچشم 6 در 1 ام کیو به عنوان یک محصول چند منظوره علاوه بر محافظت پوست در برابر اشعه های مضر نورخورشید، پوست اطراف چشم را تقویت کرده و تیرگی های آن را به واسطه ترکیبات موثری که دارد حذف می کند.

لوسیون ضد لک و روشن کننده بدن ام کیو، 300 میلی لیتر

۳۵۴.۶۰۰ تومان
لوسیون ضد لک و روشن کننده بدن ام کیو برطرف کننده لک های ناشی از آفتاب، جای جوش، لیزر، پیلینگ، بارداری، تغییرات هورمونی و افزایش سن می باشد که از تجمع رنگدانه ها و پیدایش لک های جدید نیز جلوگیری می کند.

ژل شستشو و لایه بردار پوست چرب ام کیو، 200 میلی لیتر

۲۹۷.۱۰۰ تومان
ژل شستشو و لایه بردار پوست چرب ام کیو دارای دانه های اسکراب می باشد که با لایه برداری و پاک کردن سلول های مرده از سطح پوست، کمک می کند منافذ مسدود شده توسط چربی های تجمعی رو پوست باز شوند.

کرم بازسازی کننده ام کیو، 30 میلی لیتر

۳۴۶.۰۰۰ تومان
کرم بازسازی کننده ام کیو خراش و بریدگی ایجاد شده بر روی پوست را به صورت مؤثر درمان نموده و مانع از بر جای ماندن آثار زخم می شود.

کرم ژل ضد جوش ام کیو، 30 میلی لیتر

۳۶۷.۵۰۰ تومان
کرم ژل ضد جوش ام کیو با بهره گیری از عناصر آنتی باکتریال و پاک کننده، ابتدا سطح پوست را از سلول های مرده و چربی اضافی پاکسازی کرده و سپس با نفوذ عمقی به منافذ پوست موجب درمان انواع آکنه و جوش خواهد شد.

سرم ضد ریزش مو ام کیو، 50 میلی لیتر

۳۶۴.۸۰۰ تومان
سرم ضد ریزش مو ام کیو با مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز مؤثر در درمان ریزش موی آندروژنیک بوده و مشکل ریزش مو را به صورت اساسی از بین می برد.

لوسیون مرطوب کننده بدن ام کیو ، 300 میلی لیتر

۲۸۹.۶۰۰ تومان
لوسیون مرطوب کننده بدن ام کیو با رطوبت رسانی پوست، سبب نرم شدن و لطافت پوست بدن می شود و در بهبود خشکی و پوسته ریزی پوست بدن نیز موثر می باشد.

شامپو مناسب موهای چرب ام کیو، 200 میلی لیتر

۱۶۵.۵۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای چرب ام کیو با کنترل و تنظیم ترشحی چربی کف سر، از ریزش و کم‌پشت و کم‌حجم‌شدن موی سر جلوگیری می کند.

کرم ضد آفتاب پوست نرمال ام کیو با SPF50

۳۶۸.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست نرمال ام کیو با  SPF50 به طور کامل از پوست در مقابل اشعه های مخرب UVA و UVB محافظت نموده و از سوختگی، التهاب و پیری پوست نیز جلوگیری می کند.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی ام کیو با SPF50

۳۶۸.۵۰۰ تومان۴۷۵.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب فاقد چربی ام کیو بالاترین میزان حفاظت از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید را دارد و با ساختاری نرم و سبک باعث لطافت و نرمی پوست نیز می گردد.

کرم ضد آفتاب ام کیو مدل بایوتچ با SPF50

۳۸۸.۲۰۰ تومان۳۹۲.۳۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب ام کیو مدل بایوتچ SPF50 با دارا بودن خاصیت حفاظتی بالا در برابر اشعه های مضر UVA و UVB از بروز عوارض های پوستی ناشی از آفتاب جلوگیری می کند.

کرم آبرسان قوی ام کیو، 55 میلی لیتر

۲۸۱.۰۰۰ تومان
کرم آبرسان قوی ام کیو با بهره مندی از ترکیبات مغذی در فرمولاسیون خود و با رطوبت رسانی قوی، شادابی و طراوت را به پوستتان بر می گرداند و ماندگاری رطوب در پوست را افزایش می دهد.

شامپو حجم دهنده موی ام کیو،200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
شامپو حجم دهنده موی ام کیو با فرمولاسیون ویژه خود موجب رشد موها و افزایش ضخامت و حجم موها شده و با خاصیت حالت‌دهندگی مطلوبی که به موها می دهد، آنها را خوش فرم و زیبا می‌کند.

پن ضد لک و روشن کننده ام کیو

۶۰.۰۰۰ تومان
پن ضد لک و روشن کننده ام کیو لک‌های ناشی از اشعه‌های مضر نورخورشید ، تغییرات هورمونی مانند بارداری و افزایش سن و پیری را از بین می برد.

پن پاک کننده عمیق پوست خشک ام کیو

۸۹.۰۰۰ تومان
پن پاک کننده عمیق پوست خشک ام کیو با دارا بودن ترکیبات آبرسان قوی علاوه بر پاک کنندگی عمیق پوست موجب نرمی و لطافت پوست های خشک و آسیب دیده نیز می شود.