مشاهده همه 6 نتیجه

رول ضد تعریق مردانه مای مدل اف رود

۲۸.۸۰۰ تومان
رول ضد تعریق مردانه مای مدل اف رود با کنترل غدد تولید کننده عرق، از تعریق بالا جلوگیری کرده و بوی نامطبوع ناشی از تعریق را به صورت کامل از بین می‌برد.

رول ضد تعریق زنانه مای مدل ویولت

۲۸.۸۰۰ تومان
رول ضد تعریق زنانه مای مدل ویولت بوی بد بدن را برطرف نموده و تعریق را کنترل می کند.

کرم مرطوب کننده و ضد آکنه سلوشن مای فارما

۸۸.۸۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده و ضد آکنه سلوشن مای فارما با دارا بودن ترکیبات ارزشمندی همچون روغن جوانه گندم و روغن کنجد با بالا بردن سطح رطوبت پوست علاوه بر رفع خشکی و التهاب پوست، از تبخیر آب پوست جلوگیری نموده و ترشح سبوم (غدد چربی) در پوست را تنظیم و تعدیل می‌کند و از ایجاد آکنه و جوش های پوستی جلوگیری می کند.

کرم ضد آفتاب کودک مای SPF50

۶۵.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب کودک مای حاوی روغن جوجوبا می باشد که با استفاده از ترکیب فیلترهای فیزیکی و شیمیایی و به حداقل رساندن میزان فیلترهای شیمیایی، دارای قدرت محافظت فوق العاده ای از پوست کودکان در برابر اشعه های مضر آفتاب است.

کرم ضد آفتاب مای، مناسب پوست های معمولی و خشک، SPF60

۸۹.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب مای، مناسب پوست های معمولی و خشک، SPF60 برای سازگاری بیشتر پوست و تقویت ساختمان دفاعی آن در کنار فیلترهای اشعه‌های مضر خورشید حاوی انواع ویتامین‌ها و عصاره گیاهی جوجوبا نیز می باشد.

کرم ضد آفتاب بی رنگ مایSPF30

۶۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب بی رنگ مای با SPF 30 در برابراشعه مضر خورشید از پوست محافظت کرده، همچنین ضد خشکی پوست و آبرسان و ضد رادیکال های آزاد و تقویت کننده طبیعی پوست می باشد.