مشاهده همه 9 نتیجه

قرص وانا فلکس کلسیم و ویتامین D3 نورم لایف ۶۰ عدد

Original price was: ۹۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۰.۹۰۰ تومان.
قرص وانا فلکس کلسیم و ویتامین D3 نورم لایف یک مکمل ایده آل جهت رشد و نگهداری دندان و استخوان‌ها و همچنین کاهش بیماری استئوپروز (پوکی استخوان)، خشکی پوست و شکنندگی ناخن‌ها تهیه و تولید شده است. قرص کلسیم و ویتامین دی وانا فلکس تامین کننده نیاز روزانه به ویتامین D و کلسیم می باشد.

سافت ژل ویتامین D3 نورم لایف 2000 واحد 60 عدد

۹۲.۴۰۰ تومان
سافت ژل ویتامین D3 نورم لایف با تامین ویتامین دی مورد نیاز بدن علاوه بر بهبود جذب کلسیم و فسفر، موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.

قرص زیر زبانی واناتونین ملاتونین 3 میلی گرم نورم لایف

۱۳۰.۸۰۰ تومان
قرص زیر زبانی واناتونین ملاتونین 3 میلی گرم نورم لایف با کمک به ترشح ملاتونین، ریتم خواب شما را تنظیم نموده و از ایجاد خستگی و کلافگی در طی روز پیشگیری می‌کند.

قرص وانا برن ال کارنیتین نورم لایف

۳۶۳.۰۰۰ تومان۵۶۰.۰۰۰ تومان
قرص وانا برن ال کارنیتین نورم لایف با افزایش چربی سوزی و سوخت و ساز بدن، سبب افزایش تولید انرژی شده و کاهش وزن، لاغری و تناسب اندام را به دنبال دارد.

قرص زیر زبانی واناتونین ملاتونین 5 میلی گرم نورم لایف 60 عدد

۱۵۰.۴۰۰ تومان
قرص زیر زبانی واناتونین ملاتونین نورم لایف با ترشح ملاتونین، ریتم خواب را تنظیم نموده و از ایجاد خستگی و کلافگی در طی روز جلوگیری می‌کند.

قرص کلسی ژنون نورم لایف

۱۵۰.۵۰۰ تومان
قرص کلسی ژنون نورم لایف با دار بودن ترکیبات مؤثر به منظور سلامت دندان و استخوان‌ها و همچنین کاهش بیماری پوکی استخوان مورد استفاده قرار می گیرد.

سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف، سندروم پیش از قاعدگی، 60 عدد

۱۵۰.۰۰۰ تومان
سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف با دارا بودن روغن گل مغربی موجب کاهش علائم یائسگی، بهبود علائم سندرم پیش از قاعدگی و علائم حین قاعدگی مثل Mastalgia و علائم بیماری‌های التهابی از جمله آرتریت روماتوئید و کولیت اولسراتیو می‌شود.

پودر گرند فیت نورم لایف

۴۱۴.۲۰۰ تومان
پودر گرند فیت نورم لایف با دارا بودن 100 درصد کلاژن پپتید به عنوان ماده موثره، جهت افزایش رشد و سلامت ناخن ها و موها، بهبود انعطاف پذیری مفاصل و نیز افزایش تونیسیته پوست بسیار مفید می باشد.

کپسول امگا 9 6 3 وانا پیور نورم لایف

۱۱۷.۸۰۰ تومان
کپسول امگا 9 6 3 وانا پیور نورم لایف یک مکمل غذایی بسیار مفید است و با ترکیباتی که دارد باعث می‌شود که افراد دچار آلزایمر یا فراموشی نشوند.