مشاهده همه 4 نتیجه

نبولایزر رزمکس مدل NE100

۲.۸۰۶.۸۰۰ تومان
نبولایزر رزمکس مدل NE100 به دلیل طراحی ساده و با ظرافت خود، علاوه بر بزرگسالان به عنوان محصولی مناسب برای کودکان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. درمان سریع، ایمن و راحت، استفاده از نبولایزر رزمکس را برای همه ی سنین ایده آل می سازد.

فشارسنج بازویی رزمکس مدل CF155f

۳.۲۸۶.۰۰۰ تومان
فشارسنج بازویی رزمکس مدل CF155f دارای سنسورهای پیشرفته ای است که می تواند فشار خون و ضربان قلب را به دقت اندازه گیری کند و میزان فشار خون را در صورت بالا یا پایین بودن به شما نمایش دهد. به روزترین فناوری ها در طراحی فشارسنج دیجیتالی بازویی رزمکس مدل CF155f به کار رفته است.

فشارسنج دیجیتالی بازویی رزمکس مدل Z1

۲.۶۰۰.۰۰۰ تومان
فشارسنج دیجیتالی بازویی رزمکس مدل Z1 از سنسور Real Fuzzy بهره گرفته است که از ویژگی های بارز آن ، دقت اندازه گیری بسیار بالای آن می باشد. فشارسنج بازویی رزمکس Z1 متناسب با فشار مخاطب خود، کاف (بازوبند) را پمپ کرده و بصورت یکسان فشار خون فرد را اندازه گیری می کند. به همین دلیل فشارسنج بازویی رزمکس Z1 را یک فشارسنج هوشمند می نامند.

تب سنج دیجیتال رزمکس مدل TG380

۴۵۱.۰۰۰ تومان
تب سنج دیجیتال رزمکس مدل TG380 دارای قابلیت نمایش درجه حرارت بدن در واحدهای اندازه‌گیری سانتی‌گراد و فارنهایت می باشد. همچنین تب سنج رزمکس مدل TG380دارای سر منعطف، اندازه گیری دمای بدن در ۱۰ ثانیه، هشدار باتری رو به اتمام و عیب‌یابی خودکار توسط خود دستگاه نیز می باشد.