مشاهده همه 6 نتیجه

شربت مولتی ویتامین + زینک سندروس (با طعم شکلات)

۱۲۰.۹۰۰ تومان
شربت مولتی ویتامین + زینک سندروس با تأمین ویتامین ها و مواد معدنی ضروری بدن کودکان به تقویت و رشد آنها کمک شایانی می کند.

کپسول جینسینگ + آرژینین سندروس

۲۰۷.۰۰۰ تومان
کپسول جینسینگ + آرژینین سندروس دارای جینسینگ، آرژینین، دارچین، ویتامین E می باشد که سبب تقویت قوای جنسی شده و بهبود عملکرد سلول‌های عضلانی را به دنبال دارد. این محصول با پیری و عوارض آن نیز مقابله می‌کند.

کپسول نو فلو سندروس

Original price was: ۶۵.۴۰۰ تومان.Current price is: ۵۵.۵۰۰ تومان.
کپسول نو فلو سندروس با ترکیبات ویتامین C، زینک گلوکونات، پودر زنجبیل و دارچین فرموله شده است که از ابتلا به سرماخوردگی پیشگیری کرده و در صورت ابتلا ، طول دوره درمان را کوتاه می کند.

قرص کلسیم و ویتامین D سندروس

۳۴.۰۰۰ تومان
قرص کلسیم و ویتامین D سندروس با دارا بودن کلسیم و ویتامین D به استحکام استخوان‌ها و افزایش توده استخوانی کمک کرده و از بروز بیماری پوکی استخوان پیشگیری می‌کند.

قرص زینک گلوکونات و ویتامین ث سندروس

۵۶.۰۰۰ تومان
قرص زینک گلوکونات و ویتامین ث سندروس به حفظ سلامت عمومی بدن کمک می‌کند. این محصول با تقویت سیستم ایمنی بدن از ابتلا بدن به انواع بیماریها جلوگیری کرده  و در حفظ سلامت پوست، مو و ناخن نیز مؤثر است.

کپسول کیوتن + ویتامین E + ویتامین C سندروس

۵۷۵.۰۰۰ تومان
کپسول کیوتن + ویتامین E + ویتامین C سندروس با داشتن آنتی اکسیدانهای قوی، موجب تقویت قلب و عروق، کاهش فشار خون و پیشگیری از بیماری های کرونر قلبی می شود.