مشاهده همه 9 نتیجه

ماسک مو کراتینه 5 در 1 استم سل مخصوص موهای خشک و آسیب دیده، 500 میلی لیتر

۲۱۹.۰۰۰ تومان
ماسک مو کراتینه 5 در 1 استم سل با ترکیباتی همچون کراتین، روغن آرگان و شی باتر خاصیت تقویت کنندگی، ضد وزی، ترمیم کنندگی و بهبود موخوره دارد و مخصوص موهای خشک و آسیب دیده فرموله شده است.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده استم سل

۱۵۹.۰۰۰ تومان
شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده استم سل با بهره مندی از ترکیبات گیاهی و طبیعی، باعث آبرسانی و بهبود خشکی پوست سر شده و از مشکلات ناشی از موی خشک و آسیب دیده مثل ریزش مو، نازک شدن تار موها و... پیشگیری می نماید.

شامپو موهای چرب استم سل

۱۹۹.۰۰۰ تومان

شاخصه های شامپو موهای چرب استم سل :

  • از بین بردن چربی اضافی پوست سر بدون ایجاد خشکی بیش از حد.
  • لطافت، درخشندگی و شانه پذیری فوق العاده موها.
  • تنظیم و کنترل چربی غدد سبابه پوست سر.
  • پیشگیری از ریزش و نازک شدن تار موها.
  • افزایش درخشندگی و حالت پذیری موها.
  • محافظت از موها در برابر اثرات اشعه UV.
  • عدم خارش پوست سر بعد از استحمام.
  • افزایش استحکام، حجم و تقویت موها.
  • مناسب برای پوست سر حساس.

شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل

۹۹.۰۰۰ تومان
شامپو موهای رنگ شده و هایلایت شده استم سل بدون ایجاد خشکی و آسیب به پوست سر و موها، موجب تقویت و آبرسانی موهای رنگ و هایلایت شده می شود و به بهبود ساختار مو و درخشندگی بیشتر آنها نیز کمک شایانی می نماید.

شامپو ضد شوره خشک استم سل

۲۲۹.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره خشک استم سل دارای مواد پری بایوتیک جهت حفظ میکروارگانیسم‌های مفید پوست سر می باشد که بدون ایجاد خشکی و آسیب پوست سر موجب کاهش شوره، تسکین خارش و التهاب می‌شود.

شامپو تقویت کننده مو استم سل

۱۱۹.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده مو استم سل با فرمولاسیون منحصر به فرد خود فعالیت آنزیم ۵ – آلفا –ردوکتاز را مهار کرده و از تولید دی هیدروتستوسترون جلوگیری نموده و با طولانی کردن فاز آناژن چرخه رشد مو و ‌ریزش مو را کنترل می نماید.

شامپو تقویت کننده موهای چرب استم سل

۲۱۹.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای چرب استم سل با ترکیبات منحصر به فرد خود، فولیکول های مو را تقویت نموده و از ترشح بیش از حد سبوم توسط غدد مربوطه ممانعت نموده و فعالیت این غدد را تنظیم می نماید، در نتیجه چربی پوست سر را نیزکنترل می کند.

شامپو ضد شوره چرب استم سل 200 میلی لیتر

۲۲۹.۰۰۰ تومان
شامپو ضد شوره چرب استم سل با حذف عوامل بسیار مضر و سرطان زا از ساختار خود مانند؛ سولفات و پارابن و جایگزین کردن آنها با عناصر کاملا طبیعی بدون اینکه باعث خشکی بیش از حد و آسیب به پوست سر و موها شود موجب کاهش شدید شوره، التهاب پوست سر و تسکین خارش گردیده و چربی اضافی را از سطح پوست سر پاک می نماید.

شامپو شست و شوی بعد از کاشت مو استم سل (فوم)

۲۲۰.۰۰۰ تومان
شامپو شست و شوی بعد از کاشت مو استم سل با عناصر و مواد مفید منحصر به فرد خود  به رشد و استحکام ریشه موهای کاشته شده کمک می نماید.