مشاهده همه 8 نتیجه

قرص اسپیرولینا اس تی پی فارما 60 عدد

۷۵.۳۰۰ تومان
قرص اسپیرولینا اس تی پی فارما، سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و ریزمغذی‌های مورد نیاز برای بدن انسان بوده و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن، درمان کم خونی، لاغری و کنترل دیابت و … می‌شود.

کپسول رویال ژلی سوپر پلاس اس تی پی فارما

۲۳۵.۵۰۰ تومان
کپسول رویال ژلی سوپر پلاس اس تی پی فارما در درمان آلرژی‌ها، یبوست، مشکلات قاعدگی، کاهش وزن، بیماری‌های عروقی و بیماری‌های مرتبط با پیری استفاده می‌شود و همچنین آنتی بیوتیک طبیعی، انرژی زا و احیا کننده است.

قرص مولتی ویتامین اس تی پی فارما، ویژه خانم های +50

۱۳۰.۸۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین اس تی پی فارما، ویژه خانم های +50 حاوی۲۴ ماده مغذی می باشد که جهت حفظ سلامت بدن خانم های بالای 50 سال فرموله شده است.

کپسول ویتامین C همراه با زینک اس تی پی فارما

۳۲.۷۰۰ تومان
کپسول ویتامین C همراه با زینک اس تی پی فارما یک مکمل غنی است که عوارض ناشی از کمبود ویتامین C و روی را کاهش می دهد. 

سافت ژل ویتامین ای 400 اس تی پی فارما

۳۲.۵۰۰ تومان
سافت ژل ویتامین ای 400 اس تی پی فارما یکی از مکمل های با کیفیت و ضروری می باشد که به حفظ سلول های قرمز خون و بافت های عضلانی مانند قلب و ماهیچه های اسکلتی کمک شایانی می کند.

کپسول جینکوبیلوبا 400 میلی گرم اس تی پی فارما

۶۴.۴۰۰ تومان
کپسول جینکوبیلوبا 400 میلی گرم اس تی پی فارما میزان اکسیژن رسانی و خون رسانی به مغز را تا حدود قابل توجهی افزایش داده و در نتیجه میزان استرس بسیار کاهش می یابد.

کپسول بیوتین 5000 اس تی پی فارما

۳۷.۶۰۰ تومان
کپسول بیوتین 5000 اس تی پی فارما بیشترین اثر گذاری را در کنترل کیفیت و ریزش مو داشته و در کنار برطرف شدن عامل زمینه ای ریزش مو می تواند در رویش مجدد مو نیز مؤثر باشد.

کپسول جینسینگ گوارانا اس تی پی فارما

۵۸.۰۰۰ تومان
کپسول جینسینگ گوارانا اس تی پی فارما یک مکمل منحصر به فرد جهت افزایش سطح انرژی بدن، تسکین احساس خستگی و ارتقاء عملکرد جنسی در زنان و مردان تهیه و تولید شده است.