مشاهده همه 8 نتیجه

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اس وی آی 200 میلی لیتر

۱۳۹.۶۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد شوره اس وی آی علاوه بر درمان شوره سر از ریزش بیش از حد تارهای مو جلوگیری کرده و فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند، همچنین در صورت داشتن خارش، آن را رفع کرده و التهابات را تسکین میدهد.

شامپو پسو استاپ اس وی آی، 200 میلی لیتر

۱۸۴.۳۰۰ تومان
شامپو پسو استاپ اس وی آی به آبرسانی قوی و بهبود خشکی کف سر کمک فراوانی نموده و رطوبت طبیعی را به موهای شما بازمی‌گرداند.

تونیک تقویت کننده موی سر اس وی آی مدل هرلاس استاپ

۳۸۸.۹۰۰ تومان
تونیک تقویت کننده موی سر اس وی آی مدل هرلاس استاپ با داشتن فرمولی منحصر به فرد سبب افزایش جریان خون مویرگی پوست سر شده و مواد مورد نیاز و حیاتی ریشه مو را تأمین می کند.

شوینده مایع غیر صابونی اس وی آی مدل فونگال استاپ، ویژه بانوان

۲۵۸.۹۰۰ تومان
شوینده مایع غیر صابونی اس وی آی مدل فونگال استاپ حاوی ترکیباتی از مواد مرطوب کننده و اسیدهای آمینه لازم برای سلامت پوست است که ویژه بانوان فرموله شده است.

شامپو مخصوص موهای چرب اس وی آی مدل سبو استاپ

۱۶۸.۸۰۰ تومان
شامپو مخصوص موهای چرب اس وی آی مدل سبو استاپ بهترین گزینه برای موهای چرب بوده که سبب کاهش ترشحات غدد چرب پوست سر شده و موها را تمیز و خوش حالت می‌کند.

شوینده مایع غیر صابونی اس وی آی مدل فونگال استاپ

۶۹.۵۰۰ تومان
شوینده مایع غیر صابونی اس وی آی مدل فونگال استاپ، با PH طبیعی پوست سازگاربوده و برای کمک به درمان قارچ، خارش و خشکی پوست و برای پیشگیری از آن بسیار مفید می باشد.

شامپو روزانه اس وی آی مدل دیلی فیکس

۳۱.۵۰۰ تومان
شامپو روزانه اس وی آی مدل دیلی فیکس با بهره‌گیری از ترکیبات منحصر به فرد و PH متعادل و سازگار با پوست سر برای شستشوی انواع موها و مصرف روزانه فرموله شده است.

شامپو ضد ریزش و محرک رشد مو اس وی آی مدل هرلاس استاپ

۹۶.۷۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش و محرک رشد مو اس وی آی مدل هرلاس استاپ با دارا بودن کافئین و عصاره سابال به جلوگیری از ریزش موها و همچنین رشد مجدد آنها کمک می‌کند.