نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش دادن همه 7 نتیجه

ماسک سه بعدی چهار لایه آویکو

قیمت: تومان
ماسک سه بعدی چهار لایه آویکو دارای دو لاسه اسپان باند و دو لایه ملت بلون می باشد و بخاطر طراحی سه بعدی که دارد کاملا صورت و بینی را پوشش می دهد و شما را در برابر ورود هرگونه گرد و غبار و طیف گسترده ای از ویروس ها و میکروب ها محافظت می کند .

ماسک سه بعدی چهار لایه مِد اُکسی لایو

قیمت: 55,000 تومان
ماسک سه بعدی چهار لایه مِد اُکسی لایو دارای دو لایه اسپان باند و دو لایه ملت بلون می باشد و بخاطر طراحی سه بعدی که دارد کاملا صورت و بینی را پوشش می دهد و شما را در برابر ورود هرگونه گرد و غبار و طیف گسترده ای از ویروس ها و میکروب ها محافظت می کند.

ماسک کودک رادین

قیمت: 25,000 تومان

ماسک کودک رادین جهت حفاظت سیستم تنفسی کودکان در برابر آلودگی‌ها و ورود ویروس به بدن آنها طراحی شده است.

ماسک کودک سه بعدی چهار لایه آروند

قیمت: 44,000 تومان
ماسک کودک سه بعدی چهار لایه آروند، با طرح های کودکانه و فانتزی از الیاف نرم و ضد حساسیت جهت حفاظت سیستم تنفسی کودکان در برابر آلودگی‌ها و ورود ویروس به بدن آنها طراحی شده است.

ماسک سه بعدی پنج لایه انزانی مدل KF94

قیمت: 22,000 تومان
ماسک سه بعدی پنج لایه انزانی مدل KF94  بخاطر طراحی سه بعدی که دارد کاملا صورت و بینی را پوشش می دهد و شما را در برابر ورود هرگونه گرد و غبار و طیف گسترده ای از ویروس ها و میکروب ها محافظت می کند .

ماسک سه لایه پزشکی مهر

قیمت: 50,000 تومان
ماسک سه لایه پزشکی مهر یکی از انواع ماسکهایی است که به عنوان یک وسیله یک بار مصرف کاربرد گسترده‌ای در زندگی روزمره ما دارد.

ماسک سه بعدی پنج لایه ارگونومی بهبود

قیمت: 55,000 تومان
ماسک سه بعدی پنج لایه ارگونومی بهبود بخاطر طراحی سه بعدی که دارد کاملا صورت و بینی را پوشش می دهد و شما را در برابر ورود هرگونه گرد و غبار و طیف گسترده ای از ویروس ها و میکروب ها محافظت می کند .