نمایش 1–24 از 26 نتیجه

نمایش 1–24 از 26 نتیجه

پودر وی پروتئین نوتریمد

قیمت: 2,500,000 تومان
پودر وی پروتئین نوتریمد یکی از اصلی‌ترین مکمل‌های مورد استفاده ورزشکاران در رشته بدنسازی می باشد که به حفظ بافت و ریکاوری عضلات حین تمرینات سنگین بدنسازی کمک می نماید.

پودر متا پروتئین یوتام رایا آتیس آریا

قیمت: 319,000 تومان
پودر متا پروتئین یوتام رایا آتیس آریا با دارا بودن مقادیر فراوانی پروتئین با ارزش بیولوژیکی بالا، می تواند به خوبی جذب بدن شده و باعث بالا رفتن سنتز پروتئین در بدن و در نتیجه افزایش وزن مصرف کننده گردد.

پودر اسلیم لست 1 کارن

قیمت: 247,000 تومان
پودر اسلیم لست 1 کارن به عنوان یک منبع غنی از فیبر، پروتئین، ویتامین‌ها و مواد معدنی از طریق کاهش اشتها به کاهش وزن فرد کمک می نماید.

پودر کربو مس 1 پی ان سی کارن

قیمت: 225,000 تومان
پودر کربو مس 1 پی ان سی کارن با دارا بودن نسبت ایده‌آلی از قندهای ساده گلوكز، فروكتوز و كربوهیدرات‌‌های پیچیده، انرژی مورد نیاز بدن را به خوبی تأمین نموده و از افت قند خون هنگام مسابقه و تمرین جلوگیری می کند.

پودر سوپر وی، پی ان سی کارن

قیمت: 850,000 تومان
پودر سوپر وی پی ان سی کارن کارن با دارا بودن پروتئین غلیظ شده آب پنیر و شیر به عنوان یک مکمل کارا و فوق‌العاده برای ورزشکاران، سبب افزایش ساخت پروتئین، افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت بدن در برابر ابتلا به بیماری ها می شود.

پودر مسیو وی، پی ان سی کارن

قیمت: 860,000 تومان
پودر مسیو وی، پی ان سی کارن با دارا بودن پروتئین غلیظ شده آب پنیر و شیر به عنوان یک مکمل کارا و فوق‌العاده برای ورزشکاران، سبب افزایش ساخت پروتئین، افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت بدن در برابر ابتلا به بیماری ها می شود.

پودر پروتئین وی اس ان ان

قیمت: 2,885,000 تومان2,990,000 تومان
پودر پروتئین وی اس ان ان با جذب و آزادسازی متفاوت تولید شده است که ارزش بیولوژیکی بالای آن، جذب موثر و در نتیجه آزادسازی مناسب انرژی و مواد مغذی ضروری را تضمین می کند که برای توسعه و حفظ توده عضلانی مهم هستند.

پودر پروتئین وی دلیشس وی کیو ان تی

قیمت: 1,780,000 تومان3,870,000 تومان
پودر پروتئین وی دلیشس وی کیو ان تی سرشار از پروتئین های طبیعی می باشد که به حفظ عضلات و حجم آن ها کمک می کند.

پودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک نوتریشن

قیمت: 2,770,000 تومان3,890,000 تومان
پودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک نوتریشن با دارا بودن ترکیبات مؤثری همچون پروتئین هیدرولیز شده، کنسانتره و ایزوله با تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن به حفظ و سلامت عضلات کمک شایانی می‌کند.

پودر سولید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن

قیمت: 1,095,000 تومان1,590,000 تومان
پودر سولید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن یک مکمل مناسب بر پایه کربوهیدرات و پروتئین می باشد که علاوه بر افزایش وزن، عضله سازی و افزایش حجم توده‌های عضلانی به تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن ورزشکاران می‌پردازد.

پودر کازئین پرو یوروویتال 1000 گرم

قیمت: 1,260,000 تومان
پودر کازئین پرو یوروویتال با دارا بودن منبع پروتئین غنی و با کیفیت بالا در شرایطی که بدن در حال تخریب عضلات به دلیل عوامل مختلف است به حفظ عضلات و افزایش حجم عضلانی کمک شایانی می نماید.

پودر پروتئین وی گلد رانتک 2270 گرم

قیمت: 2,470,000 تومان
پودر پروتئین وی گلد رانتک حاوی ۸۰ درصد پروتئین وی کنسانتره و مواد معدنی می باشد که به افزایش حجم عضلات، جلوگیری از کوفتگی عضلات و کاهش خستگی عضلانی کمک شایانی می نماید.

پودر وی پروتیئن آپوویتال با طعم شکلات، 1000 گرمی

قیمت: 1,950,000 تومان
پودر وی پروتیئن آپوویتال با دارا بودن وى پروتئین ایزوله، کنسانتره وى پروتئین، BCAAs، گلوتامین و سایر آمینواسیدها، عملکرد ورزشکاران را بهبود بخشیده و به ساخت عضلات آنها کمک می‌کند.

پودر سوپر پروتئین پُرن رایا آتیس آریا 400 گرم

قیمت: 246,000 تومان
پودر سوپر پروتئین پُرن رایا آتیس آریا دارای مقادير فراوانی پروتئين، مينرال ها و ويتامين ها می باشد كه اثرات ویژه ایی برای بدن از خود به جا می گذارد.

پودر پروتئین وارتان رایا آتیس آریا ۳۵۰ گرم

قیمت: 199,500 تومان
پودر پروتئین وارتان ساخت شرکت رایا آتیس آریا، دارای مقادیر فراوانی پروتئین گیاهی و آمینو اسید می باشد که در عضله‌سازی نقش بسزایی ایفا نموده و موجب افزایش وزن بدن می گردد.

ساشه وی ام پروتئین ایران دارو

قیمت: 81,750 تومان
ساشه وی ام پروتئین ایران دارو با ترکیبات ویژه ای که دارد، برای جبران و پیشگیری از کمبود مواد معدنی و ضعف پروتئین بدن، از قبیل کاهش وزن در اثر بیماری‌های مختلف، بریدگی‌های عمیق، سوختگی‌های شدید، اعمال جراحی، کاهش مقاومت بدن نسبت به عفونت، سوء تغذیه کودکان و افراد مسن، حاملگی، شیردهی و بیماری کواشیور کور بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

پودر خوراکی وی پروتئین یوروویتال

قیمت: 2,500,000 تومان
پودر خوراکی وی پروتئین یوروویتال حاوی وی پروتئین ایزولیت، کنسانتره وی پروتئین و ویتامین B6، یکی از شناخته شده ترین مکمل‌های تغذیه‌ای است که به عنوان بخشی از برنامه ورزشی ورزشکاران موجب بهبود عملکرد آنها می‌شود.

پودر وی پروتئین ۱۰۰٪ فول استار

قیمت: 1,301,400 تومان
پودر وی پروتئین ۱۰۰٪ فول استار با دارا بودن بالاترین پروتئین کنسانتره حاوی آمینو اسیدهای ضروری، نیمه ضروری (BCAA طبیعی) بدن می باشد که به سرعت جذب شده و برای مصرف روزانه قبل، بعد، در حین تمرینات و در طول روز بسیار مناسب می باشد.

پودر گلدن وی کارن

قیمت: 1,090,000 تومان
پودر گلدن وی، پی ان سی کارن با دارا بودن 77 % پروتئین whey یا آب پنیر غلیظ شده، یک مکمل کارا و فوق العاده برای ورزشکاران می باشد که سبب افزایش ساخت پروتئین، افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش قدرت آنتی اکسیدانی می شود.

پودر کربو مس 2 پی ان سی کارن

قیمت: 215,000 تومان
پودر کربو مس 2 پی ان سی کارن با دارا بودن پروتئین‌های غنی از آمینو اسید‌ها و ویتامین‌ها و مواد معدنی، مواد مغذی مورد نیاز برای جبران تحلیل عضلات در حین فعالیت‌های شدید ورزشی را تأمین می‌کند.

پودر ایزو وی ( وی پروتئین ایزوله ) پی ان سی کارن

قیمت: 1,720,000 تومان
پودر ایزو وی ( وی پروتئین ایزوله ) پی ان سی کارن دارای 92 درصد پروتئین وی خالص می باشد که آن را در گروه مکمل هایی با درصد پروتئین خیلی بالا قرار می‌دهد.

پودر پروتئین وی مخصوص کودکان دوبیس نوتریشن

قیمت: 159,000 تومان
پودر پروتئین وی کودکان دوبیس با دارا بودن پروتئین وی و اضافه شدن ویتامین های A،C، D و مواد معدنی آهن و کلسیم به آن نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی بدن کودک و رشد مناسب جسمی و ذهنی او ایفا می کند.

پودر گین مخصوص کودکان دوبیس

قیمت: 115,000 تومان
پودر گین مخصوص کودکان دوبیس با دارا بودن کلسیم، فسفر، پروتئین و انواع ویتامین ها و همچنین کربوهیدرات، سبب رشد و افزایش قد کودکان شده و به افزایش وزن آنها کمک می کند.

پودر پروتئین متاپیور زیرو کرب کیو ان تی

قیمت: 1,390,000 تومان
پودر پروتئین متاپیور زیرو کرب کیو ان تی یک مکمل حاوی پروتئین وی ایزوله می باشد که جهت حفظ و سلامت عضلات و تامین پروتئین مورد نیاز بدن ورزشکاران بسیار مؤثر است.