نمایش 1–24 از 53 نتیجه

نمایش 1–24 از 53 نتیجه

قرص روکش دار فیتوکلد گل دارو

قیمت: 45,000 تومان
قرص روکش دار فیتوکلد گل دارو با دارا بودن ترکیبات مؤثر موجب پیشگیری و درمان سرماخوردگی ویروسی شده و همچنین دارای اثر پیشگیری کننده و درمان کننده عفونت‎ها می باشد.

قرص مکیدنی لیکوفار گل دارو

قیمت: 37,000 تومان
قرص مکیدنی لیکوفار گل دارو جهت برطرف کردن التهاب مخاط دهان و گلو و همچنین در برطرف نمودن خشونت و گرفتگی صدا بسیار مؤثر است.

قرص آلتادین دینه

قیمت: 24,000 تومان
قرص آلتادین دینه دارای مواد مؤثره گیاهی می باشد که در گلودردهای غیرعفونی و یا درکنار آنتی بیوتیک در گلودردهای عفونی، در درمان سرفه های ناشی از افزایش سرماخوردگی کاربرد دارد.

کپسول ایمونستیم طلایی گل دارو

قیمت: 37,000 تومان
کپسول ایمونستیم طلایی حاوی پودر اندام هوائی سرخارگل و پودر ریشه مهر طلائی (هیدراستیس) می باشد که جهت تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از سرما خوردگی مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت آوی پکت دینه

قیمت: 35,000 تومان
معرفی شربت آوی پکت دینه : شربت آوی پکت دینه حاوی عصاره مایع سرشاخه های گلدار آویشن می باشد که

شربت پدی کاف دینه، مخصوص کودکان

قیمت: 32,000 تومان
شربت پدی کاف دینه حاوی عصاره برگ عشقه، ختمی و آویشن می باشد که تسکین دهنده سرفه و علائم برونشیت و خلط آور، ویژه کودکان فرموله شده است و فاقد الکل، رنگ و طعم دهنده مصنوعی است.

شربت توسیان گل دارو، مخصوص کودکان

قیمت: 58,000 تومان
شربت توسیان گل دارو، تسکین دهنده سرفه و علائم برونشیت و خلط آور، ویژه کودکان فرموله شده است و فاقد الکل، رنگ و طعم دهنده مصنوعی می باشد.

شربت فیتوگریپ گل دارو

قیمت: 33,000 تومان
شربت فیتوگریپ گل دارو متشکل از عصاره خشك ميوه آقطي، زنجبيل، بومادران، بابونه، نعناع و اكيناسه به عنوان یک محصول کاملا گیاهی سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و به بهبود و پیشگیری از سرماخوردگی کمک می کند.

شربت آلوئه‎ ورا باریج اسانس

قیمت: 36,000 تومان
شربت آلوئه‎ ورا باریج اسانس حاوی عصاره آلوئه ورا و عسل طبیعی می باشد که با تقویت سیستم ایمنی بدن، باعث افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری های ویروسی به ویژه آنفلوانزا و سرماخوردگی می شود.

شربت سرفه برونسبان سبز دارو

قیمت: 48,000 تومان
شربت سرفه برونسبان سبز دارو حاوی عصاره خشک برگ پیچک ( برگ عشقه ) می باشد که در درمان التهاب حاد تنفسی و درمان برونشیت حاد بسیار مؤثر است این شربت خلط آور است و سرفه را بهبود می بخشد.

شربت برونکو باریج اسانس

قیمت: 35,000 تومان
شربت برونکو باریج اسانس حاوی عصاره آویشن شیرازی و عصاره ختمی می باشد که برای درمان سرفه های حاد استفاده می شود. این فرآورده خلط آور است و در رفع علائم سرفه و نزله های مجاری فوقانی تنفسی بسیار مؤثر است.

شربت تیمیان مینا

قیمت: 33,000 تومان
شربت تیمیان مینا متشکل از گیاهان دارویی آویشن، اکالیپتوس، مرزه، رازیانه می باشد که در درمان سرفه‌های ناشی از سرماخوردگی و حساسیت بسیار مؤثر است. این محصول در درمان و رفع سرفه و علائم برونشیت با خاصیت خلط آور (اکسپکتورانت) می باشد و با توجه به این نکته که عوارض بسیار کمتری نسبت به داروهای شیمیایی دارد به راحتی قابل جایگزین شدن با داروهای شیمیایی را دارد.

شربت پکتوگل گل دارو

قیمت: 70,000 تومان
شربت پکتوگل گل دارو به عنوان داروی گیاهی بسیار مؤثر و ایمن جهت بهبودی بیماری های التهابی برونشیال و نیز درمان کمکی آسم برونشیال در بزرگسالان و کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت تیمکس پلاس ایران داروک، بهبود سرماخوردگی

قیمت: 66,000 تومان
شربت تیمکس پلاس ایران داروک حاوی آویشن باغی و عسل می باشد که برای درمان سرماخوردگی بسیار مؤثر است. این محصول با ترکیبات گیاهی که دارد، خلط آور بوده و از سرفه ‌جلوگیری می‌کند.

شربت تیمکس ایران داروک و بهبود سرماخوردگی

قیمت: 55,000 تومان
شربت تیمکس ایران داروک حاوی آویشن باغی می باشد که برای درمان سرماخوردگی بسیار مؤثر است. این محصول با ترکیبات گیاهی که دارد، خلط آور بوده و از سرفه ‌جلوگیری می‌کند.

شربت توسیان گل دارو، ضد سرفه

قیمت: 39,000 تومان
شربت توسیان گل دارو حاوی عصاره مايع برگها و سرشاخه های گلدار آويشن، یک ضد سرفه گیاهی می باشد که به بهبود سرفه، برونشیت، سیاه سرفه، لارنژیت و تنگی نفس کمک شایانی می‌کند.

قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرم های هلث

قیمت: 37,000 تومان
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرم های هلث، ویتامین ث مورد نیاز روزانه بدن را تأمین می کند.

قرص جوشان ویتامین سی 500 های هلث، تقویت سیستم ایمنی✅

قیمت: 41,500 تومان
قرص جوشان ویتامین سی 500 های هلث ویتامین سی مورد نیاز روزانه بدن را تأمین کرده که همین امر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و از بروز بیماری سرماخوردگی و آنفولانزا در فصول سرد سال جلوگیری می کند.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم آپوویتال

قیمت: 50,200 تومان
قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم آپوویتال با تأمین ویتامین سی مورد نیاز بدن از بیماری‌های عفونی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا در فصول سرد سال جلوگیری می کند.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم یوروویتال

قیمت: 50,200 تومان
قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم یوروویتال به عنوان یک مکمل غذایی با تأمین ویتامین سی مورد نیاز بدن و با داشتن خاصیت آنتی اکسیدان سبب  افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن می شود.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم هانسال، تقویت سیستم ایمنی ✅

قیمت: 45,000 تومان
قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم هانسال، به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی در حفظ سلامت و افزایش توان بدن و تقویت سیستم ایمنی نقش بسزایی داشته و در بهبود عملکرد کلاژن سازی و حفظ سلامت پوست نیز بسیار مفید است.

قرص جوشان ویتامین سی 500 میلی گرم هلث اید، تقویت سیستم ایمنی ✅

قیمت: 41,500 تومان
قرص جوشان ویتامین سی 500 میلی گرم هلث اید با تقویت سیستم ایمنی بدن از بروز سرماخوردگی و آنفولانزا و برخی دیگر از بیماری‌ها جلوگیری کرده و همچنین در بهبود عملکرد کلاژن سازی و حفظ سلامت پوست نیز بسیار مفید است.

اسپری کلداماریس پروفیلاکتیک سیگما فارم

قیمت: 240,000 تومان
اسپری کلداماریس پروفیلاکتیک سیگما فارم محصولی جهت پیشگیری از گسترش عفونت سرماخوردگی در دستگاه تنفسی فوقانی فرموله شده است.

اسپری بینی کلداماریس فلو پلاس سیگما فارم

قیمت: 240,000 تومان
اسپری بینی کلداماریس فلو پلاس سیگما فارم رطوبت طبیعی بینی را تأمین نموده و از خشکی مخاط بینی جلوگیری می‌کند. از این اسپری جهت پیشگیری از سرماخوردگی و تخفیف علائم عفونت‌های ویروسی مجاری تنفسی نیز استفاده می‌شود.