مشاهده همه 17 نتیجه

کپسول آنتی فت پلاس دوبیس 50 عدد

Original price was: ۳۸۷.۸۰۰ تومان.Current price is: ۳۵۰.۰۰۰ تومان.
کپسول آنتی فت پلاس دوبیس با بهره گیری از عصاره‌های گیاهی و ترکیبات موثر، تاثیر زیادی در چربی سوزی، لاغری، کاهش وزن و رسیدن به یک وزن دلخواه دارد. کپسول آنتی فت پلاس هم برای ورزشکاران و هم برای غیر ورزشکاران مناسب است.

پودر پروتئین وی گلد دوبیس 2270 گرم

۱.۴۸۵.۰۰۰ تومان۳.۵۲۵.۰۰۰ تومان
پودر پروتئین وی گلد دوبیس علاوه بر تامین آمینواسیدهای لازم و ویتامین‌های ضروری بدن، در نگهداری حجم عضلات جهت فعالیت فیزیکی و جلوگیری از ضعف در سنین پیری بسیار موثر است. پروتئین وی گلد نسبت به سایر مکمل‌های پروتئینی موجود، جذب سریع‌تری داشته و در نتیجه به راحتی در دسترس عضلات قرار می گیرد و تاثیر بیشتری در عضله سازی دارد.

پودر ایزو وی دوبیس

Original price was: ۳.۷۱۳.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳.۳۴۲.۰۰۰ تومان.
پودر ایزو وی دوبیس یک پروتئین وی ایزوله شده با درجه کیفیتی بسیار خالص و کیفیت بسیار بالا می باشد که سریع‌ترین نوع جذب پروتئین وی بعد از تمرین برای رشد و حفظ عضلات و ماهیچه‌های بدن را داراست.

پودر هایپر وی دوبیس

Original price was: ۲.۹۲۳.۵۰۰ تومان.Current price is: ۲.۶۳۲.۰۰۰ تومان.
پودر هایپر وی دوبیس یک مکمل مناسب بر پایه پروتئین، کراتین و بی سی ای ای می باشد که برای افزایش حجم عضلات و افزایش وزن بدن و رسیدن به سایز و قدرت بدنی دلخواه بسیار مؤثر است.

پودر گینر پرو کمپلکس دوبیس نوتریشن

۵۵۱.۰۰۰ تومان۱.۶۴۰.۰۰۰ تومان
پودر گینر پرو کمپلکس دوبیس نوتریشن با قابلیت‎های بالایی که در جهت افزایش حجم عضلات بدن دارد، به راحتی می تواند روی سلول‎های بدن اثر بگذارد و باعث افزایش عملکرد بدن شود.

پودر اسلیم فیت دوبیس نوتریشن

Original price was: ۴۴۷.۵۰۰ تومان.Current price is: ۴۰۳.۰۰۰ تومان.
پودر اسلیم فیت دوبیس نوتریشن با دارا بودن ال کارنیتین و فیبر به عنوان یک مکمل ویژه لاغری، توانایی این را دارد که در مدت زمان کوتاهی روند چربی سوزی و کاهش بافت چربی در بدن را ایجاد نموده و تنها پس از چند روز استفاده تأثیرات قابل توجهی در بدن فرد ایجاد کند.

پودر پمپ جی تی سی دوبیس نوتریشن

Original price was: ۷۳۸.۰۰۰ تومان.Current price is: ۶۶۵.۰۰۰ تومان.
پودر پمپ جی تی سی دوبیس نوتریشن با فرمولاسیون فوق العاده ایی که دارد سبب افزایش حجم سلول‌های ماهیچه‌ای، افزایش جریان خون در ماهیچه‌ها و افزایش انرژی بدن می شود.

پودر بی سی ای ای ۵۰۰۰ دوبیس نوتریشن

Original price was: ۶۶۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۵۹۴.۰۰۰ تومان.
پودر بی سی ای ای ۵۰۰۰ دوبیس نیوتریون یک محصول آنابولیک (عضله‌ساز) و ضد کاتابولیک (جلوگیری از تجزیه عضلات) و حاوی ۵۰۰۰ میلی‌گرم بی سی ای ای در هر وعده، جهت پیشگیری از تخریب و تحلیل عضلات و تأمین انرژی در ورزش‌های استقامتی مورد استفاده قرار می گیرد.

پودر گین مخصوص کودکان دوبیس

Original price was: ۲۹۵.۷۰۰ تومان.Current price is: ۲۶۷.۰۰۰ تومان.
پودر گین مخصوص کودکان دوبیس با دارا بودن کلسیم، فسفر، پروتئین و انواع ویتامین ها و همچنین کربوهیدرات، سبب رشد و افزایش قد کودکان شده و به افزایش وزن آنها کمک می کند.

پودر پروتئین وی مخصوص کودکان دوبیس نوتریشن

۳۰۶.۰۰۰ تومان۳۴۰.۰۰۰ تومان
پودر پروتئین وی کودکان دوبیس با دارا بودن پروتئین وی و اضافه شدن ویتامین های A،C، D و مواد معدنی آهن و کلسیم به آن نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی بدن کودک و رشد مناسب جسمی و ذهنی او ایفا می کند.

کپسول ال آرژنین 1000 میلی گرم دوبیس 100 عدد

Original price was: ۲۱۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۸۹.۰۰۰ تومان.
کپسول ال آرژنین ۱۰۰۰ میلی گرم دوبیس با افزایش هورمون رشد یک مکمل ایده آل جهت عضله سازی و بهبود عملکرد ورزشی است. همچنین کپسول ال آرژنین موجب افزایش حجم عضلات و توده بدن در ورزشکاران می شود.

پودر گینر ماسل مس دوبیس نوتریشن

پودر گینر ماسل مس دوبیس نوتریشن با دارا بودن کربوهیدارت به همراه پروتئین به عنوان یک مکمل قوی در کنار افزایش وزن ورزشکار به افزایش حجم ماهیچه‌ای آن نیز کمک شایانی می‌کند.

پودر کربو ۱۰۰ درصد انرژی بوستر دوبیس نوتریشن

۳۶۰.۰۰۰ تومان
پودر کربو ۱۰۰ درصد انرژی بوستر دوبیس نوتریشن، با دارا بودن ویتامین ها، مواد معدنی ، قندهای ساده ( گلوکز و فروکتوز ) و کربو هیدراتهای پیچیده به ساخت توده عضلانی و افزایش قدرت عضلات کمک شایانی می نماید.

پودر فیبر دوبیس نوتریشن

۱۴۵.۰۰۰ تومان
پودر فیبر دوبیس نوتریشن دارای پودر مخلوط کاکائو (3 در 1) و فیبر گیاهی اینولین می باشد که با افزایش حس سیری کاذب برای مدت زمان طولانی، سبب کاهش اشتها شده و به دنبال آن وزن کاهش پیدا می کند. این مکمل علاوه بر کاهش وزن، سبب کاهش کلسترول، پایداری سطح قند خون و سلامت دستگاه گوارش نیز خواهد شد.

کپسول بی سی ای ای + ویتامینB6 دوبیس نوتریشن

۳۸۰.۰۰۰ تومان
کپسول بی سی ای ای + ویتامینB6 دوبیس دارای سه آمینو اسید شاخه‌ای لوسین، ایزولوسین و والین می باشد که به بدن در روند عضله سازی و ریکاوری در دوران کات و رژیم کمک شایانی نموده و موجب افزایش حجم عضلانی ورزشکاران می‌شود.

کپسول ال کارنیتین 1000 میلی گرم دوبیس نوتریشن

۴۹۰.۰۰۰ تومان
کپسول ال کارنیتین 1000 میلی گرم دوبیس یک مکمل غذایی فوق العاده مفید و مؤثر جهت افزایش متابولیسم بدن، افزایش تولید انرژی از ذخایر چربی‌های انباشته شده، افزایش ظرفیت بدنی ورزشکاران و افزایش قوای جسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول ال کارنیتین 500 میلی گرم دوبیس نوتریشن

Original price was: ۲۹۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۶۱.۰۰۰ تومان.
کپسول ال کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم دوبیس یک مکمل غذایی بسیار مفید و مؤثر جهت افزایش متابولیسم بدن، افزایش تولید انرژی از ذخایر چربی‌های انباشته شده، افزایش ظرفیت بدنی ورزشکاران و افزایش قوای جسمی فرموله شده است.