مشاهده همه 22 نتیجه

بالم لب مرطوب کننده و مغذی اریکه 15 میلی لیتر

۱۷۹.۸۰۰ تومان
بالم لب مرطوب کننده و مغذی اریکه برای لب‌های خشک، ترک خورده و پوسته پوسته شده بسیار مناسب است و با خاصیت آبرسانی، مرطوب کنندگی و ترمیم کنندگی فوق‌العاده خود باعث التیام و ترمیم پوست خشک لب می‌شود.

سرم انرژی بوستر ویتامین C اریکه، ۳۰ میلی لیتر

۷۹۹.۸۰۰ تومان
سرم انرژی بوستر ویتامین C اریکه سرشار از ویتامین C است که علاوه بر روشن کننده ای بسیار قوی پوست با تامین رطوبت مورد نیاز پوست، باعث شادابی و جوانی پوست نیز می شوند.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی اریکه با SPF50 مناسب پوست های چرب و جوش دار، 50 میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب فاقد چربی اریکه با SPF50 مناسب پوست های چرب و جوش دار، بیشترین میزان محافظت را در برابر اشعه UVA و UVB تضمین نموده و با ساختاری سبک و در عین حال به دلیل داشتن مواد مرطوب‌کننده و ضد چروک، پوست را نرم و لطیف می‌کند.

پن نرم کننده اریکه مناسب پوست خشک، حساس و آسیب دیده ، 100 گرم

۲۹۹.۸۰۰ تومان
پن نرم کننده پوست خشک، حساس و آسیب دیده اریکه با دارا بودن ترکیبات تغذیه کننده، ضد التهاب، آنتی اکسیدان، تسکین دهنده و تنظیم کننده چربی پوست موجب نرمی، لطافت و شادابی پوست می شود.

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده اریکه، ۲۰۰ میلی لیتر

۳۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده اریکه با دارا بودن ترکیبات تسکین دهنده و محافظ، آسیب دیدگی موها را برطرف نموده و از آن در برابر عوامل مخرب محیطی محافظت می کند و به دلیل دارا بودن فیلتر اشعه ماورای بنفش، رنگ مو را ثابت نگه می دارد.

سرم روشن کننده و ضد لک قوی اریکه، 30 میلی لیتر

۶۹۹.۸۰۰ تومان
سرم روشن کننده و ضد لک قوی اریکه با دارا بودن ترکیبات روشن کننده، ضد التهاب و آنتی اکسیدان، علاوه بر درمان لک، از پوست محافظت کرده و از ایجاد مجدد آنها جلوگیری می نماید.

بی بی کرم پوست مختلط تا چرب اریکه 30 میلی لیتر

۳۲۹.۸۰۰ تومان
بی بی کرم پوست مختلط تا چرب اریکه با فرمولاسیون مغذی، علاوه بر یکسان ساختن سطح پوست و اصلاح رنگ آن، از پوشش مناسب برخوردار بوده و پوشانندگی مشابه کرم پودر دارد.

کرم ضد آفتاب و ضد لک اریکه SPF50

۵۹۹.۸۰۰ تومان۷۵۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب و ضد لک اریکه SPF50 حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی بوده و در برابر رادیکال‌های آزاد و نور مضر خورشید از پوست محافظت می‌کند. این محصول برای افرادی که پوستی مستعد لک دارند، مناسب است.

پن ضد آکنه پوست های چرب و مختلط اریکه

۱۵۹.۸۰۰ تومان
پن ضد آکنه پوست های چرب و مختلط اریکه شوینده ای متناسب با  pH طبیعی پوست می باشد که دارای ترکیبات آنتی باکتریال و تنظیم کننده ترشح چربی پوست است.

فلوئید ضد آفتاب و ضد جوش رنگی فاقد چربی اریکه SPF50

۵۲۹.۸۰۰ تومان۷۵۹.۸۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب و ضد جوش رنگی فاقد چربی اریکه SPF50  با دارا بودن فیلتر حفاظتی، مانع از آفتاب سوختگی، لک های پوستی و چین و چروک ناشی از نورخورشید می شود.

کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک و نرمال اریکه SPF50

۵۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک و نرمال اریکه SPF50  از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید UVB و UVA  محافظت می کند.

سرم ضد چروک شبه بوتاکس اریکه

۹۷۹.۸۰۰ تومان
سرم ضد چروک شبه بوتاکس اریکه در رفع خطوط و لیفتینگ صورت بسیار مؤثر بوده و موجب رطوبت رسانی عمیق پوست، سفت کنندگی و ضد افتادگی پوست نیز می شود.

ژل کرم مرطوب کننده پوست چرب و مختلط اریکه

۵۹۹.۸۰۰ تومان
ژل کرم مرطوب کننده پوست چرب و مختلط اریکه با ایجاد لایه ای مناسب بر روی پوست، مولکول‌های آب را جذب کرده و پوست صورت را به صورت عمقی آبرسانی و مرطوب می‌کند.

شامپو روزانه مخصوص موهای چرب اریکه

۳۹۹.۸۰۰ تومان
شامپو روزانه مخصوص موهای چرب اریکه  علاوه بر تنظیم کننده ترشح چربی پوست سر و تغذیه کردن موها، از ایجاد شوره سر نیز جلوگیری می نماید.

شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو اریکه

۵۵۹.۸۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو اریکه با دارا بودن ترکیبات مؤثر علاوه بر جلوگیری از ریزش مو و تحریک رویش مو موجب طولانی شدن عمر تارهای مو نیز می شود.

ژل پاک کننده و کنترل کننده چربی پوست حاوی کالاندولا اریکه

۴۲۷.۳۰۰ تومان۷۵۹.۸۰۰ تومان
ژل پاک کننده و کنترل کننده چربی پوست حاوی کالاندولا اریکه ضمن پاکسازی مؤثر پوست و تنظیم ترشح چربی آن از بروز آکنه ها و جوش جلوگیری می کند.

کرم دور چشم ۴ در ۱ اریکه

۵۹۹.۸۰۰ تومان
کرم دور چشم ۴ در ۱ اریکه یک محصول چهار منظوره جهت پیشگیری از چین و چروک پوست اطراف چشم، کاهش تیرگی، ضد پف و ضد افتادگی و محافظ دور چشم فرموله شده است.

کرم بازسازی کننده پوست اریکه

۲۷۹.۸۰۰ تومان
کرم بازسازی کننده پوست اریکه دارای ترکیبات فعال به همراه عصاره های گیاهی مؤثر در ترمیم زخم می باشد که به بهبودی سریع تر زخم و بازسازی پوست کمک شایانی می کند.

پن روشن کننده پوست اریکه

۲۹۹.۸۰۰ تومان
پن روشن کننده پوست اریکه علاوه بر شستشوی پوست، در درمان لک های ناشی از آکنه، جای جوش، آفتاب سوختگی و روشن نمودن پوست بسیار مؤثر است.

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی ضد آکنه اریکه SPF50

۴۹۹.۸۰۰ تومان۵۲۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی ضد آکنه اریکه SPF50 از پوست در برابر انواع پرتوهای فرابنفش و مضر خورشید محافظت نموده و مانع از نفوذ آن به لایه‌های پوستی می‌شود.

لوسیون مرطوب کننده بدن اریکه

۴۴۹.۸۰۰ تومان۸۹۹.۸۰۰ تومان
لوسیون مرطوب کننده بدن اریکه حاوی آلوئه ورا و ویتامین E  به عنوان مرطوب کننده و بازسازی کننده قوی عمل نموده و با قدرت جذب سریع و کامل باعث لطافت و شادابی پوست می شود.

لوسیون روشن کننده بدن اریکه

۵۹۹.۸۰۰ تومان۶۵۹.۸۰۰ تومان
لوسیون روشن کننده بدن اریکه حاوی عصاره آلوئه ورا و  بیربری (آربوتین) با دارا بودن خاصیت ضد لک، لک های ناشی از آفتاب، تغییرات هورمونی و بارداری را درمان نموده و با جلوگیری از ساخت ملانین از ایجاد هرگونه لک نیز پیشگیری می نماید.