نمایش 1–24 از 30 نتیجه

تونیک ضد ریزش مو پالمینکس اویدرم، 80 میلی لیتر

۲۴۹.۰۰۰ تومان
تونیک ضد ریزش مو پالمینکس اویدرم با دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر تقویت و تغذیه پیاز مو و افزایش جریان خون در اطراف فولیکول‌ها، با مهار تولید آنزیم دی هیدرو تستوسترون مانع از ریزش موی سر می‌شود.

تونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو کراستم اویدرم ۶۰ میلی لیتر

۲۱۷.۰۰۰ تومان
تونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو کراستم اویدرم با تغذیه فولیکول های ضعیف و نازک مو و با افزایش جریان خون در اطراف آنها موجب توقف ریزش موهای غیر آندروژنیک (غیر ارثی- هورمونی) و باعث پرپشتی موها می شود.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره پالمینکس پلاس اویدرم، ۲۰۰ میلی لیتر

۲۵۶.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده و ضد شوره پالمینکس پلاس اویدرم با دارا بودن فرمولاسیونی موثر، یک محصول چند کاره است که علاوه بر نابود کردن قارچ های کف سر و برطرف نمودن شوره سر، فولیکول مو را تقویت نموده و از ریزش موها نیز جلوگیری می نماید.

ژل بهداشتی بانوان اویدرم اوی لیدی مناسب افراد بالغ

Original price was: ۹۸.۰۰۰ تومان.Current price is: ۹۴.۰۰۰ تومان.
ژل بهداشتی بانوان اویدرم اوی لیدی مناسب افراد بالغ با حفظ تعادل PH و فلور طبیعی اطراف واژن نواحی حساس این ناحیه را به آرامی شستشو داده و از ایجاد عفونت و بوی نامطبوع آن پیشگیری می‌کند.

کرم تقویت کننده ابرو اویدرم مدل کراستم

۱۵۹.۰۰۰ تومان
کرم تقویت کننده ابرو اویدرم مدل کراستم با فرمولاسیون پیشرفته و گیاهی با کنترل ریزش، تقویت، ضخیم تر شدن موهای ابرو باعث زیبایی ابروها می‌شود.

فوم شستشوی صورت و روشن کننده اویدرم مدل اوی وایت

۱۴۵.۰۰۰ تومان
فوم شستشوی صورت و روشن کننده اویدرم مدل اوی وایت علاوه بر پاک کنندگی انواع آرایش و آلودگی از سطح پوست با حفظ رطوبت طبیعی پوست، موجب کم رنگ تر شدن لک‌های پوستی شده و به مرور زمان به روشن‌تر شدن، شفاف و هماهنگ شدن پوست کمک می‌کند.

فوم شستشوی صورت مناسب پوست چرب اویدرم مدل اوی سبونورم

۱۴۸.۰۰۰ تومان
فوم شستشوی صورت مناسب پوست چرب اویدرم مدل اوی سبونورم علاوه بر پاک کنندگی انواع آرایش و آلودگی، چربی سطح پوست را از بین برده و سبب کنترل میزان ترشح غدد چربی در پوست می‌شود.

شامپو متعادل کننده چربی اویدرم مدل سبونورم دی

۱۰۵.۰۰۰ تومان
شامپو متعادل کننده چربی اویدرم مدل سبونورم دی مناسب افرادی است که پوست سرشان چرب ولی موهای خشک و آسیب دیده دارند، می باشد.

شامپو مصرف روزانه اویدرم مدل اوی دیلی

۹۶.۰۰۰ تومان
شامپو مصرف روزانه اویدرم مدل اوی دیلی با دارا بودن عصاره هسته خرما و آلوئه ورا موها را نرم و خوش‌حالت می‌کند.

شامپو ضد شوره روزانه اویدرم مدل اکتوزینک

۱۱۲.۷۰۰ تومان
شامپو ضد شوره روزانه اویدرم مدل اکتوزینک پوست سر را نرم کرده و مشکل شوره را به راحتی از بین می برد.

شامپو ضد شوره اویدرم مدل سیکلوزینک

۱۲۹.۷۰۰ تومان
شامپو ضد شوره اویدرم مدل سیکلوزینک جهت رفع شوره های شدید و مقاوم به درمان و یا افرادی که دچار شوره های سر مزمن هستند، مناسب می باشد.

شامپو ضد ریزش اویدرم مدل پالمینکس

۱۱۰.۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش اویدرم مدل پالمینکس با تقویت پیاز و ساقه مو و مهار تولید دی هیدرو تستوسترون (عامل اصلی ریزش موی آندروژنیک) مانع از ریزش موی سر با الگوهای مختلف (زنانه و مردانه) شده و باعث لطافت و شادابی موها می گردد.

شامپو ضد شوره اویدرم مدل سیکلوزینک جی، مخصوص موهای چرب

۱۵۴.۷۰۰ تومان
شامپو ضد شوره اویدرم مدل سیکلوزینک جی، مخصوص موهای چرب شوره‌های شدید، التهاب و خارش پوست سر را رفع کرده و از بروز مجدد شوره‌ها جلوگیری می‌کند.

شامپو تقویت کننده موهای چرب اویدرم مدل کراستم جی

۱۶۰.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای چرب اویدرم مدل کراستم جی با بهره مندی از پیشرفته ترین مواد مؤثر، با انتقال دادن اکسیژن و مواد مغذی به پیاز مو، موجب تقویت جریان خون مویرگی پوست سر و در نتیجه کنترل ریزش مو می شود.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده اویدرم مدل اویدرای

۱۱۰.۰۰۰ تومان
شامپو موهای خشک و آسیب دیده اویدرم مدل اویدرای با بهره مندی از مواد اولیه کراتینه با منشا گیاهی، رطوبت رسان و حاوی ویتامین B5 می باشد که در درمان موخوره و بازسازی و تغذیه موهای خشک و آسیب دیده بسیار مفید است.

شامپو موهای رنگ شده اویدرم مدل اویکالر

۸۱.۹۰۰ تومان
شامپو موهای رنگ شده اویدرم مدل اویکالر ویژه افرادی است که تمایل به تثبیت و دوام بیشتر رنگ موی خود را دارند.

شامپو تقویت کننده موهای خشک اویدرم مدل کراستم دی

۱۲۸.۰۰۰ تومان
شامپو تقویت کننده موهای خشک اویدرم مدل کراستم دی با بهره مندی از پیشرفته ترین مواد موثر، با انتقال دادن اکسیژن و مواد مغذی به پیاز مو، سبب تقویت جریان خون مویرگی پوست سر و در نهایت کنترل ریزش مو می گردد.

شامپو ضد شوره اویدرم مدل سیکلوزینک دی

۱۵۴.۷۰۰ تومان
شامپو ضد شوره اویدرم مدل سیکلوزینک دی علاوه بر رفع شوره‌های شدید و التهاب و خارش، با بازگرداندن رطوبت موی سر به حالت طبیعی، موجب نرمی، لطافت و درخشندگی موها می‌شود و حالت پذیری و شانه پذیری را افزایش می‌دهد.

ژل بهداشتی بانوان اوی لیدی اویدرم مناسب پیش از بلوغ

۳۴.۰۰۰ تومان
ژل بهداشتی بانوان اوی لیدی اویدرم مناسب پیش از بلوغ با حفظ تعادل PH و فلور طبیعی بدن، نواحی حساس اطراف واژن را به آرامی شستشو داده و از ایجاد عفونت و بوی نامطبوع پیشگیری می‌کند.

ژل بهداشتی بانوان یائسه اوی لیدی اویدرم

۳۸.۰۰۰ تومان
ژل بهداشتی بانوان یائسه اوی لیدی اویدرم با حفظ تعادل PH و فلور طبیعی بدن، نواحی حساس اطراف واژن را به آرامی شستشو داده و از ایجاد عفونت و بوی نامطبوع پیشگیری می‌کند.

پن روشن کننده پوست چرب اویدرم مدل اوی سبونورم

۳۲.۰۰۰ تومان
پن روشن کننده پوست چرب اویدرم مدل اوی سبونورم مغذی و نرم کننده پوست بوده و خاصیت ضد التهاب، خشکی و براقی پوست دارد.

پن روشن کننده پوست اویدرم مدل اوی وایت

۳۲.۵۰۰ تومان
پن روشن کننده پوست اویدرم مدل اوی وایت با خاصیت لایه برداری که دارد سلول‌های مرده لایه شاخی پوست را از بین برده و به روشن کنندگی و جوانسازی پوست کمک شایانی می‌کند و سبب کاهش تدریجی لک های قهوه ای ناشی از ازدیاد سن و اشعه خورشید می‌گردد.

پن مناسب پوست خشک اویدرم مدل اوی هیدرا

۴۶.۵۰۰ تومان
پن مناسب پوست خشک اویدرم مدل اوی هیدرا التیام بخش، ضد التهاب و خارش پوست بوده و محافظ پوست در برابر خشکی می باشد.

کرم ضد آفتاب بی رنگ مناسب پوست خشک اویدرم مدل اویسان

۹۵.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب بی رنگ مناسب پوست خشک اویدرم مدل اویسان با SPF50 پوست را در برابر طیف گسترده‌ ای از اشعه‌های مضر نور خورشید حفظ نموده و از چروک و آسیب پوستی نیز جلوگیری می‌کند.