مشاهده همه 8 نتیجه

بالم لب متد پروفشنال

۷۸.۰۰۰ تومان
بالم لب متد پروفشنال با دارا بودن ترکیبات مؤثر از خشک شدن لب پیشگیری نموده و به مرطوب و نرم شدن لب کمک می نماید.

سرم لایه بردار AHA 15% متد

۲۷۹.۰۰۰ تومان
سرم لایه بردار AHA 15% متد دارای آلفا هیدروکسی اسید (AHA ) می باشد که علاوه بر لایه برداری ملایم پوست، بافتی شاداب و تازه بر روی پوست ایجاد می کند.

سرم ضد جوش و آکنه متد

۴۳۴.۰۰۰ تومان
سرم ضد جوش و آکنه متد به دلیل فرمولاسیون ویژه ایی که دارد، جهت پاکسازی منافذ پوست، التهاب زیر پوست و در کاهش جوش بسیار مؤثر است.

سرم ضد لک و روشن کننده متد

۳۶۰.۰۰۰ تومان
سرم ضد لک و روشن کننده متد با دارا بودن مواد آنتی اکسیدان طبیعی، از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت نموده و از رسیدن هر نوع آسیب به پوست جلوگیری می نماید.

سرم روشن کننده ویتامین C متد 18 میلی لیتر

۴۲۶.۰۰۰ تومان
سرم روشن کننده ویتامین C متد با دارا بودن 20% اسکوربیک اسید پایدار شده، خطوط و چین و چروک های پوست را کاهش داده و سبب جوانسازی و روشن کنندگی پوست می شود.

کرم روشن کننده حاوی ویتامین سی و رتینول متد، 30 میلی لیتر

۳۱۰.۰۰۰ تومان
کرم روشن کننده حاوی ویتامین سی و رتینول متد با دارا بودن ترکیبات آنتی اکسیدان، در کاهش تولید ملانین پوست و روشن‌سازی و جوان‌سازی پوست موثر بوده و باعث تحریک کلاژن سازی پوست و کاهش تجمع رنگدانه‌ها و روشن شدن پوست می‌شود

سرم تقویت کننده مژه متد، 7 میلی لیتر

۲۴۱.۰۰۰ تومان
سرم تقویت کننده مژه متد با دارا بودن فرمولاسیون و ترکیبات مفید علاوه بر تقویت و ضخیم تر شدن مژه، رشد آن را نیز افزایش داده و موجب استحکام و ضخامت مژه نیز می شود.

سرم تقویت کننده ابرو متد، 15 میلی لیتر

۲۹۸.۰۰۰ تومان
سرم تقویت کننده ابرو متد دارای پپتیدهای مؤثری است که سبب افزایش استحکام موها در محل رویش، طولانی شدن فاز رشد موها و تحریک رویش مجدد ابروها می گردد.