مشاهده همه 8 نتیجه

ضد آفتاب کرم پودری و پرایمری سان سیف مدل مکی سان

۱۶۳.۱۰۰ تومان۳۳۵.۰۰۰ تومان
ضد آفتاب کرم پودری و پرایمری سان سیف مدل مکی سان، علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید، پوست را مات کرده و رنگ و ظاهری یکدست و جذاب به پوست می بخشد.

کرم ضد آفتاب آقایان سان سیف مناسب انواع پوست، SPF40

۱۵۹.۴۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب آقایان سان سیف مناسب انواع پوست با SPF40 محصولی فوق العاده در محافظت از پوست در برابر اشعه خورشید و جلوگیری از ایجاد چربی و درخشندگی غیر طبیعی پوست می باشد.

فلوئید ضد آفتاب فاقد چربی سان سیف مناسب پوست های چرب وآکنه ای، SPF50

۲۶۷.۸۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب فاقد چربی سان سیف مناسب پوست های چرب و آکنه ای با SPF50 از پوست در برابر اثرات زیانبار نور خورشید محافظت می کند.

کرم ضد آفتاب و ضد چروک سان سیف SPF50

۱۳۳.۲۰۰ تومان۲۲۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد افتاب و ضد چروک سان سیف با SPF50  با بهره گیری از تکنولوژی سلول‌های بنیادی در ساخت این کرم و نفوذ پذیری بالای آن در لایه‌های درونی پوست، سبب تحریک سلول‌های زاینده و تقویت ساختار پوست شده و ترکیبات فعال موجود در آن با تحریک سنتز کلاژن و الاستین، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می‌بخشد.

کرم ضد آفتاب روشن کننده سان سیف مناسب انواع پوست SPF50

۲۲۳.۳۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب روشن کننده سان سیف مناسب انواع پوست SPF50 با دارا بودن بازتابنده‌های فیزیکی و جاذب پرتوهای خورشیدی از پوست در برابر اشعه UVA محافظت می‌کند.

فلوئید ضد آفتاب فیزیکال سان سیف، SPF50

۳۶۹.۸۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب فیزیکال سان سیف با SPF50 از پوست در برابر انواع آسیب‌های ناشی از تابش نور خورشید محافظت می نماید. این محصول مناسب پوست‌های حساس و مستعد به قرمزی است.

کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف فاقد جاذب های شیمیایی مناسب پوست حساس، SPF50

۲۲۰.۹۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف فاقد جاذب های شیمیایی مناسب پوست حساس باSPF50 به علت سازگاری بالا با پوست های حساس به افزایش زیبایی پوست و همچنین پوشاندن برخی ضایعات پوستی کمک می نماید.

کرم ضد آفتاب دور چشم سان سیف، SPF 30 بژ طبیعی

۹۳.۲۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب دور چشم سان سیف با SPF 30 فاقد جاذب های شیمیایی و اسانس، جهت محافظت از پوست اطراف چشم در برابر اثرات زیانبار نور خورشید فرموله شده است.