مشاهده همه 7 نتیجه

قرص بادی فت دابل کات دایت لاین ویتامین هاوس 30 عدد

۱۲۰.۰۰۰ تومان
قرص بادی فت دابل کات دایت لاین ویتامین هاوس یک قرص لاغری شناخته شده است که با دارا بودن ترکیبات گیاهی به کاهش اشتها و افزایش حس سیری کمک زیادی نموده و موجب کاهش وزن و لاغری می شود.

کپسول نرم ساوپالمتو کمپلکس ویتامین هاوس، مخصوص آقایان

۱۸۰.۰۰۰ تومان
کپسول نرم ساوپالمتو کمپلکس ویتامین هاوس با مهار آنزیم ۵-آلفاردوکتاز و جلوگیری از تشکیل دی هیدروتستسترون از رشد خوش خیم غده پروستات آقایان پیشگیری کرده و به درمان ریزش موی ناشی از هورمون مردانه نیزکمک شایانی می کند.

قرص منیزیم 350 + ویتامین ب 6، ویتامین ‌هاوس

۸۱.۸۰۰ تومان
قرص منیزیم 350 + ویتامین ب 6، ویتامین ‌هاوس، به تامین منیزیم و ویتامین ب 6 بدن پرداخته و به کاهش احساس خستگی و کاهش دردهای عضلانی کمک شایانی می‌کند.

قرص ویتامین ب کمپلکس سی، ویتامین هاوس

۸۱.۸۰۰ تومان
قرص ویتامین ب کمپلکس سی، ویتامین هاوس از کم خونی ناشی از کمبود ویتامین B12 جلوگیری کرده و با دارا بودن ویتامین سی سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می‌کند.

قرص جویدنی ویتامین ث 500 میلی گرم، ویتامین هاوس

۵۴.۰۰۰ تومان
قرص جویدنی ویتامین ث 500 میلی گرم، ویتامین هاوس در ترمیم و بازسازی بافت‌ها، محافظت در برابر بیماری‌های قلبی و جذب آهن نقش بسزایی ایفا می کند.

ساشه سوییت آیرون + ویتامین ث، ویتامین هاوس، ویژه کودکان

۷۲.۰۰۰ تومان
ساشه سوییت آیرون + ویتامین ث، ویتامین هاوس، ویژه کودکان، حاوی عنصر حیاتی آهن و ویتامین C ویژه کودکان می باشد که به صورت پودر و با طعم های خوش مزه فرآوری شده است و مورد توجه کودکان قرار می گیرد.

قرص رد جینسینگ پاور مولتی ویتامین و مینرال ویتامین لایف

۱۶۰.۰۰۰ تومان
قرص رد جینسینگ پاور مولتی ویتامین و مینرال ویتامین هاوس با افزایش توان فیزیکی بدن به بهبود عملکرد جنسی، رفع خستگی، تامین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن کمک شایانی می نماید.